جهانگیری: روحانی پیگیر وعده‌های انتخاباتی خود است/ جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند؛ فکر کردید کار خوبی کردید

گروه سیاسی الف،   3960623146 ۴۱ نظر، ۳ در صف انتشار و ۱۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
جهانگیری: روحانی پیگیر وعده‌های انتخاباتی خود است/ جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند؛ فکر کردید کار خوبی کردید

معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد: آقای روحانی پیگیر وعده‌های خود در طول دوران انتخابات به مردم، زنان و جوانان هستند که حتما محقق شود.

معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد: آقای روحانی پیگیر وعده‌های خود در طول دوران انتخابات به مردم، زنان و جوانان هستند که حتما محقق شود.

اسحاق جهانگیری در نخستین همایش جوانان توسعه و تعالی ایران با اشاره به اینکه ستادهای انتخاباتی نقش آگاهی‌بخشی به مردم کشور را در زمان انتخابات داشتند، گفت: یکی از دستاوردهای بی‌بدلیل انتخابات امید و افزایش آن بود که ارتقا پیدا کرد و باعث شد  سرمایه اجتماعی که مردم هستند، افزایش پیدا کند. وی تاکید کرد: آقای روحانی پیگیر وعده‌های خود در طول دوران انتخابات به مردم، زنان و جوانان هستند که حتما محقق شود.

به نوشته ایلنا، معاون اول رئیس‌جمهور ادامه داد: معتقدم درک درست از جایگاه و نقش جوانان در نظام جامعه به برداشت ما از آنان بازمی‌گردد، ما جوانان را فرصت می‌دانیم و یا تهدید؟ بعضی‌ها دنبال این هستند که جوانی به سرعت تمام شود و دوران میانسالی بیاید تا تصمیمات محتاطانه‌تر انجام شود. اما عده‌ای دیگری هم هستند که می‌خواهند از فرصت جوانی استفاده کنند.

جهانگیری با بیان این که ما جامعه جوانی داریم، گفت: وجود جوانان باعث می‌شود که تصمیمات به طرق دیگری گرفته شود، حضور جوانان منجر می‌شود که تصمیمات نوگرایی اتخاذ شود.

وی ادامه داد: وقتی یک مسئولی می‌گوید چرا نگران شادی و نشاط و مردم هستید؟ باید بگوبیم که جامعه ما جوان است و نیاز به شادی دارد. عده‌ای جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند. فکر کردید کار خوبی انجام دادید؟ حضور زنان در ورزشگاه‌ها یک خواسته است. جامعه جوان شغل می‌خواهد، می‌خواهد نقدش به گوش مسئولان برسد، می‌خواهد دسترسی آزاد به اطلاعات داشته باشد. جهانگیری افزود: جامعه‌ای که وجه غالب آن جوان است، به دنبال نوگرایی است،  جوانی یک فرصت برای کشور است و خوشبختانه جمهوری اسلامی ظرفیت‌های بسیاری برای این پتانسیل دارد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از ائمه ما در جوانی برگزیده شده‌اند اظهار داشت: حضرت علی فرمود جوانان را در زمان خود ببنید، انقلاب اسلامی حاصل جوانان است.
الف را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

عناوین مرتبط

۲۵ خرداد ۱۳۹۷پاسخ رئیس دفتر روحانی به انتقاد نمایندگان
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ابطحی: کسانی که به روحانی رای دادند حالشان خوب نیست
۲۵ خرداد ۱۳۹۷معاون اول رییس‌جمهور با تبریک عید فطر: امیدوارم شاهد گسترش صلح و ثبات در سراسر جهان باشیم
۲۳ خرداد ۱۳۹۷عبدالله ناصری: اصلاح‌طلبان بی‌شک از جهانگیری در ۱۴۰۰ حمایت خواهند کرد
۲۱ خرداد ۱۳۹۷اقتصاد مقاومتی باید مبنای عمل و کار همه دستگاه‌ها باشد
۲۱ خرداد ۱۳۹۷وقتی جلسات مبارزه با مفاسد اقتصادی از یادها می‌رود
۲۰ خرداد ۱۳۹۷برجام حاصل کدام تفکر است؟
۱۹ خرداد ۱۳۹۷آقای جهانگیری چرا جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار نمی‌شود؟/ چه کسانی از این تعطیلی سود می‌برند؟/ ارتباط لغو جلسات با برخورد با فساد برادر رئیس‌جمهور و معاون اول
۱۸ خرداد ۱۳۹۷جهانگیری: با اتکا به مردم قادر خواهیم بود با سربلندی از تحریم‌ها بیرون بیاییم
۱۸ خرداد ۱۳۹۷اسحاق جهانگیری در جمع راهپیمایان روز قدس  
۱۶ خرداد ۱۳۹۷تعطیلی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی/پای «مهدی جهانگیری» وسط است؟
۱۱ خرداد ۱۳۹۷یوسفیان ملا: جهانگیری به مبارزه با مفاسد اقتصادی بی‌توجه است

