نیسان

جهانگیری: روحانی پیگیر وعده‌های انتخاباتی خود است/ جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند؛ فکر کردید کار خوبی کردید

گروه سیاسی الف،   3960623146 ۴۱ نظر، ۳ در صف انتشار و ۱۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
جهانگیری: روحانی پیگیر وعده‌های انتخاباتی خود است/ جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند؛ فکر کردید کار خوبی کردید

معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد: آقای روحانی پیگیر وعده‌های خود در طول دوران انتخابات به مردم، زنان و جوانان هستند که حتما محقق شود.

معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد: آقای روحانی پیگیر وعده‌های خود در طول دوران انتخابات به مردم، زنان و جوانان هستند که حتما محقق شود.

اسحاق جهانگیری در نخستین همایش جوانان توسعه و تعالی ایران با اشاره به اینکه ستادهای انتخاباتی نقش آگاهی‌بخشی به مردم کشور را در زمان انتخابات داشتند، گفت: یکی از دستاوردهای بی‌بدلیل انتخابات امید و افزایش آن بود که ارتقا پیدا کرد و باعث شد  سرمایه اجتماعی که مردم هستند، افزایش پیدا کند. وی تاکید کرد: آقای روحانی پیگیر وعده‌های خود در طول دوران انتخابات به مردم، زنان و جوانان هستند که حتما محقق شود.

به نوشته ایلنا، معاون اول رئیس‌جمهور ادامه داد: معتقدم درک درست از جایگاه و نقش جوانان در نظام جامعه به برداشت ما از آنان بازمی‌گردد، ما جوانان را فرصت می‌دانیم و یا تهدید؟ بعضی‌ها دنبال این هستند که جوانی به سرعت تمام شود و دوران میانسالی بیاید تا تصمیمات محتاطانه‌تر انجام شود. اما عده‌ای دیگری هم هستند که می‌خواهند از فرصت جوانی استفاده کنند.

جهانگیری با بیان این که ما جامعه جوانی داریم، گفت: وجود جوانان باعث می‌شود که تصمیمات به طرق دیگری گرفته شود، حضور جوانان منجر می‌شود که تصمیمات نوگرایی اتخاذ شود.

وی ادامه داد: وقتی یک مسئولی می‌گوید چرا نگران شادی و نشاط و مردم هستید؟ باید بگوبیم که جامعه ما جوان است و نیاز به شادی دارد. عده‌ای جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند. فکر کردید کار خوبی انجام دادید؟ حضور زنان در ورزشگاه‌ها یک خواسته است. جامعه جوان شغل می‌خواهد، می‌خواهد نقدش به گوش مسئولان برسد، می‌خواهد دسترسی آزاد به اطلاعات داشته باشد. جهانگیری افزود: جامعه‌ای که وجه غالب آن جوان است، به دنبال نوگرایی است،  جوانی یک فرصت برای کشور است و خوشبختانه جمهوری اسلامی ظرفیت‌های بسیاری برای این پتانسیل دارد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از ائمه ما در جوانی برگزیده شده‌اند اظهار داشت: حضرت علی فرمود جوانان را در زمان خود ببنید، انقلاب اسلامی حاصل جوانان است.

