قاصدک24

قیمت دلار از 4هزار تومان هم عبور کرد+ جدول

گروه اقتصادی الف،   3960717208 ۴۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۱ تکراری یا غیرقابل انتشار
قیمت دلار از 4هزار تومان هم عبور کرد+ جدول

نرخ دلار در بازار امروز با افزایش 23 تومانی از ۴۰۰۰ تومان عبور کرد.

به گزارش الف؛ دلار رشد قیمتی خود از از روزهای گذشته به صورت آرام شروع کرده بود و به این روند خود ادامه داد و امروز از 4 هزار تومان عبور کرد؛ البته در ساعات پایانی معاملات امروز دوشنبه عقب گرد داشت و به قیمت 4 هزار تومان تثبیت شد.

نرخ دلار در آغاز معاملات امروز همان روند افزایش ولی آرام را طی کرد و در حدود 11 ظهر وارد کانال 4هزار تومان شد و تا 4هزار و 23 تومان هم رسید اما در ساعات پایانی از این روند صعودی بازگشت و در پایان در نرخ 3999 تومان در بازار تثبت شد. بنابر این گزارش نرخ هر دلار آمریکا امروز در پاساژ افشار و سبزه میدان به ترتیب 4083 تومان و 4079 تومان قیمت خورد.

 نرخ یورو و پوند انگلیس هم به ترتیب با رشد 113 و 49 تومانی  به 4824تومان برای هر یورو و 5333تومان برای هر پوند رسید. درهم امارات هم با افزایش 20 تومان به 1118 تومان قیمت خورد.

هر چند که پیش‌بینی‌ها بر این بود تا با روند رو به رشدی که دلار در پیش گرفته به مانند سال قبل بار دیگر مرز ۴۰۰۰ تومانی را در ماه‌های پیش رو پشت سر بگذارد، اما این بار حدود سه ماه زودتر به این نرخ رسیده است.

افزایش تقاضا برای ارز زائران اربعین، فرا رسیدن ژانویه و ارز مورد نیاز برای مسافران، زمان تسویه حساب بدهی‌های خارجی و کاهش عرضه ارز توسط پتروشیمی‌ها از جمله عواملی است که برای ایجاد نوسانات در بازار ارز در فاصله زمانی در نیمه دوم سال مطرح می‌شود که البته عمدتا این اتفاق یکی دو ماه قبل از ژانویه آغاز  و تا مدتی بعد از آن ادامه دارد. در این بین عاملی دیگر همواره مورد تاکید تحلیلگران بازار و کارشناسان است، آنهم کسری بودجه دولت در نیمه دوم که بخشی از آن از طریق افزایش قیمت ارز جبران می‌شود.

در سال گذشته نوسان قیمت دلار از آبان‌ماه آغاز شد، زمانی که قیمت این ارز در کانال 3500 تومان قرار داشته و با روندی رو به رشد به 3600، 3700 و 3800 رسید و ادامه پیدا کرد تا اینکه در دهه اول دی‌ماه 1395 رکورد 4000 تومانی شکست؛ قیمتی که از اوایل دهه 1390 در بازار ارز تکرار نشده بود.

در هر حال در نوسانات اخیر بازار ارز قیمت دلار از کانال 3700 تومان در اواخر مردادماه 1396 روندی رو به رشد در پیش گرفت و در هفته‌های اخیر به کانال 3800 و 3900 وارد شد و امروز نیز معاملات در بازار آزاد دلار 4000 تومانی و حتی اندکی بیشتر از آن را نیز تجربه کرد.

قیمت جهانی هر انس طلا هم امروز با افزایش 4 دلار و 30 سنت به 1281 دلار و 40 سنت رسید و در بازار داخل هم قیمت طلا با توجه به رشد 1362تومان هر گرم طلای ۱۸ عیار به 125 هزار و 406 تومان رسید و هر گرم طلای 24 عیار هم 5900 تومان افزایش قیمت داشت و به 543 هزار و 200 تومان قیمت خورد.

قیمت انواع سکه هم امروز در بازار تهران با افزایش مواجه بود به طوری که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی 24 هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و به قیمت یم میلیون و 272 هزار تومان رسید. قیمت سکه طرح قدیم هم با 19 هزار و 500 تومان از یک میلیون و 300 هزار تومان عبور کرد. امروز همچنین هر قطعه نیم سکه، ربع سکه و سکه یک گرمی به ترتیب با افزایش 9، 5 و 3 هزار تومان دادوستد شد.