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۲۴۲۸۱۳:۳۳:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
مثل رفع حصر شده، خودتون حصر می کنید بعد از زبان مردم حرف میزنید. ورزشگاه خوب یا بد کاری ندارم مهم هم نیست. به خدا الان مردم کار می خوان و از رکود خارج شدن رو مطالبه می کنند ولی شما دارید منحرف می کنید....پاسخ درست بدید... عوام فریبی نکنید..
ناشناس۱۰۲۴۲۹۱۳:۴۴:۳۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
در انتخابات بعد نظر صريح هر كانديدا در مورد ورود خانمها به ورزشگاه و وزير زن بايد اعلام شود تا مردم موقع رأى دادن تكليفشان را بدانند.
محمدظاهر۱۰۲۷۹۶۱۰:۴۰:۱۶ ۱۳۹۶/۶/۲۴
مثلا اونایی که صریح گفتن مگه عمل شده؟ من نمیدونم از دست شما مردم سر به کدوم بیابون بذارم؟!
علی۱۰۲۴۳۴۱۳:۴۹:۰۹ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اقای جهانگیری ! بعداز انقلاب هرگز قبل از ورود یک تکنولوژی با اثر اجتماعی ویا حتی بحث ترافیک فرهنگ سازی صورت نگرفت اول وارد شد اول جریمه تصویب و اجراشد بعدنشستند روی مضرات و فوائد آن بحث کردند آیا باورود زنان در ورزشگاهها از فحش های رکیک کاسته میشود ؟ ایا حرکات ناشایسته جلوگیری میشود ؟ وقتی در یک کنسرت زن و مرد به رقاصی میپردازند و کسی پاسخگو نیست ایا شما ناموس خود را به چنین مکانی میبرید ؟ اول فرهنگ سازی کنید یا مقرراتی وضع کنید قابل اجرا بعد برای شادی مردم دل بسوزانید
محمد۱۰۲۶۳۰۱۹:۳۲:۳۳ ۱۳۹۶/۶/۲۳
بابا ول کنید این حرفارو، کو وعده های انتخابات، کجاست ثمرات برجام، کجاست جذب سرمایه خارجی!!! اینها رد گم کنیه، اینها میخوان مردم سر این چیزها درگیر بشن، و کسی پیگیر مطالبات جدی! نشه، تفرقه بنداز و حکومت کن شده سیاست روحانی
ناشناس۱۰۲۴۴۲۱۴:۰۱:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
جامعه باید آنوقت با کشاندن خانمها به استادیومها و شنیدن فحشها و دیدن زد خورد ها مردان توسط خانمها شاد شود ؟ یعنی خود شما آقای جهانگیری حاضری زنو دخترت را روانه آن استادیوم کنی که رو در رو و مستقیم ،اجرای فحشها و ناسزاهای بسیار رکیک و بد و زشت توسط افراد بی نزاکت حاضر در آنجا را تجربه نمود و شاد شوند ؟و زد خوردهای وحشیانه را ببینند و شاد شوند ؟
مهدی۱۰۲۵۶۹۱۷:۰۱:۰۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
دوست عزیز شما از طرف خودت صصحبت کن.مطمئنن مردم ما اینقدر درک و شعور دارن که وقتی میبینن بانوان در کنارشان در ورزشگاه هستند الفاظ رکیک به کار نبرند.
ناشناس۱۰۲۶۹۵۲۳:۲۸:۵۰ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اگه مساله اینه یه هفته زنان برن یه هفته مردان. ضمنا حضور زنان جو ورزشگاه را بهتر خواهد کرد.
ناشناس۱۰۲۷۷۱۰۹:۳۳:۴۱ ۱۳۹۶/۶/۲۴
توی خیلی از کشورها زنها و مردها میرن استادیوم و مشکلی پیش نمیاد حتی در کشورهای اطراف ما مثل افغانستان و سوریه! به احتمال زیاد اگر خانمها باشن مردم هم خودشون رعایت میکنن و فحش نمیدن. لااقل میشه گفت به شرطی زنها رو میگذارن بیان استادیوم که مثلا در چند نوبت در بازیهای مهم فحشی داده نشه بصورت دسته جمعی.
زهره۱۰۲۴۵۳۱۴:۱۵:۰۹ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اگه شما مسئول ورزشگاه هانیستید، پسی کی هست؟ رئیس جمهور، وزیر ورزش، مسئول ورزشگاهها....شما دارید به شعور مردم توهین می کنید.
محسن۱۰۲۹۴۵۱۵:۲۲:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۴
احسنت به زهره ؛ آقای جهانگیری چطور می تونید از دادن سالن 12 هزار نفری آزادی برای جشن دکتر سلام امتنا کنید بعد نمی تونید در مورد ورود بانوان به ورزشگاهها کاری انجام دهید ؟
ناشناس۱۰۲۴۵۷۱۴:۲۲:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
تا وقتی مراکز متعدد تصمصم گیری خارج از چارچوب قانون اساسی وجود دارد،از دست هیچ رییس جمهوری کاری ساخته نیست.
مهدی۱۰۲۵۷۶۱۷:۱۳:۴۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
پس چرا گول وعده رفع حصر رو خوردین و رای دادین؟!
ناشناس۱۰۲۴۷۶۱۴:۴۱:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آقای جهانگیری چرا در وزیران از زنان استفاده نکردید؟فکر کردید کار خوبی کردید؟!!!
ناشناس۱۰۳۳۰۵۱۰:۴۵:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۵