عناوین مرتبط

بامیلو

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۲۴۲۸۱۳:۳۳:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
مثل رفع حصر شده، خودتون حصر می کنید بعد از زبان مردم حرف میزنید. ورزشگاه خوب یا بد کاری ندارم مهم هم نیست. به خدا الان مردم کار می خوان و از رکود خارج شدن رو مطالبه می کنند ولی شما دارید منحرف می کنید....پاسخ درست بدید... عوام فریبی نکنید..
ناشناس۱۰۲۴۲۹۱۳:۴۴:۳۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
در انتخابات بعد نظر صريح هر كانديدا در مورد ورود خانمها به ورزشگاه و وزير زن بايد اعلام شود تا مردم موقع رأى دادن تكليفشان را بدانند.
محمدظاهر۱۰۲۷۹۶۱۰:۴۰:۱۶ ۱۳۹۶/۶/۲۴
مثلا اونایی که صریح گفتن مگه عمل شده؟ من نمیدونم از دست شما مردم سر به کدوم بیابون بذارم؟!
علی۱۰۲۴۳۴۱۳:۴۹:۰۹ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اقای جهانگیری ! بعداز انقلاب هرگز قبل از ورود یک تکنولوژی با اثر اجتماعی ویا حتی بحث ترافیک فرهنگ سازی صورت نگرفت اول وارد شد اول جریمه تصویب و اجراشد بعدنشستند روی مضرات و فوائد آن بحث کردند آیا باورود زنان در ورزشگاهها از فحش های رکیک کاسته میشود ؟ ایا حرکات ناشایسته جلوگیری میشود ؟ وقتی در یک کنسرت زن و مرد به رقاصی میپردازند و کسی پاسخگو نیست ایا شما ناموس خود را به چنین مکانی میبرید ؟ اول فرهنگ سازی کنید یا مقرراتی وضع کنید قابل اجرا بعد برای شادی مردم دل بسوزانید
محمد۱۰۲۶۳۰۱۹:۳۲:۳۳ ۱۳۹۶/۶/۲۳
بابا ول کنید این حرفارو، کو وعده های انتخابات، کجاست ثمرات برجام، کجاست جذب سرمایه خارجی!!! اینها رد گم کنیه، اینها میخوان مردم سر این چیزها درگیر بشن، و کسی پیگیر مطالبات جدی! نشه، تفرقه بنداز و حکومت کن شده سیاست روحانی
ناشناس۱۰۲۴۴۲۱۴:۰۱:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
جامعه باید آنوقت با کشاندن خانمها به استادیومها و شنیدن فحشها و دیدن زد خورد ها مردان توسط خانمها شاد شود ؟ یعنی خود شما آقای جهانگیری حاضری زنو دخترت را روانه آن استادیوم کنی که رو در رو و مستقیم ،اجرای فحشها و ناسزاهای بسیار رکیک و بد و زشت توسط افراد بی نزاکت حاضر در آنجا را تجربه نمود و شاد شوند ؟و زد خوردهای وحشیانه را ببینند و شاد شوند ؟
مهدی۱۰۲۵۶۹۱۷:۰۱:۰۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
دوست عزیز شما از طرف خودت صصحبت کن.مطمئنن مردم ما اینقدر درک و شعور دارن که وقتی میبینن بانوان در کنارشان در ورزشگاه هستند الفاظ رکیک به کار نبرند.
ناشناس۱۰۲۶۹۵۲۳:۲۸:۵۰ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اگه مساله اینه یه هفته زنان برن یه هفته مردان. ضمنا حضور زنان جو ورزشگاه را بهتر خواهد کرد.
ناشناس۱۰۲۷۷۱۰۹:۳۳:۴۱ ۱۳۹۶/۶/۲۴
توی خیلی از کشورها زنها و مردها میرن استادیوم و مشکلی پیش نمیاد حتی در کشورهای اطراف ما مثل افغانستان و سوریه! به احتمال زیاد اگر خانمها باشن مردم هم خودشون رعایت میکنن و فحش نمیدن. لااقل میشه گفت به شرطی زنها رو میگذارن بیان استادیوم که مثلا در چند نوبت در بازیهای مهم فحشی داده نشه بصورت دسته جمعی.
زهره۱۰۲۴۵۳۱۴:۱۵:۰۹ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اگه شما مسئول ورزشگاه هانیستید، پسی کی هست؟ رئیس جمهور، وزیر ورزش، مسئول ورزشگاهها....شما دارید به شعور مردم توهین می کنید.
محسن۱۰۲۹۴۵۱۵:۲۲:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۴
احسنت به زهره ؛ آقای جهانگیری چطور می تونید از دادن سالن 12 هزار نفری آزادی برای جشن دکتر سلام امتنا کنید بعد نمی تونید در مورد ورود بانوان به ورزشگاهها کاری انجام دهید ؟
ناشناس۱۰۲۴۵۷۱۴:۲۲:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
تا وقتی مراکز متعدد تصمصم گیری خارج از چارچوب قانون اساسی وجود دارد،از دست هیچ رییس جمهوری کاری ساخته نیست.
مهدی۱۰۲۵۷۶۱۷:۱۳:۴۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
پس چرا گول وعده رفع حصر رو خوردین و رای دادین؟!
ناشناس۱۰۲۴۷۶۱۴:۴۱:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آقای جهانگیری چرا در وزیران از زنان استفاده نکردید؟فکر کردید کار خوبی کردید؟!!!
ناشناس۱۰۳۳۰۵۱۰:۴۵:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۵