 

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

بیژن۱۱۷۲۶۵۱۳:۱۲:۵۱ ۱۳۹۶/۷/۱۷
از مسئولین که انتظار نمیره پاسخگوی دلایل افزایش نرخ دلار باشند، آیا اصحاب رسانه که همیشه مدعی نمایندگی افکار عمومی هستند نباید پیگیر این موضوع از مسئولین مربوطه باشند؟ همیشه پای منافع صنفی که میرسه اصحاب رسانه ادعای نمایندگی افکار عمومی میشند ولی وقتی برای افکار عمومی سوالی پیش میاد این مدعیان سکوت میکنند و یا وقتی صحبت میکنند که در فضای مجازی به خوبی تجزیه تحلیل شده و بود و نبود اصحاب رسانه زیاد توفیری نمیکند
رضا۱۱۸۰۴۵۱۰:۳۹:۴۱ ۱۳۹۶/۷/۱۸
برادر اگر دنبال گران نشدن ارز هستی باید دنبال تورم نزدیک به صفر و رشد نقدینگی نزدیک به صفر باشی و برای این امر باید به دنبال رشد بودجه جاری نزدیک به صفر باشی و برای آنهم باید به دنبال افزایش حقوق نزدیک به صفر باشی .هزینه اش را پرداخت کن تا تورم و قیمت ارز تثبیت شود.مشگل مردم ما این است که هم خدا را می خواهند و هم خرما را اما این امر در عالم واقع نشدنی است.
ناشناس۱۱۷۲۸۸۱۳:۴۰:۰۱ ۱۳۹۶/۷/۱۷
به به مبارکه! افرین به این اقتصاد آفرین به این تدبیر
ناشناس۱۱۷۷۸۸۲۳:۵۳:۰۹ ۱۳۹۶/۷/۱۷
من نا امید شده ام تقصیر دولت هم نیست ما مشکل داریم با غرب .تدبیر ی که شما می گید کجا باید پیدا کنیم ؟
ناشناس۱۱۸۹۹۰۱۱:۳۵:۲۳ ۱۳۹۶/۷/۱۹
قیمت دلار اینقدر رفته بالا روقیمت هرچیزی تاثیر گذاشته انوقت میگن تورم نیست و تک رقمیه ....
ناشناس۱۱۷۲۸۹۱۳:۴۰:۰۳ ۱۳۹۶/۷/۱۷
دلار از 10 هزار تومان هم رد میشه...متاسفانه با این عملکرد دولت و بانک مرکزی
ناشناس۱۱۷۴۳۷۱۵:۴۳:۳۰ ۱۳۹۶/۷/۱۷
پول بانک شده پول خرید دلار و سکه
ناشناس۱۱۷۳۰۴۱۳:۵۲:۵۰ ۱۳۹۶/۷/۱۷
اگر دلار کمتر از نرخ تورم رشد کند بر صادرات اثر منفی و بر واردات اثر مثبت میگذارد. یعنی بیکاری و رشد اقتصادی را متاثر مینماید. باید دلار به مرور با تورم رشد کند.
ناشناس۱۱۷۳۲۰۱۴:۱۵:۳۳ ۱۳۹۶/۷/۱۷
این چه حرفی ؟؟ عمو افزایش قیمت دلار باعث افزایش تورم میشه
ناشناس۱۱۷۳۴۴۱۴:۴۶:۱۹ ۱۳۹۶/۷/۱۷
اون زمانی که یهو سه برابر شد هم تاثیری بر رشد اقتصاد نداشت.
ناشناس۱۱۷۴۰۰۱۵:۱۷:۰۸ ۱۳۹۶/۷/۱۷
عمو جان گران کردن دلار خود باعث تورم می شود همانطور که دیدیم با گران کردن مصنوعی 400 برابری دلار قیمتها بیش از 400 درصد افزایش یافت ارزش پول یک کشور تنها با تورم بالا و پایین نمی رود این روش فقط از سوی بی سوادآموزی اقتصاد صورت می گیرد و بیان می شود
ناشناس۱۱۷۴۴۹۱۵:۵۰:۵۴ ۱۳۹۶/۷/۱۷
عجب شما میگفتین میارینش پایین حالا رای گرفتین دبه میکنین
ناشناس۱۱۷۷۷۶۲۳:۳۶:۱۳ ۱۳۹۶/۷/۱۷
عجب!ما فکر میکردیم زمانی اقتصاد شکوفا میشه که نرخ ریال ارزشش رو حفظ کنه. راستی این دولت تدبیر به غیر از شیب ملایم چیز دیگری هم بلده؟
ناشناس۱۱۷۳۱۶۱۴:۱۴:۰۱ ۱۳۹۶/۷/۱۷
بانک مرکزی پاسخگویی کاهش نرخ سود بانکی باشد
ناشناس۱۱۷۳۱۹۱۴:۱۵:۲۶ ۱۳۹۶/۷/۱۷
دلار حداقل باید با تورم حرکت کند و گرنه باعث رانت ژنهای خوب میشود
ناشناس۱۱۷۳۲۳۱۴:۲۲:۲۳ ۱۳۹۶/۷/۱۷
بانک مرکزی با کاهش سود بانکی ضربه بزرگی به اقتصاد زد/ پولها به سمت دلار در حال حرکت است
جسمانی / ولنجک نشین۱۱۷۳۲۷۱۴:۲۵:۵۳ ۱۳۹۶/۷/۱۷
10 تا ترامپ هم نمیتونه برجام رو به هم بریزه !!!!