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ یک جواب منطقی و عالی . افرین
ناشناس۱۰۲۴۸۰۱۴:۴۶:۰۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آقای جهانگیری! انتخابات تمام شده است.نیازی به سخنرانی تبلیغاتی نیست.سوءاستفاده از موضوع زنان،آزادی و...کافی است.
ناشناس۱۰۲۴۸۹۱۴:۵۹:۳۷ ۱۳۹۶/۶/۲۳
خودشان هیچ اعتقادی به به کارگیری زنان ندارند ، می خواهند وانمود کنند که تحت فشارند. چرا در شهرداری از زنان استفاده نکردید؟!!! چرا وزرای پیر معرفی می کنید ؟!
ناشناس۱۰۲۴۹۹۱۵:۱۸:۱۳ ۱۳۹۶/۶/۲۳
میشه بگید کی ها جلوی ورود بانوان رو گرفتند؟!! گروه فشار؟!!! خیلی جالبه که دولت خودش رو در همه امور بی دخالت میدونه!
ناشناس۱۰۲۸۵۲۱۱:۴۵:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۴
یعنی تو نمیدونی؟؟؟
ناشناس۱۰۲۵۴۷۱۶:۱۹:۵۱ ۱۳۹۶/۶/۲۳
درود بر آقای جهانگیری! فقط خواهشا کمی هم عمل کنید و فقط شعاد ندهید... مخصوصا در مورد حضور زنان در ورزشگاه ها
ناشنلس۱۰۲۶۲۹۱۹:۲۴:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
چه درودى بنده خدا حتما اوضاع و احوالت روبراه است فقط مانده زن ودخترت را براى فوش شنيدن به ورزشگاه ازادى بفرستى
هموطن۱۰۲۵۶۵۱۶:۴۹:۵۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
عزت ملی بانوان کشورمان با رفتارهای تحقیر امیز در بازی با سوریه و دستورات غیر مسئولانه و بی تفاوتی مزمن شکسته شده است ، واگر خیلی زود دولت دست از این رفتارهای ناپسند برندارد، باید منتظر سیل خروشان و عصبانیت نیروی جوان کشور باشد
ناشناس۱۰۲۵۷۳۱۷:۰۷:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
سیاه بازی بس نیست فکری به حال اقتصاد مقاومتی بکن فرمانده قرارگاه برای تحریک احساسات جوانان مظلوم از بازی با مردم دست بردارید فضای مجازی انقدر برای خانم ها وجوانان توسط شما ورئیس تان دلمشغولی اورده که وقت فکر کردن برای اینکه شعارهای اصلی شماها در مبارزات انتخاباتی چی بود راندارند شاید این هم اززرنگی شما باشد
مهدی۱۰۲۵۷۴۱۷:۰۷:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
چهار سال قبل تمام مدت از این حربه استفاده کردید که حواس مردم را به مسائل بی اهمیت پرت کنید دیگه قدیمی شده جواب نمیده زن های جامعه که پول ندارن گوشت مرغ و... بخورند ورزشگاه نمیخوان برن شما به جای اینکه به فکر اقتصاد بی کاری و رکود و گرانی کالاهای اساسی باشی به فکر ورزشگاه رفتن زن هایی دخترها شوهر نمیخوان دخترها زندگی نمیخوان دخترها تشکیل خانواده نمی خوان دخترها مسکن نمیخوان دخترها رفاه نمیخوان معلومه که نمیخوان اونها فقط میخوان که ورزشگاه برن آمار سازی و فرافکنی و سخنرانی درمانی و... دیگه قدیمی شده جناب
ناشناس۱۰۲۵۷۹۱۷:۱۶:۵۷ ۱۳۹۶/۶/۲۳
نوش جون اونهایی که به اینان رای دادند!
ناشناس۱۰۲۵۹۷۱۷:۴۸:۱۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
جلوی ورود زنان به هیات دولت را گرفتند؛ فکر کردید کار خوبی کردید
ناشناس۱۰۲۶۰۸۱۸:۲۴:۳۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آقای جهانگیر: برجسته کردن خواسته ها و مشکلات درجه چندم در جامعه برای سر پوش گذاشتن به مشکلات و بحرانها ی درجه یک . چه از کانال شماها و چه از کانال رسانه های اجتمائی ظلم به کشور و ملت است. من مخالف حضور زنان در مجامع ورزشی نیستم ولی این مشکل درمقایسه بابحران آب و محیط زیست و بیکاری و اعتیاد و ازهم پاشیدگی خانواده هاو..... درجه چندم می تواند باشد؟ من بعنوان یک ایرانی متاسفم و گله مندم از شماها و رسانه های اجتمائی. منتظر هستید که چه اتفاقی روی دهد تا شماها آستین بالا بزنی. وبحران آب را در الویت قرار بدهید
بی ا م۱۰۲۶۱۴۱۸:۴۵:۴۳ ۱۳۹۶/۶/۲۳
جهانگیری: "...وقتی یک مسئولی می‌گوید چرا نگران شادی و نشاط و مردم هستید؟ باید بگوبیم که جامعه ما جوان است و نیاز به شادی دارد. عده‌ای جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند. فکر کردید کار خوبی انجام دادید؟ حضور زنان در ورزشگاه‌ها یک خواسته است. جامعه جوان شغل می‌خواهد، می‌خواهد نقدش به گوش مسئولان برسد، می‌خواهد دسترسی آزاد به اطلاعات داشته باشد. جهانگیری افزود: جامعه‌ای که وجه غالب آن جوان است، به دنبال نوگرایی است، جوانی یک فرصت برای کشور است و خوشبختانه جمهوری اسلامی ظرفیت‌های بسیاری برای این پتانسیل دارد... " صحت خواب!!! لطفا یک نفر این آقا را از خواب بیدار کند. انتخابات تمام شده است!!!! بفرما شما مسول اجرای همین منویات هستید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۱۰۲۶۲۶۱۹:۱۸:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اقاى جهانگيرى عوام فريبى بس است شما تبوديد چه فولهاى كاذب به ملت داديدو شمانبوديد مى گفتيد دولت قبل ارزش پول ملى را پايىن اورده حالا دلار چهار هزار تومان و ريىس بانك شما با پررويى مى گويد در ماه پنجً در صد بالا رود نرمال است يعنى در اينده نه چندان دور دلار بالاى پنج هزار تومان است شما نبوديد براى راى اوردن انواع تهمت را با ارسال پيامك به رغيب زديد حال مردم زيز بار تورم دارند له مى شوند البته مردم با در امد متوسط و پايىن نه دار و دسته شما و شما قول رفع تورم وبيكارى حوانان را داديد حالا براى فريب مثل انتخابات همه را فراموش كرديد و به رفتن زنان به ورزشگاه جوانان را تحريك مى كنى اول جناب روحانى از رفع بيكارى و تورم شروع كند بعد تا به ازادى زنان ورزشگاه برسد چرا از اصل را ول كرديد فرع را چسبيديد عوام فريبى بس است
ناشناس۱۰۲۶۶۰۲۱:۰۷:۲۱ ۱۳۹۶/۶/۲۳
دوباره شروع به حاشیه برای فرار از پاسخگویی به مشکل اقتصادی و بیکاری، شکست برجام، خرید هواپیما از صندوق توسعه ملی، تمسخر توسط امریکا با نفروختن هواپیما به دولت نا امید. فرض کنیم زنان بروند چهارتا مسابقه مردانه را تماشا کنند ، مشکلات فوق حل میشه؟ حالا بماند که چرا نمی روند مسابقات زنان را نگاه کنند!
سلام۱۰۲۶۷۶۲۲:۱۴:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
دقیقا کی راه نداده؟ ورزشگاه دست قوه قضاییه یا سپاه یا قالیباف!!! یا مراجع؟ بعد کابینه هم ورزشگاه بود که زنان را راه ندادید؟ فکر کردید کار خوبی کردید؟ آقای جهانگیری فرار به جلو و عقب و فرافکنی و خلاف واقع گفتن آیا کار خوبیست؟ آیا شعار خالی کار خوبی است؟ پس یک میلیون شغل در سال کجاست؟ از تحریم های جدید چه خبر؟ به خدا خیلی رو دارید که صحبت می کنید!!!
ناشناس۱۰۲۶۹۹۲۳:۴۰:۲۶ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آیا زنان موجه،پایبند به هنجارها و مقید به اخلاق پیگیر حضور در فضای کمی تا قسمتی ناسالم ورزشگاه هستند یا...؟
مجید۱۰۲۷۷۴۰۹:۴۵:۱۳ ۱۳۹۶/۶/۲۴
دکتر شما اختیار زن و دختر خودت داری بیاری تو ورزشگاه .فکر نون باش که ...
ناشناس۱۰۳۰۲۶۱۸:۲۲:۳۸ ۱۳۹۶/۶/۲۴
واقعا اجازه بدهید زن ها بروند استادیوم فردا رشد اقتصادی ما افزایش خواهد یافت. البته از طریق مصرف لوازم آرایشی و ..... .
ناشناس۱۰۳۰۹۱۲۰:۲۲:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۴
جلوی جشن "دکترسلام" را گرفتید! فکر کردید کار خوبی کردید؟ شما از آزادی حرف نزنید که آزادی خجالت می کشد!
ناشناس۱۰۳۱۴۵۲۲:۵۹:۱۲ ۱۳۹۶/۶/۲۴
حرف بسه عمل کن.
ناشناس۱۰۳۱۵۶۲۳:۲۸:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۴
عده‌ای جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند. فکر کردید کار خوبی انجام دادید؟ حضور زنان در ورزشگاه‌ها یک خواسته است. آقای جهانگیری همه مشکلات برمی گردد به عدم حضور زنان در ورزشگاه ها؟؟ یعنی زنان اجازه حضور در ورزشگاه ها را بیابند تمام مشکلاتمملکت حل می شود؟ بابا تبلیغات انتخابات تمام شده دست از شعار دادن بردارید به کار بپردازید.
محمد۱۰۳۲۲۸۰۸:۰۸:۴۰ ۱۳۹۶/۶/۲۵
گرفتتتتندکی گرفته خود شما می گیرید اونوقت می گید کی بود کی بود من نبودم نمی دونم مردم را چی فرض کردید آقای جهانگیری !!!!!!!!!!
ناشناس۱۰۳۲۵۰۰۸:۴۶:۳۲ ۱۳۹۶/۶/۲۵
اقایان تمام مطالبات مردم را در حضور زنان در استادیوم خلاصه کرده اند.به نظر بنده هئیت دولت برای اینکه پیش قدم این کار خیر شود خانواده هایشان را به استادیوم ببرند.
ناشناس۱۰۳۴۱۱۱۲:۴۸:۰۲ ۱۳۹۶/۶/۲۵
واقعا دغدغه چند درصد مردم ما رفتن زنان به ورزشگاههاست ..این مشکل حل بشه دولت قول می ده بره سراغ بیکاری و اقتصاد مقاومتی و ورشکستگی بیمارستانها در اثر طرح تحول سلامت ووو
ناشناس۱۰۳۴۶۲۱۴:۰۰:۴۳ ۱۳۹۶/۶/۲۵
ایشان اگه راست می گه، دستوراجرای بخشنامه فوق العاده شغل 50 درصدی کارمندها رو اجرائی کنه. این بخشنامه رو قبل از انتخابات به دستگاهها ابلاغ و بسیاری ازکارمندان به این امید به طیف حاکم رای اما متاسفانه تاکنون اجرانشده است. یک بام ودو هوای صحبتهای .......
طاقچهپارس نماد داده