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ یک جواب منطقی و عالی . افرین
ناشناس۱۰۲۴۸۰۱۴:۴۶:۰۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آقای جهانگیری! انتخابات تمام شده است.نیازی به سخنرانی تبلیغاتی نیست.سوءاستفاده از موضوع زنان،آزادی و...کافی است.
ناشناس۱۰۲۴۸۹۱۴:۵۹:۳۷ ۱۳۹۶/۶/۲۳
خودشان هیچ اعتقادی به به کارگیری زنان ندارند ، می خواهند وانمود کنند که تحت فشارند. چرا در شهرداری از زنان استفاده نکردید؟!!! چرا وزرای پیر معرفی می کنید ؟!
ناشناس۱۰۲۴۹۹۱۵:۱۸:۱۳ ۱۳۹۶/۶/۲۳
میشه بگید کی ها جلوی ورود بانوان رو گرفتند؟!! گروه فشار؟!!! خیلی جالبه که دولت خودش رو در همه امور بی دخالت میدونه!
ناشناس۱۰۲۸۵۲۱۱:۴۵:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۴
یعنی تو نمیدونی؟؟؟
ناشناس۱۰۲۵۴۷۱۶:۱۹:۵۱ ۱۳۹۶/۶/۲۳
درود بر آقای جهانگیری! فقط خواهشا کمی هم عمل کنید و فقط شعاد ندهید... مخصوصا در مورد حضور زنان در ورزشگاه ها
ناشنلس۱۰۲۶۲۹۱۹:۲۴:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
چه درودى بنده خدا حتما اوضاع و احوالت روبراه است فقط مانده زن ودخترت را براى فوش شنيدن به ورزشگاه ازادى بفرستى
هموطن۱۰۲۵۶۵۱۶:۴۹:۵۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
عزت ملی بانوان کشورمان با رفتارهای تحقیر امیز در بازی با سوریه و دستورات غیر مسئولانه و بی تفاوتی مزمن شکسته شده است ، واگر خیلی زود دولت دست از این رفتارهای ناپسند برندارد، باید منتظر سیل خروشان و عصبانیت نیروی جوان کشور باشد
ناشناس۱۰۲۵۷۳۱۷:۰۷:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
سیاه بازی بس نیست فکری به حال اقتصاد مقاومتی بکن فرمانده قرارگاه برای تحریک احساسات جوانان مظلوم از بازی با مردم دست بردارید فضای مجازی انقدر برای خانم ها وجوانان توسط شما ورئیس تان دلمشغولی اورده که وقت فکر کردن برای اینکه شعارهای اصلی شماها در مبارزات انتخاباتی چی بود راندارند شاید این هم اززرنگی شما باشد
مهدی۱۰۲۵۷۴۱۷:۰۷:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
چهار سال قبل تمام مدت از این حربه استفاده کردید که حواس مردم را به مسائل بی اهمیت پرت کنید دیگه قدیمی شده جواب نمیده زن های جامعه که پول ندارن گوشت مرغ و... بخورند ورزشگاه نمیخوان برن شما به جای اینکه به فکر اقتصاد بی کاری و رکود و گرانی کالاهای اساسی باشی به فکر ورزشگاه رفتن زن هایی دخترها شوهر نمیخوان دخترها زندگی نمیخوان دخترها تشکیل خانواده نمی خوان دخترها مسکن نمیخوان دخترها رفاه نمیخوان معلومه که نمیخوان اونها فقط میخوان که ورزشگاه برن آمار سازی و فرافکنی و سخنرانی درمانی و... دیگه قدیمی شده جناب
ناشناس۱۰۲۵۷۹۱۷:۱۶:۵۷ ۱۳۹۶/۶/۲۳
نوش جون اونهایی که به اینان رای دادند!
ناشناس۱۰۲۵۹۷۱۷:۴۸:۱۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
جلوی ورود زنان به هیات دولت را گرفتند؛ فکر کردید کار خوبی کردید
ناشناس۱۰۲۶۰۸۱۸:۲۴:۳۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آقای جهانگیر: برجسته کردن خواسته ها و مشکلات درجه چندم در جامعه برای سر پوش گذاشتن به مشکلات و بحرانها ی درجه یک . چه از کانال شماها و چه از کانال رسانه های اجتمائی ظلم به کشور و ملت است. من مخالف حضور زنان در مجامع ورزشی نیستم ولی این مشکل درمقایسه بابحران آب و محیط زیست و بیکاری و اعتیاد و ازهم پاشیدگی خانواده هاو..... درجه چندم می تواند باشد؟ من بعنوان یک ایرانی متاسفم و گله مندم از شماها و رسانه های اجتمائی. منتظر هستید که چه اتفاقی روی دهد تا شماها آستین بالا بزنی. وبحران آب را در الویت قرار بدهید
بی ا م۱۰۲۶۱۴۱۸:۴۵:۴۳ ۱۳۹۶/۶/۲۳