ناشناس۱۱۷۳۳۰۱۴:۲۹:۰۵ ۱۳۹۶/۷/۱۷
با برجام هر روز 1 گشایش ! علی برکت الله !
amin۱۱۸۱۲۶۱۲:۳۶:۳۴ ۱۳۹۶/۷/۱۸
برجام رو چه به تورم ؟؟؟؟؟؟؟؟ مدیریت داخلی فقط این موارد رو به وجود می آرود مانند دلار1200 را در کمترین مدت بکنی 3000هزارتومان
ناشناس۱۱۷۳۳۶۱۴:۳۲:۳۱ ۱۳۹۶/۷/۱۷
چقدر فشار به مردم میارید آخه اگه نمی تونین اداره کنین دست از سر مردم بردارین.
ناشناس۱۱۷۵۶۹۱۸:۳۰:۲۵ ۱۳۹۶/۷/۱۷
این مردم خودشون رفتند به این دولت رای دادند،‌ البته اکثرا اقشار مرفه و متوسط رو به بالا
ناشناس۱۱۷۹۰۱۰۸:۱۴:۳۸ ۱۳۹۶/۷/۱۸
اگر 24 میلیون قشر متوسط و رو به بالا داشته باشیم که خیلی خوبه. نه برادر در این اشتباه همه ی اقشار شریکن.
نظاره گر۱۱۷۳۴۱۱۴:۳۶:۵۳ ۱۳۹۶/۷/۱۷
سپرده های بانکی در حال دود شدن.
ناشناس۱۱۷۳۴۲۱۴:۳۸:۵۱ ۱۳۹۶/۷/۱۷
بدینوسیله از زحمات تیم اقتصادی دولت بی نهایت سپاسگزاری می نمائیم !!!
ناشناس۱۱۷۳۴۵۱۴:۴۶:۳۴ ۱۳۹۶/۷/۱۷
بانک مرکزی با کاهش سود بانکی ضربه بزرگی به اقتصاد زد
ناشناس۱۱۷۵۳۷۱۷:۵۸:۳۵ ۱۳۹۶/۷/۱۷
پاسخ درستی است پولهای خارج شده از بانک به سمت دلار ونیز پولهای درون بانکها باز هم بسمت دلار این دلار چقدر قدرت دارد
رضا۱۱۸۰۴۰۱۰:۳۴:۲۷ ۱۳۹۶/۷/۱۸
اخوی کدوم کاهش سود بانکی؟همین الان بیا برات سپرده 25 درصدی باز کنم.کاهش سود فقط برای سپرده های 10 تا 20 میلیون تومانی است.
ناشناس۱۱۷۳۴۷۱۴:۴۷:۱۶ ۱۳۹۶/۷/۱۷
پول ها از بانک خارج شده به سمت دلار و سکه رفته ....
ناشناس۱۱۷۳۵۴۱۴:۵۴:۵۵ ۱۳۹۶/۷/۱۷
نسبت به پارسال حداقل باید 400 تومان گران بشه و نسبت به پیارسال حداقل 800 تومان! همینقدر هم که ثابت مانده با دستکاری و تزریق ارز انجام شده که کار درستی نیست. برای بالا نرفتن نرخ دلار تورم داخلی باید به سطح تورم کشورهای پیشرفته برسد نه اینکه دلار دستکاری شود. اینکار هم باید با کنترل نقدینگی (مهار تقاضا) و سرمایه گذاری در تولید (افزایش عرضه) و ... صورت بگیرد. امیدواریم فاجعه اقتصادی سال 91-92 و جهش دلار عبرت شده باشد.
ناشناس۱۱۷۳۶۸۱۵:۰۰:۴۹ ۱۳۹۶/۷/۱۷
دلار با تورم رسمى بايد حدود 5200 تومان باشد هنوز جا دارد اگر اقتصاد پويا و سالم و فعال بايد دلار شناور كنيم بقيمت روز به به زور قيمت پايين يا بالا ببريم
ناشناس۱۱۷۶۱۵۱۹:۱۸:۵۷ ۱۳۹۶/۷/۱۷
برادر جان ارزش پول یک کشور با تورم پایین نمی آید این سخنان کسانی هست که از اقتصاد چیزی نمی دانند
ناشناس۱۱۷۳۷۳۱۵:۰۵:۱۵ ۱۳۹۶/۷/۱۷
رشد قیمت دلار = افزایش تورم = کاهش قدرت خرید مردم = رکود بیشتر
صادق۱۱۸۱۴۱۱۲:۴۵:۱۱ ۱۳۹۶/۷/۱۸
فقط گزینه دومت درست نبود...دلار بره بالا تورم بالا نمیره کاهش تقاضا میشه چون تزریقی صورت نمیگیره در سال 90.91 این ترزیق پول یارانه بود که تورم رو داد بالا وگرنه دلار 1200 شد 2800 از نامدیریتی با همون ترزیق پول بود که جفتش آفت شد
کماسی۱۱۷۳۸۸۱۵:۱۳:۳۰ ۱۳۹۶/۷/۱۷
.. در کنار وزیر اقتصاد به 200 نفر هم پست و مقام با عنوان اقتصادی دادن ! این هم نتیجه اش ! فقط نون خور اضافه شده به دولت !
ناشناس۱۱۷۳۹۴۱۵:۱۵:۱۳ ۱۳۹۶/۷/۱۷
اقتصاد کشور کلا به حالت تعطیل دراومده
شعیبی۱۱۷۳۹۶۱۵:۱۶:۰۰ ۱۳۹۶/۷/۱۷
به عملکرد اقتصادی دولت نمره - 2 - از 100 میدهم
ناشناس۱۱۷۴۰۷۱۵:۲۲:۰۲ ۱۳۹۶/۷/۱۷