پربحث‌های امروز

 1. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 2. بازار خودرو کاملا انحصاری است/ چرا شرکت های خودروساز به آشفتگی بازار دامن زدند؟

 3. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 4. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 5. اعلام جرم علیه مدیران ارشد پیشین و فعلی بانک مرکزی و مدیران موسسات/ بانک مرکزی به تقصیر متهم است/فرشتگان، آرمان، آرمان ایرانیان و کاسپین یکی هستند؛ حکمت تغییر نام‌ها باید معلوم شود

 6. شایعه برای بازی ایران - اسپانیا / جام جهانی داور زن ندارد

 7. پاداش پیروزی تیم ملی مقابل مراکش توسط سلطانی فر نقدا پرداخت شد /شام مشترک وزیر با کی‌روش و ملی‌پوشان

 8. چرا پیروزی ایران برابر مراکش «شانسی» نبود؟

 9. بحران اقتصادی و راهکارهای مادربزرگانه

 10. تاثیر افزایش تولید نفت عربستان و روسیه بر بازار ایران

 11. صعود فغانی به صدر جدول رده‌بندی داوران جام بیست‌ویکم+ عکس

 12. ایرانیان خارج نشین در صورت بازگشت به کشور عفو می شوند

 13. بن بست دوباره در روابط ایران و کانادا/ نقش طرف ثالث در موضع گیری جدید اتاوا

 14. دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی: آقای فیروزآبادی گفته بود اواخر اردیبهشت ویلای لواسان را تخلیه می‌کند، ولی نکرده است