جهانگیری: "...وقتی یک مسئولی می‌گوید چرا نگران شادی و نشاط و مردم هستید؟ باید بگوبیم که جامعه ما جوان است و نیاز به شادی دارد. عده‌ای جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند. فکر کردید کار خوبی انجام دادید؟ حضور زنان در ورزشگاه‌ها یک خواسته است. جامعه جوان شغل می‌خواهد، می‌خواهد نقدش به گوش مسئولان برسد، می‌خواهد دسترسی آزاد به اطلاعات داشته باشد. جهانگیری افزود: جامعه‌ای که وجه غالب آن جوان است، به دنبال نوگرایی است، جوانی یک فرصت برای کشور است و خوشبختانه جمهوری اسلامی ظرفیت‌های بسیاری برای این پتانسیل دارد... " صحت خواب!!! لطفا یک نفر این آقا را از خواب بیدار کند. انتخابات تمام شده است!!!! بفرما شما مسول اجرای همین منویات هستید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۱۰۲۶۲۶۱۹:۱۸:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اقاى جهانگيرى عوام فريبى بس است شما تبوديد چه فولهاى كاذب به ملت داديدو شمانبوديد مى گفتيد دولت قبل ارزش پول ملى را پايىن اورده حالا دلار چهار هزار تومان و ريىس بانك شما با پررويى مى گويد در ماه پنجً در صد بالا رود نرمال است يعنى در اينده نه چندان دور دلار بالاى پنج هزار تومان است شما نبوديد براى راى اوردن انواع تهمت را با ارسال پيامك به رغيب زديد حال مردم زيز بار تورم دارند له مى شوند البته مردم با در امد متوسط و پايىن نه دار و دسته شما و شما قول رفع تورم وبيكارى حوانان را داديد حالا براى فريب مثل انتخابات همه را فراموش كرديد و به رفتن زنان به ورزشگاه جوانان را تحريك مى كنى اول جناب روحانى از رفع بيكارى و تورم شروع كند بعد تا به ازادى زنان ورزشگاه برسد چرا از اصل را ول كرديد فرع را چسبيديد عوام فريبى بس است
ناشناس۱۰۲۶۶۰۲۱:۰۷:۲۱ ۱۳۹۶/۶/۲۳
دوباره شروع به حاشیه برای فرار از پاسخگویی به مشکل اقتصادی و بیکاری، شکست برجام، خرید هواپیما از صندوق توسعه ملی، تمسخر توسط امریکا با نفروختن هواپیما به دولت نا امید. فرض کنیم زنان بروند چهارتا مسابقه مردانه را تماشا کنند ، مشکلات فوق حل میشه؟ حالا بماند که چرا نمی روند مسابقات زنان را نگاه کنند!
سلام۱۰۲۶۷۶۲۲:۱۴:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
دقیقا کی راه نداده؟ ورزشگاه دست قوه قضاییه یا سپاه یا قالیباف!!! یا مراجع؟ بعد کابینه هم ورزشگاه بود که زنان را راه ندادید؟ فکر کردید کار خوبی کردید؟ آقای جهانگیری فرار به جلو و عقب و فرافکنی و خلاف واقع گفتن آیا کار خوبیست؟ آیا شعار خالی کار خوبی است؟ پس یک میلیون شغل در سال کجاست؟ از تحریم های جدید چه خبر؟ به خدا خیلی رو دارید که صحبت می کنید!!!
ناشناس۱۰۲۶۹۹۲۳:۴۰:۲۶ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آیا زنان موجه،پایبند به هنجارها و مقید به اخلاق پیگیر حضور در فضای کمی تا قسمتی ناسالم ورزشگاه هستند یا...؟
مجید۱۰۲۷۷۴۰۹:۴۵:۱۳ ۱۳۹۶/۶/۲۴
دکتر شما اختیار زن و دختر خودت داری بیاری تو ورزشگاه .فکر نون باش که ...
ناشناس۱۰۳۰۲۶۱۸:۲۲:۳۸ ۱۳۹۶/۶/۲۴
واقعا اجازه بدهید زن ها بروند استادیوم فردا رشد اقتصادی ما افزایش خواهد یافت. البته از طریق مصرف لوازم آرایشی و ..... .
ناشناس۱۰۳۰۹۱۲۰:۲۲:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۴
جلوی جشن "دکترسلام" را گرفتید! فکر کردید کار خوبی کردید؟ شما از آزادی حرف نزنید که آزادی خجالت می کشد!
ناشناس۱۰۳۱۴۵۲۲:۵۹:۱۲ ۱۳۹۶/۶/۲۴
حرف بسه عمل کن.
ناشناس۱۰۳۱۵۶۲۳:۲۸:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۴
عده‌ای جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند. فکر کردید کار خوبی انجام دادید؟ حضور زنان در ورزشگاه‌ها یک خواسته است. آقای جهانگیری همه مشکلات برمی گردد به عدم حضور زنان در ورزشگاه ها؟؟ یعنی زنان اجازه حضور در ورزشگاه ها را بیابند تمام مشکلاتمملکت حل می شود؟ بابا تبلیغات انتخابات تمام شده دست از شعار دادن بردارید به کار بپردازید.
محمد۱۰۳۲۲۸۰۸:۰۸:۴۰ ۱۳۹۶/۶/۲۵
گرفتتتتندکی گرفته خود شما می گیرید اونوقت می گید کی بود کی بود من نبودم نمی دونم مردم را چی فرض کردید آقای جهانگیری !!!!!!!!!!
ناشناس۱۰۳۲۵۰۰۸:۴۶:۳۲ ۱۳۹۶/۶/۲۵
اقایان تمام مطالبات مردم را در حضور زنان در استادیوم خلاصه کرده اند.به نظر بنده هئیت دولت برای اینکه پیش قدم این کار خیر شود خانواده هایشان را به استادیوم ببرند.
ناشناس۱۰۳۴۱۱۱۲:۴۸:۰۲ ۱۳۹۶/۶/۲۵
واقعا دغدغه چند درصد مردم ما رفتن زنان به ورزشگاههاست ..این مشکل حل بشه دولت قول می ده بره سراغ بیکاری و اقتصاد مقاومتی و ورشکستگی بیمارستانها در اثر طرح تحول سلامت ووو
ناشناس۱۰۳۴۶۲۱۴:۰۰:۴۳ ۱۳۹۶/۶/۲۵
ایشان اگه راست می گه، دستوراجرای بخشنامه فوق العاده شغل 50 درصدی کارمندها رو اجرائی کنه. این بخشنامه رو قبل از انتخابات به دستگاهها ابلاغ و بسیاری ازکارمندان به این امید به طیف حاکم رای اما متاسفانه تاکنون اجرانشده است. یک بام ودو هوای صحبتهای .......