بهره بانکی رو هر سال 1% کاهش می دهند تا به 9% برسه نه اینکه بهره بانکی رو از 22% به 15% کاهش دهند تا پول به سمت دلار و سکه بره !!
ناشناس۱۱۸۰۵۹۱۰:۴۸:۲۸ ۱۳۹۶/۷/۱۸
پول سرخود هیچ جا نمیره...
رحیمی۱۱۷۴۹۳۱۷:۰۱:۱۴ ۱۳۹۶/۷/۱۷
کسری بودجه دولت اینم نتیجه اش حالا بگید جمشید بسم اله ش پ و یا خ ص و...
ناشناس۱۱۷۵۱۷۱۷:۳۵:۵۵ ۱۳۹۶/۷/۱۷
وقتی می گن رشد 12 درصد ، 700 هزار شغل در سال یعنی دولت درک درستی از اقتصاد نداره
ح۱۱۷۵۴۵۱۸:۰۸:۱۲ ۱۳۹۶/۷/۱۷
دو برادر میشناسم که یکی زرنگ بود و درس خوان و زحمت کش و واقعا تلاش میکرد و دیگری درس نخوان و تنبل البته او هم پسر خوبی بود ولی هیچ زحمتی به خود نمیداد برادر بزرگتر با دست در جیب خودش ازدواج کرد و خانه کوچکی خرید ولی درست 8 سال پیش وقتی خانه خود را فروخت که یکی بزرگتر بخرد ظرف چند روز قیمت ها بصورت روزانه افزایش یافت و از صاحب خانه بودن به رهن نشینی افتاد اما بردار تنبل هم سهام عدالت گرفت و هم مسکن مهر !!! جالب اینجاست که وقتی در جمع خانوادگی با هر دو صحبت میکنم هر دو دلخور هستند اولی بخاطر اینکه در کارش احساس خطر میکند و اقتصاد کشور را در خطر میبیند ولی دومی میگوید سود سهام عدالت را نمیدهند
مهشید۱۱۷۵۸۰۱۸:۴۶:۰۴ ۱۳۹۶/۷/۱۷
تمام این گرانی ارز و دلار دست دولته چون بهره بانکی را از روی عدم کارشناسی مصنویی پائین اوردند و نتیجه ان سوق پولهای سرگردان بسوی خرید دلار شد که نهایتا افت توان خرید مردم و تبعات ناشی از ان را بدنبال خواهد داشت .
ناشناس۱۱۷۶۵۹۲۰:۳۱:۵۲ ۱۳۹۶/۷/۱۷
یعنی این همه نظر دریغ از ی نفر که درست شرایط فعلی را لمس کرده باشه بالا رفتن ارز متعاقب شروع جنگ نفتی آمریکا علیه ایران تهدید به برون رفت از برجام توسط آمریکا است چون در صورت برون رفت آمریکا ظرف ۶۰ روز کنگره تمام تحریمهای معلق علیه ایران را دوباره به مرحله اجرا در میاره یعنی میشه سال ۹۱ دوستان عزیز کاهش سود بانکی شبیه جوک میمونه اونایی که سود بالای ۲۰ درصد میگرفتن همچنان هم دارند میگیرند هیچ پولی از چرخه خارج نشده که بخواهد وارد جای دیگر شود.
اميد۱۱۷۷۲۱۲۱:۵۴:۳۶ ۱۳۹۶/۷/۱۷
واقعا اگر نميتوانيد مملكت اداره كنيد بريد كنار ٤٠ساله همين وضع ما مردم چه گناهي كرديم مسئولين كه اجاره ميدند نه بنزين ميزنند نه گوشت ميخرند نه سوپر ميرند از ماليات ما داره مخارج زندگيشون داده ميشه بس نيست اگر بياد تو جامعه ٢روز نميتوانند تحمل كنند با اين وضع كار و درامد بخدا ديگه خسته شديم
ناشناس۱۱۷۷۵۱۲۳:۰۱:۴۴ ۱۳۹۶/۷/۱۷
بازی دلار و گرانی ان فقط به ضرر ماست،تنها کسانی که سود می بزن صرافی های عمو فریدون و ..است کاسبان تحریم و برجام یکی هستند
ناشناس۱۱۷۸۰۰۰۰:۲۳:۲۰ ۱۳۹۶/۷/۱۸
به به بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاغ گلابی برجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام خب بگو ببینم دیگه چی میوه ای برای مردم داشت این برجام شکر خدا تحریم ها که رفع شد و چرخ های اقتصادی مملکت هم که میچرخه و مشکل آب خوردن مون هم که حل شده و دلار هم که ارزون شد و ... هی میگم خدا رو شکر که روحانی رییس جمهور شد
پرویز۱۱۷۸۱۹۰۱:۲۶:۱۷ ۱۳۹۶/۷/۱۸
ای دلار هفت تومانی بیا
تجارت نیوز

