نیسان

قیمت دلار از 4هزار تومان هم عبور کرد+ جدول

گروه اقتصادی الف،   3960717208 ۴۴ نظر، ۶ در صف انتشار و ۱۸ تکراری یا غیرقابل انتشار
قیمت دلار از 4هزار تومان هم عبور کرد+ جدول

نرخ دلار در بازار امروز با افزایش 23 تومانی از ۴۰۰۰ تومان عبور کرد.

به گزارش الف؛ دلار رشد قیمتی خود از از روزهای گذشته به صورت آرام شروع کرده بود و به این روند خود ادامه داد و امروز از 4 هزار تومان عبور کرد؛ البته در ساعات پایانی معاملات امروز دوشنبه عقب گرد داشت و به قیمت 4 هزار تومان تثبیت شد.

نرخ دلار در آغاز معاملات امروز همان روند افزایش ولی آرام را طی کرد و در حدود 11 ظهر وارد کانال 4هزار تومان شد و تا 4هزار و 23 تومان هم رسید اما در ساعات پایانی از این روند صعودی بازگشت و در پایان در نرخ 3999 تومان در بازار تثبت شد. بنابر این گزارش نرخ هر دلار آمریکا امروز در پاساژ افشار و سبزه میدان به ترتیب 4083 تومان و 4079 تومان قیمت خورد.

 نرخ یورو و پوند انگلیس هم به ترتیب با رشد 113 و 49 تومانی  به 4824تومان برای هر یورو و 5333تومان برای هر پوند رسید. درهم امارات هم با افزایش 20 تومان به 1118 تومان قیمت خورد.

هر چند که پیش‌بینی‌ها بر این بود تا با روند رو به رشدی که دلار در پیش گرفته به مانند سال قبل بار دیگر مرز ۴۰۰۰ تومانی را در ماه‌های پیش رو پشت سر بگذارد، اما این بار حدود سه ماه زودتر به این نرخ رسیده است.

افزایش تقاضا برای ارز زائران اربعین، فرا رسیدن ژانویه و ارز مورد نیاز برای مسافران، زمان تسویه حساب بدهی‌های خارجی و کاهش عرضه ارز توسط پتروشیمی‌ها از جمله عواملی است که برای ایجاد نوسانات در بازار ارز در فاصله زمانی در نیمه دوم سال مطرح می‌شود که البته عمدتا این اتفاق یکی دو ماه قبل از ژانویه آغاز  و تا مدتی بعد از آن ادامه دارد. در این بین عاملی دیگر همواره مورد تاکید تحلیلگران بازار و کارشناسان است، آنهم کسری بودجه دولت در نیمه دوم که بخشی از آن از طریق افزایش قیمت ارز جبران می‌شود.

در سال گذشته نوسان قیمت دلار از آبان‌ماه آغاز شد، زمانی که قیمت این ارز در کانال 3500 تومان قرار داشته و با روندی رو به رشد به 3600، 3700 و 3800 رسید و ادامه پیدا کرد تا اینکه در دهه اول دی‌ماه 1395 رکورد 4000 تومانی شکست؛ قیمتی که از اوایل دهه 1390 در بازار ارز تکرار نشده بود.

در هر حال در نوسانات اخیر بازار ارز قیمت دلار از کانال 3700 تومان در اواخر مردادماه 1396 روندی رو به رشد در پیش گرفت و در هفته‌های اخیر به کانال 3800 و 3900 وارد شد و امروز نیز معاملات در بازار آزاد دلار 4000 تومانی و حتی اندکی بیشتر از آن را نیز تجربه کرد.

قیمت جهانی هر انس طلا هم امروز با افزایش 4 دلار و 30 سنت به 1281 دلار و 40 سنت رسید و در بازار داخل هم قیمت طلا با توجه به رشد 1362تومان هر گرم طلای ۱۸ عیار به 125 هزار و 406 تومان رسید و هر گرم طلای 24 عیار هم 5900 تومان افزایش قیمت داشت و به 543 هزار و 200 تومان قیمت خورد.