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

مدیران خودروبانک ملت

پربحث‌های امروز

 1. مگر آقای زیبا کلام از خانم شیرین عبادی چه کم دارد؟

 2. نتایج اولیه شمارش آرای همه‌پرسی در اقلیم کردستان عراق/ روایت روزنامه ترکیه از نشست سری معماران استقلال اقلیم در کرکوک

 3. برگزاری آزمون وکالت توسط قوه قضاییه وفق مقررات است

 4. حجت الاسلام نقویان:نباید روح عوامزدگی در اندیشمندان ما شکل بگیرد/ برخی سبک های مداحی باید منسوخ شود

 5. یک اکران و چند نکته

 6. خوابی که برای کردستان دیده‌اند

 7. از اقلیم کردستان به ایران آمدند؛ به آنها گفتیم مسئله استقلال تشنج به وجود می‌آورد/ مسائل آنها باید با گفت‌وگو حل شود

 8. شاه عربستان سرانجام مجوز رانندگی به زنان را صادر کرد

 9. زیباترین گلهای بارسلونا در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا  

 10. بازتاب شکست پرسپولیس در رسانه‌های عربستانی   

 11. شرط یمن برای توقف حملات موشکی به عربستان

 12. آمار بازی الهلال - پرسپولیس/ بی‌دقت در حمله، ضعیف در دفاع

 13. عراقچی: عملکرد دولت آمریکا به مسابقه مدرن سازی سلاح هسته ای منجر می شود

 14. ۳۰ درصد پست‌های کشور به زنان اختصاص می‌یابد‌

 15. اردوغان خطاب به مسئولان کردستان عراق: اسرائیل نمی تواند شما را نجات دهد

 16. شی‌ء نورانی در آسمان بجنورد چه بود؟

 17. حتما «خیری» در این 4 گل بوده آقای طارمی!