پربحث‌های امروز

 1. آقای رئیسی شما خوش شانس بودید!

 2. حاجی بابایی: بودجه ۹۷ یارانه بگیران را قلع و قمع و فقرا را نابود می‎کند

 3. بحران کاغذی/ وقتی تنها کارخانه کاغذ ایرانی تولید نمی‌کند/ باز هم دست به دامان واردات / محموله‌ای در راه است

 4. وزیر کار خبر داد:‌ ورود سالانه یک میلیون نفر به بازار کار

 5. نباید در تسویه با سپرده گذاران موسسات مالی–اعتباری نوع تازه ای از کلاهبرداری شکل بگیرد

 6. براي پشيماني کمی زود نيست؟

 7. آقای رئیس جمهور! «مدیران آویزان» را برکنار کنید

 8. سی‌ان‌بی‌سی: بیت کوین؛ سرمایه گذاران را ثروتمند کرده است

 9. جنایت در آشپزخانه

 10. نوبخت: رییس جمهوری از افزایش نرخ ارز بسیار مکدر است/ قسم می خورم ماهی حدود هشت میلیون و 700 هزار تومان حقوق می گیرم/ قیمت کنونی بنزین 1200 ارزان تر از فوب خلیج فارس است

 11. حقه عجیب روس‌ها در اصفهان!

 12. بهترین شیوه جلوگیری از سرقت کیف  

 13. دیابت و فشارخون را با مصرف این سبزی درمان کنید + اینفوگرافی

 14. درگذشت پیرترین نقاره‌زن حرم امام رضا (ع)

 15. آخرین خبرها از ساخت سریال «فوق لیسانسه‌ها»

 16. گزارش رسانه غربی درباره میزان لابی «منافقین» در آمریکا علیه ایران

 17. محسن هاشمی: 700 مدرسه تهران با طوفان شدید تخریب می‌شوند؛ زلزله که جای خود دارد

 18. عادل الجبیر: ترامپ هنوز به راه‌حل دو کشوری متعهد است/ هیچ فشاری بر عباس نیاورده‌ایم

 19. ماجرای دعوای مهران مدیری با تلویزیون  

 20. دستگیری ۲۷۵ قاچاقچی در پاتک پلیس پایتخت

 21. خودروهای میلیاردی برای سوپرپولدارها

 22. موگرینی اروپا را افشا کرد

 23. موسوی: نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها باید اصلاح شود/حاجی بابایی: لایحه بودجه ۹۷ سبب نابودی فقیر می‌شود

 24. تیپ لاکچری بنیامین بهادری قبل از معروف شدن  

 25. آمریکا: تا ژانویه درباره برجام کاری نمی کنیم

پربحث‌های دیروز

 1. چرخش در سیاست یارانه‌ای دولت با عبور از انتخابات/ سال 95: درآمد 3 میلیون هم نمی‌تواند، ملاک حذف باشد/ آذر 96: فقط به افراد شناسایی شده یارانه می‌دهیم

 2. بلاتکلیفی ثبت سفارش و هدیه میلیاردی دولت به دلالان و واردکنندگان خودرو

 3. ماجرای درگیری لفظی نمایندگان با عیسی کلانتری به روایت یک شاهد عینی

 4. هر همایش حسام‌الدین آشنا ۱۱۳ میلیون تومان خرج دارد

 5. کیهان خطاب به هنرمندان: به عوارض خروج از کشور معترض شده اید که فقط 8درصد مردم با آن سروکار دارند؟

 6. رازی که موگرینی فاش کرد/ جمله‌ای که به درخواست ایران در برجام آمد+ توضیح عراقچی

 7. حداد عادل: بودجه‌های مؤسساتی که من در آنها هستم کارشناسی شده است

 8. عذرخواهی علی کریمی برای حمایت از حسن روحانی در انتخابات   

 9. محسن هاشمی: ترافیک تهران از داعش خطرناک‌تر است

 10. فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء: از دولت 30 هزار میلیارد تومان طلب داریم / برای بازسازی سوریه آمادگی داریم

 11. ناگفته های زندگی قاتل ستایش/ او در 14 سالگی با یک زن رابطه جنسی کامل داشته است

 12. نگهداری هواپیمای ایران ایر در حیاط خانه یک تهرانی  

 13. بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی/ خودروسازان سوار بر بی‌کیفیت‌ها می‌تازند!