قیمت انواع سکه هم امروز در بازار تهران با افزایش مواجه بود به طوری که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی 24 هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و به قیمت یم میلیون و 272 هزار تومان رسید. قیمت سکه طرح قدیم هم با 19 هزار و 500 تومان از یک میلیون و 300 هزار تومان عبور کرد. امروز همچنین هر قطعه نیم سکه، ربع سکه و سکه یک گرمی به ترتیب با افزایش 9، 5 و 3 هزار تومان دادوستد شد.

 

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

بیژن۱۱۷۲۶۵۱۳:۱۲:۵۱ ۱۳۹۶/۷/۱۷
از مسئولین که انتظار نمیره پاسخگوی دلایل افزایش نرخ دلار باشند، آیا اصحاب رسانه که همیشه مدعی نمایندگی افکار عمومی هستند نباید پیگیر این موضوع از مسئولین مربوطه باشند؟ همیشه پای منافع صنفی که میرسه اصحاب رسانه ادعای نمایندگی افکار عمومی میشند ولی وقتی برای افکار عمومی سوالی پیش میاد این مدعیان سکوت میکنند و یا وقتی صحبت میکنند که در فضای مجازی به خوبی تجزیه تحلیل شده و بود و نبود اصحاب رسانه زیاد توفیری نمیکند
رضا۱۱۸۰۴۵۱۰:۳۹:۴۱ ۱۳۹۶/۷/۱۸
برادر اگر دنبال گران نشدن ارز هستی باید دنبال تورم نزدیک به صفر و رشد نقدینگی نزدیک به صفر باشی و برای این امر باید به دنبال رشد بودجه جاری نزدیک به صفر باشی و برای آنهم باید به دنبال افزایش حقوق نزدیک به صفر باشی .هزینه اش را پرداخت کن تا تورم و قیمت ارز تثبیت شود.مشگل مردم ما این است که هم خدا را می خواهند و هم خرما را اما این امر در عالم واقع نشدنی است.
ناشناس۱۱۷۲۸۸۱۳:۴۰:۰۱ ۱۳۹۶/۷/۱۷
به به مبارکه! افرین به این اقتصاد آفرین به این تدبیر
ناشناس۱۱۷۷۸۸۲۳:۵۳:۰۹ ۱۳۹۶/۷/۱۷
من نا امید شده ام تقصیر دولت هم نیست ما مشکل داریم با غرب .تدبیر ی که شما می گید کجا باید پیدا کنیم ؟
ناشناس۱۱۷۲۸۹۱۳:۴۰:۰۳ ۱۳۹۶/۷/۱۷
دلار از 10 هزار تومان هم رد میشه...متاسفانه با این عملکرد دولت و بانک مرکزی
ناشناس۱۱۷۴۳۷۱۵:۴۳:۳۰ ۱۳۹۶/۷/۱۷
پول بانک شده پول خرید دلار و سکه
ناشناس۱۱۷۳۰۴۱۳:۵۲:۵۰ ۱۳۹۶/۷/۱۷
اگر دلار کمتر از نرخ تورم رشد کند بر صادرات اثر منفی و بر واردات اثر مثبت میگذارد. یعنی بیکاری و رشد اقتصادی را متاثر مینماید. باید دلار به مرور با تورم رشد کند.
ناشناس۱۱۷۳۲۰۱۴:۱۵:۳۳ ۱۳۹۶/۷/۱۷
این چه حرفی ؟؟ عمو افزایش قیمت دلار باعث افزایش تورم میشه
ناشناس۱۱۷۳۴۴۱۴:۴۶:۱۹ ۱۳۹۶/۷/۱۷
اون زمانی که یهو سه برابر شد هم تاثیری بر رشد اقتصاد نداشت.
ناشناس۱۱۷۴۰۰۱۵:۱۷:۰۸ ۱۳۹۶/۷/۱۷
عمو جان گران کردن دلار خود باعث تورم می شود همانطور که دیدیم با گران کردن مصنوعی 400 برابری دلار قیمتها بیش از 400 درصد افزایش یافت ارزش پول یک کشور تنها با تورم بالا و پایین نمی رود این روش فقط از سوی بی سوادآموزی اقتصاد صورت می گیرد و بیان می شود
ناشناس۱۱۷۴۴۹۱۵:۵۰:۵۴ ۱۳۹۶/۷/۱۷
عجب شما میگفتین میارینش پایین حالا رای گرفتین دبه میکنین
ناشناس۱۱۷۷۷۶۲۳:۳۶:۱۳ ۱۳۹۶/۷/۱۷
عجب!ما فکر میکردیم زمانی اقتصاد شکوفا میشه که نرخ ریال ارزشش رو حفظ کنه. راستی این دولت تدبیر به غیر از شیب ملایم چیز دیگری هم بلده؟
ناشناس۱۱۷۳۱۶۱۴:۱۴:۰۱ ۱۳۹۶/۷/۱۷