 18. توضیحات دادستان اصفهان درباره حرکت عجیب یک راننده تاکسی

 19. حمایت وزارت خارجه آمریکا از عراق

 20. آمریکا ۸ بانک و ۲۶ فرد مرتبط با کره شمالی را تحریم کرد

 21. جزئیات جدید از رسوایی اخلاقی رئیس سابق سیا

 22. بارزانی: مردم کردستان به همه‌پرسی «آری» گفتند

 23. خبر بد دیگر برای پرسپولیس/ ماهینی بازی برگشت را از دست داد.

 24. گل چهارم الهلال به پرسپولیس (عمر خریبین)

 25. خلاصه بازی الهلال عربستان 4 - پرسپولیس 0

پربحث‌های دیروز

 1. شهروند ایرانی خودروی بی‌ام‌و خود را به نشانه اعتراض آتش زد

 2. بانک‌ها درآمدهای هپکو و آذراب را بلعیدند/ سود بالای بانکی بلای جان تولید

 3. مُسکن‌های بی فایده برای آمار مرگبار تصادفات جاده ای/ کیفیت جاده‌ها، خودروها و رانندگان خوب نیست

 4. ۷ شغل پُردرآمد در ایران + تصویر

 5. قانون محدودیت برای سفر اتباع ایرانی به آمریکا تمدید شد/ افزایش سه کشور به لیست/ واکنش ظریف به فرمان تازه ترامپ

 6. سفر احتمالی اردوغان و رییس ستاد مشترک ارتش ترکیه به ایران/ رایزنی ایران با اقلیم کرد عراق/ هجوم مردم به فروشگاه ها

 7. تکذیب پرداخت میلیاردی به مداح مشهور

 8. پیکر شهید محسن حججی وارد تهران شد + تصاویر

 9. از هماهنگی فرماندهان ارتش و سپاه در نبرد توییتری تا صندلی های خالی در زمان سخنرانی روحانی

 10. تجربه متفاوت فیلم‌سازی رامبد جوان با نگار

 11. شهروند خشمگین ایرانی، بی‌ام‌و سری ۷ خود را مقابل موزه BMW به آتش کشید.  

 12. بررسی ابعادی از شفافیت کنگره آمریکا، به بهانه طرح ضد ایرانی S.722

 13. آغاز رای‌گیری همه پرسی استقلال کردستان عراق به رغم مخالفت های گسترده/ ترکیه: همه‌پرسی باطل است

 14. مداحی شب چهارم ماه محرم سید مجید بنی فاطمه   

 15. نتانیاهو: استقلال کردهای عراق ذخیره‌ای استراتژیک برای اسرائیل است

 16. مهلت تسویه بدهی به سهام عدالت تمدید شد

 17. تلاش کودک فلسطینی 12ساله برای ثبت نام خود در گینس   

 18. جریمه نوشتن عبارات بر وسایل نقلیه چقدر است؟

 19. درخواست قلیچ‌دار اوغلو از ایران، ترکیه و عراق

 20. علت تاخیر بازگشت پیکر شهید حججی

 21. محمد اصفهانی در کنار خانواده اش

 22. ولید المعلم: خواسته کردهای سوریه قابل گفت‌وگو است

 23. گزینه استقلالی‌ها با ترابوزان قرارداد بست؟

 24. نصیحت سرلشکر سلیمانی به بارزانی چه بود؟

 25. مهلت دو هفته‌ای مجلس به وزارت نفت

پربحث‌های هفته

 1. توهين به شان مردم و رسانه ملی در برنامه خانوادگی خندوانه!/ ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در "کینگ کنگ"!

 2. #ماهم_حقوق_نمی‌گیریم

 3. حاشیه های خرید یک میلیاردی تبلت‌ و خودروهای جدید برای اعضای شورای شهر تهران

 4. اظهارات سخیف ترامپ در سازمان ملل علیه ایران/ آمریکا آماده است، می‌خواهد و می‌تواند رژیم کره‌شمالی را نابود کند

 5. اولین واکنش به لیست خرید تبلت و ماشین برای اعضای شورای شهر تهران

 6. سیف از خودش سلب مسوولیت نکند؛ او در قبال سپرده گذاران کاسپین مسوول است/ پرونده تخلفات بانک مرکزی به دستگاه قضا رفت

 7. ادبیات جاهلانه و زشت ترامپ درشأن سازمان ملل نبود/ رژیم شرور و نژاد پرست صهیونیستی نمی تواند ملت‌های صلح‌طلب را نصیحت کند

 8. مگر آقای زیبا کلام از خانم شیرین عبادی چه کم دارد؟

 9. پاسخ فرودگاه امام به ادعاهای عجیب توریست روس!