 14. دولت به جای درخواست کمک هزینه های جاری خود در بودجه ۹۷ را کاهش دهد/ بودجه برخی طرح‌ها کورکورانه زیاد شد

 15. ادعای موگرینی: امروز رازی را درباره درخواست ایران در برجام افشا می‌کنم

 16. ماجرای حذف یارانه ۳۰ میلیون نفر از ثروتمندان به نفع کمیته امداد

 17. ۶۰۰ میلیارد عوارض خروج سال گذشته کجا هزینه شد

 18. پاسخ سید حسن به حواشی بودجه دفتر نشر آثار امام

 19. ۷۰۰ میلیارد عوارض خروج کجا هزینه شد؟

 20. قوه قضائیه و دو اقدام قابل ستایش

 21. اردوغان: قدس خط قرمز ماست/ /آنها فراتر از یک کشور رفتار می کنند، درحالی که اسرائیل اصلا کشور نیست

 22. رونمایی از چند پرونده جدید قاچاق و پشت پرده قاچاق خودروهای لوکس/ واردات 600 خودرو پورشه و بنز به نام "مریم دو سر دهلیز"/ تبانی سازمان یافته سلطان قاچاق تجهیزات پزشکی

 23. پیشنهاد فرماندار تهران: مکانی برای تجمعات اعتراضی تعیین شود

 24. ترافیک سنگین جاده چالوس؛ روزگاری که حتی پیکان خلق نشده بود!  

 25. عکس/ اخم روحانی در نشست اضطراری استانبول

پربحث‌های هفته

 1. افزایش عجیب عوارض خروج از کشور/ سفر اول 220 هزار تومان، سفر دوم 330 و سفرهای بعدی 440 هزار تومان

 2. مشاور رییس برنامه و بودجه در واکنش به انتقادات از افزایش ۳ برابری عوارض خروج از کشور: پول ندارید، سفر خارجی نروید

 3. نوبخت: با قیمت کنونی بنزین نمی توانیم به سقف برسیم/ قیمت بنزین می تواند به بالاتر از ۱۵۰۰ تومان هم برسد

 4. زمزمه بنزين 1500 توماني از دی ماه

 5. روایت نوبخت از سازوکار شناسایی سه گروه یارانه بگیر/یارانه کسانی که اعلام نیاز کنند حذف نمی‌شود/فعلاً افزایش قیمت حامل‌‌های انرژی قطعی نیست/ برگشت منابع حاصل از اصلاح قیمت‌ها به مردم

 6. صادقی؛ فساد؛ سکوت

 7. واکنش واعظی به افزایش عوارض خروج از کشور: درآمد افزایش عوارض برای اقشار کم درآمد هزینه می‌شود

 8. از فروش هویج آمریکایی ۹۰هزار تومانی و تمشک‌ 480 هزار تومان تا اجناس سوپرلاکچری در فروشگاه شهرداری +عکس

 9. در لایحه بودجه ۹۷ افزایش حقوق کارکنان ۱۰ درصد در نظر گرفته شد

 10. درباره سه برابر شدن عوارض خروج از کشور؛ برای دریافت عوارض نوع سفر مدنظر قرار بگیرد/ دولت همه مسافران را به یک چشم نگاه نکند/ وعده احیای گردشگری شعار بود

 11. تاوانی که باید برای سفر بپردازیم/ حکایت ما و ثبت نام خودرو/ با نخبگان چنین نکنید

 12. چک سفید امضای دولت برای افزایش قیمت بنزین/ زنگنه گرانی را تکذیب نکرد: افزایش قیمت بنزین در بودجه دیده شده

 13. باور کنید اینجا تهران است  

 14. واکنش سید حسن خمینی به انتقادها از بودجه موسسه امام: نقدها پديده‌ای مبارک است/ امثال من را نيز از خطا و خطر مصون می‌دارد

 15. جزئیات لایحه بودجه‌۹۷/ از حذف گسترده یارانه بگیر، افزایش قیمت آب و قیمت خرید سربازی تا افزایش 10درصدی حقوق و بودجه عمرانی و اشتغال

 16. آقای رئیسی شما خوش شانس بودید!

 17. چرخش در سیاست یارانه‌ای دولت با عبور از انتخابات/ سال 95: درآمد 3 میلیون هم نمی‌تواند، ملاک حذف باشد/ آذر 96: فقط به افراد شناسایی شده یارانه می‌دهیم

 18. عکس / مالیات یا عوارض خروج از کشور در برخی کشورها

 19. خداحافظی رضا صادقی با حسن روحانی  

 20. وامهای کلان آقازاده ها و مقامات باعث ورشکستگی موسسات مالی- اعتباری شد

 21. توافق ۵عضو کابینه برای افزایش تعرفه خودرو/ سقف تعرفه ۱۵۰درصد می‌شود

 22. دلار رکورد سال را شکست/ هر دلار ۴۲۲۰ تومان/ بازاری که بر خلاف اظهارات سیف به آرامش نمی رسد+جدول

 23. اینفوگرافی؛ نهادها و موسسات وابسته به چهره‌های مذهبی و سیاسی چه سهمی از بودجه ۱۳۹۷دارند؟

 24. گزارش روحانی از بودجه ۱۱۹۴ تریلیونی سال ۹۷: حذف بخشی از یارانه بگیرها/ دنبال اصلاح قیمت‌ها هستیم/ انتقاد از تصویب ردیف های دریافت بودجه توسط دو برادر یا پسرعمو!/ ریشه مسکن مهر غلط بود