بانک مرکزی پاسخگویی کاهش نرخ سود بانکی باشد
ناشناس۱۱۷۳۱۹۱۴:۱۵:۲۶ ۱۳۹۶/۷/۱۷
دلار حداقل باید با تورم حرکت کند و گرنه باعث رانت ژنهای خوب میشود
ناشناس۱۱۷۳۲۳۱۴:۲۲:۲۳ ۱۳۹۶/۷/۱۷
بانک مرکزی با کاهش سود بانکی ضربه بزرگی به اقتصاد زد/ پولها به سمت دلار در حال حرکت است
جسمانی / ولنجک نشین۱۱۷۳۲۷۱۴:۲۵:۵۳ ۱۳۹۶/۷/۱۷
10 تا ترامپ هم نمیتونه برجام رو به هم بریزه !!!!
ناشناس۱۱۷۳۳۰۱۴:۲۹:۰۵ ۱۳۹۶/۷/۱۷
با برجام هر روز 1 گشایش ! علی برکت الله !
ناشناس۱۱۷۳۳۶۱۴:۳۲:۳۱ ۱۳۹۶/۷/۱۷
چقدر فشار به مردم میارید آخه اگه نمی تونین اداره کنین دست از سر مردم بردارین.
ناشناس۱۱۷۵۶۹۱۸:۳۰:۲۵ ۱۳۹۶/۷/۱۷
این مردم خودشون رفتند به این دولت رای دادند،‌ البته اکثرا اقشار مرفه و متوسط رو به بالا
ناشناس۱۱۷۹۰۱۰۸:۱۴:۳۸ ۱۳۹۶/۷/۱۸
اگر 24 میلیون قشر متوسط و رو به بالا داشته باشیم که خیلی خوبه. نه برادر در این اشتباه همه ی اقشار شریکن.
نظاره گر۱۱۷۳۴۱۱۴:۳۶:۵۳ ۱۳۹۶/۷/۱۷
سپرده های بانکی در حال دود شدن.
ناشناس۱۱۷۳۴۲۱۴:۳۸:۵۱ ۱۳۹۶/۷/۱۷
بدینوسیله از زحمات تیم اقتصادی دولت بی نهایت سپاسگزاری می نمائیم !!!
ناشناس۱۱۷۳۴۵۱۴:۴۶:۳۴ ۱۳۹۶/۷/۱۷
بانک مرکزی با کاهش سود بانکی ضربه بزرگی به اقتصاد زد
ناشناس۱۱۷۵۳۷۱۷:۵۸:۳۵ ۱۳۹۶/۷/۱۷
پاسخ درستی است پولهای خارج شده از بانک به سمت دلار ونیز پولهای درون بانکها باز هم بسمت دلار این دلار چقدر قدرت دارد
رضا۱۱۸۰۴۰۱۰:۳۴:۲۷ ۱۳۹۶/۷/۱۸
اخوی کدوم کاهش سود بانکی؟همین الان بیا برات سپرده 25 درصدی باز کنم.کاهش سود فقط برای سپرده های 10 تا 20 میلیون تومانی است.
ناشناس۱۱۷۳۴۷۱۴:۴۷:۱۶ ۱۳۹۶/۷/۱۷
پول ها از بانک خارج شده به سمت دلار و سکه رفته ....
ناشناس۱۱۷۳۵۴۱۴:۵۴:۵۵ ۱۳۹۶/۷/۱۷
نسبت به پارسال حداقل باید 400 تومان گران بشه و نسبت به پیارسال حداقل 800 تومان! همینقدر هم که ثابت مانده با دستکاری و تزریق ارز انجام شده که کار درستی نیست. برای بالا نرفتن نرخ دلار تورم داخلی باید به سطح تورم کشورهای پیشرفته برسد نه اینکه دلار دستکاری شود. اینکار هم باید با کنترل نقدینگی (مهار تقاضا) و سرمایه گذاری در تولید (افزایش عرضه) و ... صورت بگیرد. امیدواریم فاجعه اقتصادی سال 91-92 و جهش دلار عبرت شده باشد.
ناشناس۱۱۷۳۶۸۱۵:۰۰:۴۹ ۱۳۹۶/۷/۱۷
دلار با تورم رسمى بايد حدود 5200 تومان باشد هنوز جا دارد اگر اقتصاد پويا و سالم و فعال بايد دلار شناور كنيم بقيمت روز به به زور قيمت پايين يا بالا ببريم
ناشناس۱۱۷۶۱۵۱۹:۱۸:۵۷ ۱۳۹۶/۷/۱۷
برادر جان ارزش پول یک کشور با تورم پایین نمی آید این سخنان کسانی هست که از اقتصاد چیزی نمی دانند
ناشناس۱۱۷۳۷۳۱۵:۰۵:۱۵ ۱۳۹۶/۷/۱۷
رشد قیمت دلار = افزایش تورم = کاهش قدرت خرید مردم = رکود بیشتر
کماسی۱۱۷۳۸۸۱۵:۱۳:۳۰ ۱۳۹۶/۷/۱۷
.. در کنار وزیر اقتصاد به 200 نفر هم پست و مقام با عنوان اقتصادی دادن ! این هم نتیجه اش ! فقط نون خور اضافه شده به دولت !
ناشناس۱۱۷۳۹۴۱۵:۱۵:۱۳ ۱۳۹۶/۷/۱۷
اقتصاد کشور کلا به حالت تعطیل دراومده
شعیبی۱۱۷۳۹۶۱۵:۱۶:۰۰ ۱۳۹۶/۷/۱۷
به عملکرد اقتصادی دولت نمره - 2 - از 100 میدهم
ناشناس۱۱۷۴۰۷۱۵:۲۲:۰۲ ۱۳۹۶/۷/۱۷