 10. قاتل آتنا به دار مجازات آويخته شد+تصاویر

 11. جوانی که یک دختر را در خیابان ربود و در خودرو به او تجاوز کرد،به10سال حبس و99ضربه شلاق محکوم شد

 12. تکذیب ادعای آناتولی ترکیه؛ حمله ایران به کردستان عراق کذب است/انسداد مرزهای هوایی ایران با کردستان به درخواست عراق

 13. اشتباه در مرگ زن جوان باردار اثبات شد/3پزشک به پرداخت یک سوم دیه محکوم شدند

 14. شهروند ایرانی خودروی بی‌ام‌و خود را به نشانه اعتراض آتش زد

 15. اولین عکس واقعی از امیرکبیر

 16. با صنعت هوایی چه کنیم؟

 17. بانک‌ها درآمدهای هپکو و آذراب را بلعیدند/ سود بالای بانکی بلای جان تولید

 18. حضور احمد توکلی در جمع مالباختگان کاسپین/ بانک مرکزی در این گرفتاری سهیم است و نمی تواند شانه خالی کند

 19. در بحث برجام افراط و تفریط بسیاری صورت گرفت/ در صورت برگزاری همه پرسی اقلیم کردستان تصمیمات بسیار جدی اتخاذ می شود

 20. وزیر خارجه کره شمالی در مجمع عمومی: شیطانی که رئیس‌جمهور آمریکا نامیده می‌شود، ۴ روز پیش این مکان مقدس را آلوده کرد

 21. مُسکن‌های بی فایده برای آمار مرگبار تصادفات جاده ای/ کیفیت جاده‌ها، خودروها و رانندگان خوب نیست

 22. واکنش‌های جهانی به سخنرانی ترامپ: غیردیپلماتیک و جنگ طلبانه/ تمجید نتانیاهو: سخنرانی شجاعانه‌تر از این ندیده بودم

 23. خيابان آيت الله كاشاني به خيابان مصدق تغيير نام يافت!  

 24. چند خط صریح و صمیمی با محمد باقر قالیباف

 25. تازه داماد در کرج اعدام شد / راز تازه عروس چه بود؟

پربحث‌های امروز

 1. مگر آقای زیبا کلام از خانم شیرین عبادی چه کم دارد؟

 2. از اقلیم کردستان به ایران آمدند؛ به آنها گفتیم مسئله استقلال تشنج به وجود می‌آورد/ مسائل آنها باید با گفت‌وگو حل شود

 3. موضع گیری جدید آلمان درباره اقلیم کردستان عراق

 4. شرط یمن برای توقف حملات موشکی به عربستان

 5. عراقچی: عملکرد دولت آمریکا به مسابقه مدرن سازی سلاح هسته ای منجر می شود

 6. ۳۰ درصد پست‌های کشور به زنان اختصاص می‌یابد‌

 7. اردوغان خطاب به مسئولان کردستان عراق: اسرائیل نمی تواند شما را نجات دهد

 8. حمایت وزارت خارجه آمریکا از عراق

 9. آمریکا ۸ بانک و ۲۶ فرد مرتبط با کره شمالی را تحریم کرد

 10. جزئیات جدید از رسوایی اخلاقی رئیس سابق سیا

 11. بارزانی: مردم کردستان به همه‌پرسی «آری» گفتند

 12. روسیه با موشکX101 تروریست ها را هدف گرفت

 13. وزیر کشور خطاب به استانداران: با سپاه، بسیج، ارتش و دیگر قوا همراه و هماهنگ باشید

 14. سردار سلامی: هیچ‌ چیزی مانع و توجیهی برای غلاف کردن شمشیرهای جهاد نیست‌

 15. سرلشکر ‌سلیمانی ‌: شهادت شهید حججی همه سطوح جامعه ‌را متحول کرد‌

 16. از شهردار شدن پسر مهرداد لاهوتی تا اصلاح طلبانی که بزرگ ترین سرمایه ی اسرائیل هستند