 15. پاسخ «نایک» به اعتراض مردم ایران چیست؟

 16. وقتی شادی فوتبال به فقیرترین مناطق ایران رسید

 17. بی‌هنری بی بی سی /وقتی قاتل را بی گناه وقهرمان نشان می‌دهند

 18. جنایت فجیع زنی علیه شوهرش در مرکز تهران

 19. محمد ثلاث قصاص شد

 20. پایانی تلخ برای یک نمایش خیابانی  

 21. روزبه چشمی ادامه جام جهانی را از دست داد

 22. علی دایی روی سر مدافع تاریخ ساز مکزیک   

 23. موج انتخاباتی در ترکیه به کدام سمت می‌رود؟

 24. بیماری خطرناکی که مردان را نشانه گرفته است

 25. پیروزی سوئد مقابل کره‌جنوبی/ ایران همچنان تنها نماینده پیروز آسیا

پربحث‌های دیروز

 1. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

 2. تصمیم گیری در خصوص بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی /۵۰ نفر، ۵ درصد سکه‌های ثبت‌نامی را خریده‌اند/ هک سایت وزارت صنعت و فروش ۴ هزار خودروی وارداتی قاچاق

 3. چگونه کُره فقیر ۵۰ ساله کشور "برند"ها شد؟/ ۱۸ امتیاز ویژه به تولید

 4. زور تورم به قدرت خرید مردم می‌چربد/ چه زمانی توانایی خرید مردم بالا می‌رود؟

 5. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 6. ضرورت تشکیل اتاق فرماندهی برای اقتصاد

 7. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 8. نبرد در حدیده/ چرا این شهر یمنی اینقدر مهم است ؟

 9. افزایش قیمت مسکن متوقف شد

 10. دبیرکل بانک مرکزی: خریداران سکه نگران نباشند/ احتمال برگزاری حراج مجدد سکه

 11. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 12. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

 13. نسل نو اصلاحات علیه نسل کهنه

 14. مسئول گرانی خودرو کیست؟

 15. از محاصره مدافعان حرم توسط تکفیری‌ها تا قیچی کردن جبهه‌النصره و شکست آنها

 16. نشست خبری اعلام جرم دیده‌بان شفافیت و عدالت علیه مسئولان فعلی و سابق بانک مرکزی

 17. توصیه رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی به مردم

 18. اقتصاد نابسامان و خودزنی اصلاح‌طلبان

 19. رهایی از شر حشرات در تابستان + درمان جای نیش

 20. نتانیاهو: ایران باید به طور کامل از سوریه خارج شود

 21. امید ابراهیمی؛ سلحشور فوتبال ایران + عکس

 22. کی‌روش: بردمان را به فرگوسن تقدیم می‌کنیم

 23. محاکمه قاتل سریالی زنان گیلانی

 24. جنایت به ‌دنبال عشق ممنوع

 25. اسرائیل چگونه نابود می‌شود؟

پربحث‌های هفته

 1. سکه از ۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان عبور کرد/ سکوت مسئولان در آشفته بازار سکه/ آقای سیف نظر شما چیست؟

 2. کیم جونگ اون و دونالد ترامپ دیدار کردند/ ترامپ: احساس فوق‌العاده‌ای دارم/ کیم: برای برگزاری این نشست موانع بسیاری وجود داشت+ فیلم و عکس

 3. توریست‌هایی که با پول بیت‌المال عازم روسیه میشوند + جدول اسامی

 4. روحانی: همه حاکمان آمریکا علیه ملت ما بوده اند و این یکی خبیث تر/ نقد را می پذیریم اما تخریب نه/ تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد

 5. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 6. روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

 7. کواکبیان: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم مناسب نیست/شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم و می‌بینیم قیمت‌ها تغییر کرده است/ خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم

 8. تولید کجا بود؟ این روزها همه منتظرند ارز بگیرند تا کود حیوانی را هم وارد کنند

 9. جمعه عید سعید فطر است

 10. بیش از یک سوم جوانان بیکار ایرانی، درتلاش و حتی کسب مهارت برای پیدا کردن شغل نیستند

 11. ایران 1 - مراکش 0؛ پیروزی یوزها در دقیقه 93 و پایان 20 سال انتظار

 12. احمد توکلی: اعتماد مردمی به سیاستمداران به حداقل خود رسیده/ سبد کالای مردم کوچک‌تر شده است

 13. نوبخت: با قاطعیت اعلام می‌کنم که در شرایط سخت تحریمی هم کشور قابل اداره است

 14. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 15. آخوندی: نوسانات بازار مسکن سیاسی است