بهره بانکی رو هر سال 1% کاهش می دهند تا به 9% برسه نه اینکه بهره بانکی رو از 22% به 15% کاهش دهند تا پول به سمت دلار و سکه بره !!
ناشناس۱۱۸۰۵۹۱۰:۴۸:۲۸ ۱۳۹۶/۷/۱۸
پول سرخود هیچ جا نمیره...
رحیمی۱۱۷۴۹۳۱۷:۰۱:۱۴ ۱۳۹۶/۷/۱۷
کسری بودجه دولت اینم نتیجه اش حالا بگید جمشید بسم اله ش پ و یا خ ص و...
ناشناس۱۱۷۵۱۷۱۷:۳۵:۵۵ ۱۳۹۶/۷/۱۷
وقتی می گن رشد 12 درصد ، 700 هزار شغل در سال یعنی دولت درک درستی از اقتصاد نداره
ح۱۱۷۵۴۵۱۸:۰۸:۱۲ ۱۳۹۶/۷/۱۷
دو برادر میشناسم که یکی زرنگ بود و درس خوان و زحمت کش و واقعا تلاش میکرد و دیگری درس نخوان و تنبل البته او هم پسر خوبی بود ولی هیچ زحمتی به خود نمیداد برادر بزرگتر با دست در جیب خودش ازدواج کرد و خانه کوچکی خرید ولی درست 8 سال پیش وقتی خانه خود را فروخت که یکی بزرگتر بخرد ظرف چند روز قیمت ها بصورت روزانه افزایش یافت و از صاحب خانه بودن به رهن نشینی افتاد اما بردار تنبل هم سهام عدالت گرفت و هم مسکن مهر !!! جالب اینجاست که وقتی در جمع خانوادگی با هر دو صحبت میکنم هر دو دلخور هستند اولی بخاطر اینکه در کارش احساس خطر میکند و اقتصاد کشور را در خطر میبیند ولی دومی میگوید سود سهام عدالت را نمیدهند
مهشید۱۱۷۵۸۰۱۸:۴۶:۰۴ ۱۳۹۶/۷/۱۷
تمام این گرانی ارز و دلار دست دولته چون بهره بانکی را از روی عدم کارشناسی مصنویی پائین اوردند و نتیجه ان سوق پولهای سرگردان بسوی خرید دلار شد که نهایتا افت توان خرید مردم و تبعات ناشی از ان را بدنبال خواهد داشت .
ناشناس۱۱۷۶۵۹۲۰:۳۱:۵۲ ۱۳۹۶/۷/۱۷
یعنی این همه نظر دریغ از ی نفر که درست شرایط فعلی را لمس کرده باشه بالا رفتن ارز متعاقب شروع جنگ نفتی آمریکا علیه ایران تهدید به برون رفت از برجام توسط آمریکا است چون در صورت برون رفت آمریکا ظرف ۶۰ روز کنگره تمام تحریمهای معلق علیه ایران را دوباره به مرحله اجرا در میاره یعنی میشه سال ۹۱ دوستان عزیز کاهش سود بانکی شبیه جوک میمونه اونایی که سود بالای ۲۰ درصد میگرفتن همچنان هم دارند میگیرند هیچ پولی از چرخه خارج نشده که بخواهد وارد جای دیگر شود.
اميد۱۱۷۷۲۱۲۱:۵۴:۳۶ ۱۳۹۶/۷/۱۷
واقعا اگر نميتوانيد مملكت اداره كنيد بريد كنار ٤٠ساله همين وضع ما مردم چه گناهي كرديم مسئولين كه اجاره ميدند نه بنزين ميزنند نه گوشت ميخرند نه سوپر ميرند از ماليات ما داره مخارج زندگيشون داده ميشه بس نيست اگر بياد تو جامعه ٢روز نميتوانند تحمل كنند با اين وضع كار و درامد بخدا ديگه خسته شديم
ناشناس۱۱۷۷۵۱۲۳:۰۱:۴۴ ۱۳۹۶/۷/۱۷
بازی دلار و گرانی ان فقط به ضرر ماست،تنها کسانی که سود می بزن صرافی های عمو فریدون و ..است کاسبان تحریم و برجام یکی هستند
ناشناس۱۱۷۸۰۰۰۰:۲۳:۲۰ ۱۳۹۶/۷/۱۸
به به بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاغ گلابی برجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام خب بگو ببینم دیگه چی میوه ای برای مردم داشت این برجام شکر خدا تحریم ها که رفع شد و چرخ های اقتصادی مملکت هم که میچرخه و مشکل آب خوردن مون هم که حل شده و دلار هم که ارزون شد و ... هی میگم خدا رو شکر که روحانی رییس جمهور شد
پرویز۱۱۷۸۱۹۰۱:۲۶:۱۷ ۱۳۹۶/۷/۱۸
ای دلار هفت تومانی بیا