 25. اخبار سرکاری سود سهام عدالت و بازی با اعصاب مردم

پربحث‌های امروز

 1. حاجی بابایی: بودجه ۹۷ یارانه بگیران را قلع و قمع و فقرا را نابود می‎کند

 2. نباید در تسویه با سپرده گذاران موسسات مالی–اعتباری نوع تازه ای از کلاهبرداری شکل بگیرد

 3. سی‌ان‌بی‌سی: بیت کوین؛ سرمایه گذاران را ثروتمند کرده است

 4. نوبخت: رییس جمهوری از افزایش نرخ ارز بسیار مکدر است/ قسم می خورم ماهی حدود هشت میلیون و 700 هزار تومان حقوق می گیرم/ قیمت کنونی بنزین 1200 ارزان تر از فوب خلیج فارس است

 5. خودروهای میلیاردی برای سوپرپولدارها

 6. موسوی: نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها باید اصلاح شود/حاجی بابایی: لایحه بودجه ۹۷ سبب نابودی فقیر می‌شود

 7. مردم وام مسکن می‌گیرند تا بیت‌کوین بخرند!

 8. مردم همچنان ناراضی از خدمات فروش خودرو

 9. نرخ‌های بهره آمریکا افزایش یافت

 10. بازار سهام دوباره رکورد شکست

 11. نماینده مجلس: 300 هزار میلیارد یارانه دادیم، چه تاثیری داشت؟

 12. زمان واریز یارانه آذر ماه

 13. ۲ علامت تغییر فاز در بازار مسکن

 14. ثبات قیمت سکه در بازار تهران/ افت ۹ تومانی نرخ دلار+ جدول

 15. افزایش نرخ مبادله ای دلار و پوند/ رشد ۲۸۵ ریالی یورو

 16. وزیر جهاد کشاورزی: بازار برنج مشکلی ندارد

 17. پنج عامل تاثیرگذار بر قیمت‌های نفت در سال آینده

 18. قیمت مسکن در شرق تهران + جدول

 19. آخرین عناوین روزنامه‌های اقتصادی

 20. وزارت اقتصاد از احتمال گسترش نگران‌کننده اقتصاد زيرزميني خبر مي‌دهد

 21. بیت کوین بزرگترین حباب قیمتی جهان را دارد

 22. رو‌زهای سلطه دلار بر بازار جهانی به شمارش افتاده است

 23. مراحل ۱۰‌گانه بررسی لایحه بودجه از صحن مجلس تا ابلاغ به دولت

 24. پیش‎بینی اقتصاددان حامی دولت؛ بیکاری سال ۹۷ تشدید می‎شود

 25. بالاترین حقوق را چه کسانی گرفتند؟

پربحث‌های دیروز

 1. چرخش در سیاست یارانه‌ای دولت با عبور از انتخابات/ سال 95: درآمد 3 میلیون هم نمی‌تواند، ملاک حذف باشد/ آذر 96: فقط به افراد شناسایی شده یارانه می‌دهیم

 2. بلاتکلیفی ثبت سفارش و هدیه میلیاردی دولت به دلالان و واردکنندگان خودرو

 3. هر همایش حسام‌الدین آشنا ۱۱۳ میلیون تومان خرج دارد

 4. حداد عادل: بودجه‌های مؤسساتی که من در آنها هستم کارشناسی شده است

 5. بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی/ خودروسازان سوار بر بی‌کیفیت‌ها می‌تازند!

 6. دولت به جای درخواست کمک هزینه های جاری خود در بودجه ۹۷ را کاهش دهد/ بودجه برخی طرح‌ها کورکورانه زیاد شد

 7. ماجرای حذف یارانه ۳۰ میلیون نفر از ثروتمندان به نفع کمیته امداد

 8. ۶۰۰ میلیارد عوارض خروج سال گذشته کجا هزینه شد

 9. رونمایی از چند پرونده جدید قاچاق و پشت پرده قاچاق خودروهای لوکس/ واردات 600 خودرو پورشه و بنز به نام "مریم دو سر دهلیز"/ تبانی سازمان یافته سلطان قاچاق تجهیزات پزشکی

 10. ایرانیان سال آینده چقدر جریمه رانندگی می‌دهند؟

 11. رضایتمندی شغلی در ایران چقدر است؟

 12. جهرمی: احمدی‌نژاد پاسخ دهد که چرا خاوری را انتخاب کرد/تایید نقش داشتن مشایی در انتخاب خاوری

 13. ثبت نام 64 درصد شهروندان عربستان برای دریافت یارانه

 14. بنزین ۴۰۰ تومانی ۱۰۰۰ تومان شد، چرا یارانه یک ریال اضافه نشد

 15. دلار ۴۲۰۰ تومان باقی ماند/ فعلا ثبات بر بازار سکه حاکم است

 16. واکنش معاون حجتی به ادعاهای عیسی کلانتری: به این حرف‌ها توجه نکنید

 17. روستاییان وام ایجاد مشاغل دریافت می‌کنند

 18. عباس آخوندی: طرح‌های بزرگ انتقال آب ناکارآمد است

 19. چهار سناریوی تامین مالی برای تکمیل فازهای باقی مانده پالایشگاه ستاره خلیج فارس