 16. درباره دادگاه صادر کننده حکم فیلتر تلگرام/ لطفا نیمه پر لیوان را هم ببینید

 17. ادامه بی‎خیالی دولت به بلبوشو در بازار

 18. نگرانی از گروه ترس و ساکتین برجام

 19. به بهانه "شبی که ایران نخوابید" / فوتبال را ببینید آقای رئیس جمهور + فیلم

 20. اروپا می خواهد برجام را ادامه دهد، اما بدون آمریکا نمی تواند/ ایران نباید منتظر بماند

 21. سکه ۲/۵ میلیون تومان شد

 22. سیف: گران شدن سکه روانی است

 23. ۱۷ راهکار میرسلیم برای حمایت از تولید ایرانی/ بهره بانکی بالا، نظام پیچیده مالیاتی و... عامل موفق نبودن تولید ملی

 24. قراردادهایی که تلف شدند / حق فسخ و خسارت داریم یا نه؟

 25. وقتی عادل فردوسی پور احساساتی میشود !

پربحث‌های امروز

 1. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 2. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 3. ماجرای ویلای لواسان/ تفریح آمریکایی ها در نیشابور/ مشکل دولت روحانی از نگاه تئوریسین های اصلاح طلب/ چرا در ایران مسئولی استعفا نمی‌دهد؟

 4. ایرانیان خارج نشین در صورت بازگشت به کشور عفو می شوند

 5. دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی: آقای فیروزآبادی گفته بود اواخر اردیبهشت ویلای لواسان را تخلیه می‌کند، ولی نکرده است

 6. بی‌هنری بی بی سی /وقتی قاتل را بی گناه وقهرمان نشان می‌دهند

 7. دادستان کل کشور: عامل انتشار خبر کذب تجاوز در ایرانشهر تحت تعقیب قرار می‌گیرد

 8. 3 تُن آتش سپاه بر سر تروریست‌ها/ موشک‌باران داعش زیر دید آمریکایی‌ها +عکس و فیلم

 9. فرهاد جعفری آزاد شد

 10. تدوین طرح وزارت رسیدگی به امور روستاها در مجلس

 11. توهین علی جنتی به شعرخوانی مطیعی در عید فطر  

 12. ضرغامی: افراد زیادی در لباس انقلاب رفتار طاغوتی دارند

 13. توضیحات استاندار خراسان رضوی از تلاش نافرجام گروه‌های معاند برای اقدامات تروریستی

 14. هیچ نماینده ای به جام جهانی نمی رود

 15. حجت الاسلام موسوی لارگانی در گفتگو با الف: وظیفه دولت در این آشفته بازار چیست؟

 16. سوال از شریعتمداری برای واردات بیش از اندازه کالاهای خارجی مشابه تولید داخل

 17. جزییات نامه‌ حاجی بابایی به رییس‌جمهور

 18. روحانی در گفت‌وگوی تلفنی‌ با امیر قطر: هیچ مانعی برای گسترش روابط نیست؛ تهران همچنان در کنار دوحه خواهد بود

 19. ثبت سفارش به‌منظور واردات «خاک برای خواب گربه»

 20. زاهدی: قوه قضائیه در احکام دانشجویان با رافت خاصی تجدیدنظر کند

 21. روحانی به سوئیس و اتریش سفر می کند

 22. نمایندگان مجلس چهارشنبه با رهبر انقلاب دیدار می کنند

 23. موسویان : امروز نفوذ نتانیاهو در کاخ سفید از وزیر خارجه و حتی کنگره آمریکا هم بیشتر است

 24. استیضاح ربیعی با ۵۰ امضا کلید خورد + محورهای طرح

 25. زاهدی:قوه قضائیه در احکام دانشجویان اغتشاش‌های دی‌ماه تجدیدنظر کند

پربحث‌های دیروز

 1. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 2. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 3. واکنش ابتکار به انتقادهای اصلاح‌طلبان از دولت

 4. پیشنهاد فوتبالی حسین شریعتمداری/ واکنش ها به مداحی میثم مطیعی/ گل به خودی نمایندگان مجلس/ انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از روحانی/ جنجال پیامک‌ ها و اظهارنظر آیت الله علم الهدی و مطهری

 5. نسل نو اصلاحات علیه نسل کهنه

 6. از محاصره مدافعان حرم توسط تکفیری‌ها تا قیچی کردن جبهه‌النصره و شکست آنها

 7. اسرائیل چگونه نابود می‌شود؟

 8. امنیت ایران را تاجزاده حفظ کرد یا سردار سلیمانی؟

 9. احضار برخی سلبریتی‌ها به دادستانی و تحقیق برای پولهای جمع آوری شده/واریزیها همچنان ادامه دارد

 10. علت شکایت مدیرعامل سابق همشهری از عضو شورای شهر تهران

 11. با حکم فرمانده معظم کل قوا؛ حجت الاسلام ادیانی به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ناجا منصوب شد