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

پربحث‌های امروز

 1. انتقاد «اوباما» و «بوش» از ترامپ

 2. جاده چالوس از ساعت ۱۷ یک طرفه می‌شود

 3. رشد اقتصادی چین در ربع سوم سال کند شد

 4. جذب سالانه بیش از ۲ هزار عضو هیات علمی جدید در کشور

 5. پیش بینی جوی آرام و آسمان آفتابی تا ۳ روز آینده

 6. سومین سالگرد ارتحال آیت الله مهدوی کنی برگزار شد

 7. محتوای لپ تاپ زن داعشی: از فیلم پورن تا دستور پخت غذا و سخنرانی رهبران القاعده

 8. فرار بسیاری از فرماندهان داعش به ترکیه

 9. راز افرادی که هیچگاه سرما نمی خورند را بدانید

 10. سوء استفاده از فقرا در سایت های همسفر یابی

 11. نکته‌ای که کی‌روش خیلی زود درباره آندو فهمید

 12. تأکید سران اتحادیه اروپا بر لزوم پایبندی همه طرف‌ها به توافق هسته‌ای

 13. تیلرسون: دولت ترامپ هیچ ممانعتی در مبادلات تجاری اروپا با ایران ایجاد نخواهد کرد

 14. درسی که آیت‌الله مهدوی‌‌کنی به یک "مشروب فروش" داد/ چه کسی آیت‌الله مهدوی را به ساواک لو داد؟

 15. با یک راه حل ارزان؛ روغن آفتابگردان جاده ها را هموار می کند!