 20. آخوندی: با تمام طرح‌های انتقال آب مخالفیم

 21. تازه ترین قیمت ها در بازار خودروهای وارداتی + جدول

 22. هدفگذاری ۶۰ میلیارد دلاری مبادلات اقتصادی ایران و چین

 23. معاون وزیر تعاون: تسهیلات ارزان‌قیمت فسادزاست

 24. رشد ۷۵ درصدی مصرف بنزین در کرمان پس از زلزله

 25. فرصت ۶ ماهه وزارت نفت ایران به گازپروم روسیه

پربحث‌های هفته

 1. مشاور رییس برنامه و بودجه در واکنش به انتقادات از افزایش ۳ برابری عوارض خروج از کشور: پول ندارید، سفر خارجی نروید

 2. نوبخت: با قیمت کنونی بنزین نمی توانیم به سقف برسیم/ قیمت بنزین می تواند به بالاتر از ۱۵۰۰ تومان هم برسد

 3. زمزمه بنزين 1500 توماني از دی ماه

 4. روایت نوبخت از سازوکار شناسایی سه گروه یارانه بگیر/یارانه کسانی که اعلام نیاز کنند حذف نمی‌شود/فعلاً افزایش قیمت حامل‌‌های انرژی قطعی نیست/ برگشت منابع حاصل از اصلاح قیمت‌ها به مردم

 5. از فروش هویج آمریکایی ۹۰هزار تومانی و تمشک‌ 480 هزار تومان تا اجناس سوپرلاکچری در فروشگاه شهرداری +عکس

 6. در لایحه بودجه ۹۷ افزایش حقوق کارکنان ۱۰ درصد در نظر گرفته شد

 7. چک سفید امضای دولت برای افزایش قیمت بنزین/ زنگنه گرانی را تکذیب نکرد: افزایش قیمت بنزین در بودجه دیده شده

 8. واکنش سید حسن خمینی به انتقادها از بودجه موسسه امام: نقدها پديده‌ای مبارک است/ امثال من را نيز از خطا و خطر مصون می‌دارد

 9. جزئیات لایحه بودجه‌۹۷/ از حذف گسترده یارانه بگیر، افزایش قیمت آب و قیمت خرید سربازی تا افزایش 10درصدی حقوق و بودجه عمرانی و اشتغال

 10. چرخش در سیاست یارانه‌ای دولت با عبور از انتخابات/ سال 95: درآمد 3 میلیون هم نمی‌تواند، ملاک حذف باشد/ آذر 96: فقط به افراد شناسایی شده یارانه می‌دهیم

 11. عکس / مالیات یا عوارض خروج از کشور در برخی کشورها

 12. وامهای کلان آقازاده ها و مقامات باعث ورشکستگی موسسات مالی- اعتباری شد

 13. توافق ۵عضو کابینه برای افزایش تعرفه خودرو/ سقف تعرفه ۱۵۰درصد می‌شود

 14. دلار رکورد سال را شکست/ هر دلار ۴۲۲۰ تومان/ بازاری که بر خلاف اظهارات سیف به آرامش نمی رسد+جدول

 15. اینفوگرافی؛ نهادها و موسسات وابسته به چهره‌های مذهبی و سیاسی چه سهمی از بودجه ۱۳۹۷دارند؟

 16. گزارش روحانی از بودجه ۱۱۹۴ تریلیونی سال ۹۷: حذف بخشی از یارانه بگیرها/ دنبال اصلاح قیمت‌ها هستیم/ انتقاد از تصویب ردیف های دریافت بودجه توسط دو برادر یا پسرعمو!/ ریشه مسکن مهر غلط بود

 17. اخبار سرکاری سود سهام عدالت و بازی با اعصاب مردم

 18. بلاتکلیفی ثبت سفارش و هدیه میلیاردی دولت به دلالان و واردکنندگان خودرو

 19. پرداخت پول 98 درصد سپرده گذاران صحت ندارد/ بی خبری روحانی از واقعیات جامعه

 20. نجومی بگیران با خیال راحت هنوز هم حقوق‌های نجومی می‌گیرند و کسی هم نیست به آنها ایرادی بگیرد

 21. 2 سال دوندگی یک زوج برای واریز یارانه زندگی مشترک/ بی توجهی سازمان هدفمندی یارانه ها به مشکلات مردم

 22. رئیس کل بانک مرکزی: قیمت ۴۲۰۰ تومانی دلار در بازار آزاد واقعی نیست و تعدیل می شود

 23. پیشنهاد جدید برای حذف ۴ قشر جامعه از دریافت یارانه نقدی + جزئیات

 24. توافق ۵ عضو کابینه برای افزایش تعرفه خودرو / سقف تعرفه ۱۵۰ درصد می‌شود

 25. هر همایش حسام‌الدین آشنا ۱۱۳ میلیون تومان خرج دارد

آخرین عناوین