 12. امیرعبداللهیان: آینده متعلق به همه یمنی‌ها و باتلاق متجاوزین است

 13. سردار وحیدی: روابط آمریکا و کره‌شمالی آینده مثبتی ندارد

 14. تعداد تذکرات کتبی به رییس جمهور در سال گذشته

 15. واعظی: مذاکره‌ای با کانادا نداشتیم که متوقف شود

 16. پاسخ رهبر انقلاب به درد و دل‌های خانواده شهدای هسته‌ای

 17. ایران گورستان خودروهای خارجی شده است/ خودرو یک میلیاردی به دلیل نداشتن قطعه بلا استفاده است

 18. کمبود سه میلیون مسکن در کشور/ نیاز سالانه به ساخت 800 هزار واحد

 19. محسنی اژه‌ای: مشکلات موسسات مالی میراث گذشته است/ ماجرای نامه انتقادی سیف/ وضعیت پرونده بابک زنجانی

 20. با کفش وارد نشوید!

پربحث‌های هفته

 1. روحانی: همه حاکمان آمریکا علیه ملت ما بوده اند و این یکی خبیث تر/ نقد را می پذیریم اما تخریب نه/ تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد

 2. از شعر امسال تا شعر پارسال/تریبون زبان مردم

 3. روحانی به گرانی‌ها واکنش نشان داد/ بررسی افزایش قیمت‌ها در هیات دولت

 4. کواکبیان: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم مناسب نیست/شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم و می‌بینیم قیمت‌ها تغییر کرده است/ خجالت می‌کشم بگویم از این دولت حمایت کردم

 5. احمد توکلی: اعتماد مردمی به سیاستمداران به حداقل خود رسیده/ سبد کالای مردم کوچک‌تر شده است

 6. درباره مذاکره مستقیم با آمریکا / رییس جمهور چه کسانی را دیوانه نامید؟

 7. درباره دادگاه صادر کننده حکم فیلتر تلگرام/ لطفا نیمه پر لیوان را هم ببینید

 8. نگرانی از گروه ترس و ساکتین برجام

 9. اروپا می خواهد برجام را ادامه دهد، اما بدون آمریکا نمی تواند/ ایران نباید منتظر بماند

 10. قراردادهایی که تلف شدند / حق فسخ و خسارت داریم یا نه؟

 11. عبدالله ناصری: اصلاح‌طلبان بی‌شک از جهانگیری در ۱۴۰۰ حمایت خواهند کرد

 12. متن شعر مطیعی در نماز عید فطر

 13. هزینه های عجیب در پاستور و مجلس/ نامزد احتمالی مورد حمایت اصلاح طلبان در انتخابات/ انتقاد تند کواکبیان از دولت/ سخنان رئیسی درباره شرایط مردم/ بی توجهی به فضاسازی جدید احمدی نژادی ها

 14. انتقاد تند کیهان از علی مطهری/ کنایه های نماینده زن مجلس به همکارش/ پیش بینی اقتصادی جهانگیری/ دلیل عدم حضور روحانی در جلسات مجمع مشخص شد

 15. انتقاد مطهری از آیت‌الله علم‌الهدی

 16. پیکر خون‌آلود مامور وزارت اطلاعات (۱۶+)  

 17. روحانی: برنامه بدخواهان ایجاد بی ثباتی ذهنی و مصنوعی در اقتصاد ملی است/مردم تحت هر شرایطی نباید تحت فشار قرار گیرند/افزایش قیمت کالاها و خدمات نباید فراتر از نرخ تورم باشد

 18. روحانی: بچه‌ها مچکریم+عکس

 19. «سلاح ایرانی» در انتظار بازار جهانی/ «آرمیا»؛فرصتی برای جذب مشتری

 20. متن پیامک های ارسالی به نمایندگان درباره لوایحه چهار قلو بخصوص FATF / تهدیدی در کار نبود + عکس

 21. روحانی: امروز در برخی از بخش‌ها احساس عدالت در جامعه وجود دارد

 22. بیژن مقدم: انتظار از رئیس جمهور تصمیم قاطع به تغییر در کابینه با شاخص‌های کارآمدی، جوانگرایی و مردم‌داری است‌/ به منتقدین دولت اعم از اصول‌گرا و اصلاح‌طلب اعتنا کنید

 23. سفرهای خارجی سلحشوری/از طرف مجلس به جام جهانی روسیه می‌روم البته با هزینه خودم

 24. ذوالنور خطاب به روحانی: با فشار، تهدید کردن و انواع راه‌ها نمایندگان را وادار به انصراف از سوال کردید

 25. ابطحی: کسانی که به روحانی رای دادند حالشان خوب نیست

آخرین عناوین