 16. معاون وزیر کشور: برای وضع درآمدی شهرداری های خوزستان متاسف شدم

 17. دعوای روسیه و آمریکا درباره دخالت در انتخابات آمریکا بالا گرفت/واکنش سفارت روسیه در واشنگتن به نیکی هیلی

 18. رشد ۳۸ درصدی واردات روغن پالم در نیمه نخست امسال

 19. آیا توتال نیامده می رود؟

 20. شهادت عضو گروه ۴۰ مهندسی سپاه صاحب الزمان در سوریه

 21. چمنیان: بازی با اسپانیا یک اتفاق تاریخی برای فوتبال ایران است

 22. پیش‌بینی حضور ۴ میلیون ایرانی در راهپیمایی اربعین

 23. استراتژی جدید ترامپ در قبال ایران چه پیامدهایی خواهد داشت؟

 24. ترامپ با سخنان جنگ طلبانه اش مردم ایران را متحد کرد

 25. مسکو: آمریکا اذعان کرده که «جبهه‌النصره» از سلاح شیمیایی استفاده می‌کند

پربحث‌های دیروز

 1. در حاشیه برخورد خانم نماینده با معاون استاندار خراسان رضوی

 2. ماجرای دیوارکشی اطراف مجلس و بناهای تاریخی بهارستان/ چرا خیابان «مردم» بسته شد؟

 3. دختر خاص دیدار نخبگان با رهبری کیست؟  

 4. قرائتی را تحسین کنیم، نه خودمان را

 5. یک ترامپ برای جهان کافی است

 6. سقوط کرکوک، پایان رویای بارزانی و احتمال تقسیم اقلیم کردستان عراق

 7. امام حسین (ع): مردم بندگان دنیایند و دین، تنها بر زبانشان جاری است.

 8. چگونه هویت اروپایی از دل تحجر سیاه قرون وسطایی شکوفا شد؟

 9. خبر وزیر امنیتی ترامپ از احتمال تکرار حملات مشابه 11 سپتامبر

 10. سیلی فراز کمالوند به بازیکنش

 11. نیکی هیلی: مداخله روسیه در انتخابات آمریکا به منزله «جنگ» است

 12. مک مستر: استراتژی ترامپ علیه ایران متوجه رفتارهای منطقه‌ای ایران است

 13. واترپلوی مردان ایران از سد میزبان نیز گذشتند

 14. قلعه‌نویی: ۱۰ هفته است به ما ظلم می‌شود

 15. شلیک موشک زلزال ۱ به تجمع مزدوران سعودی

 16. نقص فنی پرواز تهران - اهواز در زمین و آسمان

 17. بارزانی: بغداد نمی‌تواند معاونم را بازداشت کند

 18. فرمانده حماس: هرگز اسرائیل را به رسمیت نمی شناسیم

 19. برتری آرسنال و المپیک مارسی در شب تساوی تیم «قدوس»

 20. صالحی: مسائل مالی جشنواره های فیلم فجر بررسی شده و ارائه خواهد شد

 21. نگار جواهریان به سوگ پدر نشست

 22. رموز موفقیت طلاب به روایت حجت‌الاسلام قرائتی‌

 23. درخواست رییس‌جمهور فرانسه از آمانو در مورد برجام/پاریس: ایران را در زمینه برنامه موشکی تحت فشار قرار می‌دهیم

 24. یاوه گویی جدید رئیس سیا درباره ایران

 25. ولایتی: کارآیی ‌دانشگاه آزاد ‌بیشتر خواهد شد

پربحث‌های هفته

 1. اخراج آقای دوربینی توسط قرائتی/ آقا پاشو برو بیرون، صدبار تو دوربین دیدن ات!   

 2. حکایت استخدام یک ژن خوب در وزارت نفت/ زنگنه: دختر نماینده مجلس صلاحیت داشت، استخدام شد

 3. فتاح خطاب به روحانی: یارانه‌‌ها را قطع کنید من فحش‌ها را می‌پذیرم/ بگویید هرکس نیازمند است برود کمیته امداد/ داعشی‌ها را شبانه جزغاله می‌کنید؛ نمی‌توانید جلوی قاچاق در روز روشن را بگیرید؟

 4. واکنش بهارستان به خبر دیروز احمد توکلی/ احضار وزیر نفت به مجلس به علت کشیدن خط لوله گاز تا ویلای طیب نیا

 5. قتل هولناک پسر 2 ساله رشتی به دست دوست مادرش!

 6. ترامپ: برجام را تایید نمی‌کنیم و نخواهیم کرد، اما کنگره باید نواقص توافق را برطرف کند/ اگر کنگره به نتیجه نرسد برجام تمام می‌شود/ تحریم‌های شدید علیه کل سپاه پاسداران

 7. واکنش ها به عذر خواهی آقای قرائتی

 8. در حاشیه برخورد خانم نماینده با معاون استاندار خراسان رضوی

 9. طیب نیا مطالب مطرح شده درباره موضوع باغچه سولقان را به شدت تکذیب کرد

 10. عذر خواهی حجت‌الاسلام قرائتی از آقای دوربینی/ همه ما ممکن است اشتباه کنیم

 11. روحانی: سخنرانی ترامپ بیشتر فحاشی بود/ چطور یک رئیس‌جمهور اسم خلیج تاریخی فارس را یاد نگرفته/ ظاهرا نمی‌داند برجام سند دوجانبه نیست که هر گونه بخواهد رفتار کند/ برای اولین بار در تاریخ، کشورهای بزرگ جهان در برابر امریکا ایستادند

 12. توضیحات جنجالی هاجر چنارانی از درگیری با معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی  

 13. از برکات مذاکره؛ دور جدید شعار مرگ بر آمریکا

 14. موضع مشترک اروپا و آمریکا علیه ایران/ دلخوشی به اروپای منهای ترامپ رنگ باخت

 15. روایتی از برخورد خانم نماینده با معاون استاندار خراسان رضوی

 16. مشکل واقعی ما ترامپ نیست، خودمانیم

 17. واکنش کیهان پس از اظهارات ضد ایرانی ترامپ و پاسخ روحانی به او  

 18. دونالد ترامپ: ایرانی‌ها مذاکره‌کنندگان بزرگی هستند/ پایان کامل «برجام» یک احتمال واقعی و قوی است

 19. ترامپ علیه ایران، دنیا علیه ترامپ

 20. پاسخی روشن و کاملا حقوقی به اظهارات عجیب وزیر اطلاعات؛ قانون چه می‌گوید؟

 21. انتشار نامه منتشرنشده روحانی به اوباما در سال 2016: رویکرد برد - برد می تواند الگوی مناسبی برای حل اختلافات باشد

 22. از گرا دادن به دشمن در مورد خزانه ی خالی تا بازگشایی پرونده ی تخلفات نفتی دولت نهم و دهم

 23. ماجرای دیوارکشی اطراف مجلس و بناهای تاریخی بهارستان/ چرا خیابان «مردم» بسته شد؟

 24. رییس مجلس کویت نماینده رژیم صهیونیستی را اشغالگر و کودک کُش خطاب کرد  

 25. جلیلی: در دانشگاه‌ها دوره برجام خوانی شروع شود

پربحث‌های دیروز

 1. انجام مبادلات تجاری ایران و ترکیه با استفاده از پول ملی/مرزهای دو کشور به صورت 24 ساعته فعال خواهد شد

 2. کنایه "گنجشکی" به سخنان وزیر راه

 3. آخرین وضعیت قیمت سکه و دلار

 4. دانش آموزی که در زنگ‌ های‌ تفریح میلیونر شد!

 5. سهم 21 درصدی تهران از کل تولید ناخالص داخلی ایران

 6. اجرای طرح رجیستری گوشی موبایل از فردا آغاز می‌شود/ زمان اعمال محدودیت برای گوشی‌های ممنوعه

 7. آمار حوادث ناشی از کار ۷۵ درصد کاهش یافته است

 8. ایران در آستانه امضای قرارداد با 15 شرکت نفتی جهان

 9. امن‌ترین شهرهای جهان معرفی شدند

 10. تکذیب خبر"حذف واژه «فارس» از نام خلیج فارس توسط سایت رسمی بانک صادرات امارات"

 11. شماره‌گذاری خودروهای پرمصرف از سر گرفته شد

 12. دلیل افزایش قیمت برخی خودروهای داخلی

 13. راه اندازی نخستین قطار ۵ ستاره کشور

 14. سه دغدغه اصلی کسب‌وکار

 15. جزئیات قرارداد ۲.۵ میلیارد یورویی ایران و نروژ

 16. یک هفته ای خونه بخر!

 17. یارانه مهر واریز شد/ ایرانی‌ها چقدر یارانه گرفتند؟

 18. "حسن روحانی" با توقف پرداخت سود سهام عدالت مخالفت کرد

 19. نقشه جهانی کالاهای اصلی صادراتی کشورها  

پربحث‌های هفته

 1. حکایت استخدام یک ژن خوب در وزارت نفت/ زنگنه: دختر نماینده مجلس صلاحیت داشت، استخدام شد

 2. فتاح خطاب به روحانی: یارانه‌‌ها را قطع کنید من فحش‌ها را می‌پذیرم/ بگویید هرکس نیازمند است برود کمیته امداد/ داعشی‌ها را شبانه جزغاله می‌کنید؛ نمی‌توانید جلوی قاچاق در روز روشن را بگیرید؟

 3. واکنش بهارستان به خبر دیروز احمد توکلی/ احضار وزیر نفت به مجلس به علت کشیدن خط لوله گاز تا ویلای طیب نیا

 4. طیب نیا مطالب مطرح شده درباره موضوع باغچه سولقان را به شدت تکذیب کرد

 5. قیمت عجیب پژو 2008 در بازار آزاد+عکس

 6. مهدی جهانگیری همچنان در بازداشت است/ پرونده در حال طی مراحل تحقیقات و مستندسازی است

 7. کاهش مجدد قیمت مسکن/ خواب زودرس زمستانی بازار را فراگرفت

 8. سهم هر ایرانی از درآمدهای نفتی چقدر است؟

 9. دهن‌کجی بازار سرمایه به سخنان ضدایرانی ترامپ/روند افزایشی رشد شاخص ادامه دارد

 10. موافقت روحانی با پیشنهاد مجلس برای نپرداختن سود نقدی سهام عدالت

 11. این نفت لعنتی

 12. یک ساعت از «بانه» تا «تهران»

 13. گوشت های بی‌کیفیت در راه بازار/ چرا مردم باید هزینه ضعف نظارت را بپردازند؟

 14. معطل ماندن مطالبه 21 ساله رهبری و سنگ‌اندازی‌های ناتمام وزارت نیرو

 15. پاسخ حاجي دليكاني به طيب نيا / چرا همسايگان وزير "مجوز" ندارند؟!

 16. انتقاد توکلی به یک رانت عمرانی/ گاز فقط به خانه وزیر سابق رسید

 17. قدرت خرید بازنشستگان در کدام دولت کم شد؟

 18. درباره واردات 6 میلیون گوسفند مجازی به کشور

 19. قوانین اجاره خانه در آلمان+ فیلم

 20. واکنش بازارهای مالی ایران به سخنان ترامپ/ دلار 4000 تومان ماند/ بورس رشد کرد

 21. شرایط هنوز برای تک‌نرخی شدن ارز مهیا نیست

 22. زنگ خطر جدید برای ترانزیت ایران/ دومین مرز فعال بسته شد

 23. «کم‌ فروشی سکه» حقیقت دارد؟

 24. توتال‌ می ماند بويینگ می رود‌؟

 25. کشتي به‌گل‌نشسته کشاورزی ايران

بامیلوایران نوین

وب‌گردی

آخرین عناوین