 17. چین: جنگ در شبه جزیره کره هیچ برنده‌ای نخواهد داشت

 18. ضرب‎الاجل ۳ روزه بغداد برای پرواز ممنوع در کردستان عراق

 19. مانور بمب‌افکن‌های روسی درنزدیکی مرز کره‌شمالی

 20. گافی که منجر به برکناری معاون وزیر عربستان شد

 21. ژنرال دانفورد خواستار ماندن آمریکا در برجام شد

 22. پیشنهاد سردار جزایری درباره همه‌پرسی کردستان

 23. محدودیت‌های ترافیکی در اصفهان و نجف‌آباد در مراسم تشییع شهید حججی

 24. دولت عراق کنترل تمامی معابر مرزی را در دست گرفت

 25. بیانیه ارتش: تا شهید حججی‌ها هستند نهضت حسینی با جوش و خروش ادامه دارد

پربحث‌های دیروز

 1. پیکر شهید محسن حججی وارد تهران شد + تصاویر

 2. از هماهنگی فرماندهان ارتش و سپاه در نبرد توییتری تا صندلی های خالی در زمان سخنرانی روحانی

 3. درخواست قلیچ‌دار اوغلو از ایران، ترکیه و عراق

 4. علت تاخیر بازگشت پیکر شهید حججی

 5. ولید المعلم: خواسته کردهای سوریه قابل گفت‌وگو است

 6. نصیحت سرلشکر سلیمانی به بارزانی چه بود؟

 7. علی عبدالله صالح: عربستان دشمن تاریخی ملت یمن است

 8. رسوایی ایمیلی؛ این بار برای ایوانکا ترامپ

 9. میانگین سنی مدیران کشور چند سال است؟

 10. سی ان بی سی آمریکا: برنامه موشکی ایران ارتباطی به برجام ندارد

 11. کاخ سفید: علیه کره شمالی اعلان جنگ نکرده‌ایم/اگر کسی چنین سخنی بگوید، حرف مزخرفی زده است

 12. پاسخ علمای اهل سنت ایران به مفتی اعظم مصر: برای دیدن واقعیت‌ها به ایران سفر کنید

 13. پنتاگون: گزینه‌هایی را برای برخورد با کره شمالی ارائه می‌دهیم

 14. تصاویر ورود پیکر شهید حججی به کشور  

 15. دستور ویژه نتانیاهو به کابینه درباره همه‌پرسی کردستان عراق

 16. پارلمان عراق خواستار برکناری رئیس‌جمهور شد

 17. فرماندهان ارشد سپاه در انتظار پیکر مطهر شهید "حججی  

 18. ای‌بی‌سی‌نیوز: ترامپ به دنبال افزایش قدرت خود با ایجاد شکاف است

 19. مراسم وداع با پیکر شهید حججی در حرم رضوی برگزار می‌شود

 20. کره شمالی: آمریکا اعلام جنگ کرده است

 21. پیکر شهید محسن حججی وارد تهران شد+تصاویر  

 22. هشدار نجفی درباره عواقب بی‌توجهی به بخشنامه ممنوعیت صدور هولوگرام

 23. پایان رأی گیری برای همه‌پرسی جدایی کردستان از عراق و آغاز شمارش آرا

 24. تشکر فرمانده نیروهای پیشمرگ کرد از اسرائیل

 25. سرلشگر باقری به وزارت اطلاعات رفت/ روایت توطئه در اقلیم کردستان

پربحث‌های هفته

 1. اظهارات سخیف ترامپ در سازمان ملل علیه ایران/ آمریکا آماده است، می‌خواهد و می‌تواند رژیم کره‌شمالی را نابود کند

 2. اولین واکنش به لیست خرید تبلت و ماشین برای اعضای شورای شهر تهران

 3. ادبیات جاهلانه و زشت ترامپ درشأن سازمان ملل نبود/ رژیم شرور و نژاد پرست صهیونیستی نمی تواند ملت‌های صلح‌طلب را نصیحت کند

 4. مگر آقای زیبا کلام از خانم شیرین عبادی چه کم دارد؟

 5. تکذیب ادعای آناتولی ترکیه؛ حمله ایران به کردستان عراق کذب است/انسداد مرزهای هوایی ایران با کردستان به درخواست عراق

 6. در بحث برجام افراط و تفریط بسیاری صورت گرفت/ در صورت برگزاری همه پرسی اقلیم کردستان تصمیمات بسیار جدی اتخاذ می شود

 7. «ظریف» گزینه خروج از برجام را روی میز گذاشت/ وزیر امورخارجه: آمريكا ثابت كرده است كه قابل اعتماد نيست

 8. از واکنش به هم نشینی لاریجانی با رئیس دولت اصلاحات تا شکست خوردن ترامپ پیش از شروع بازی

 9. حرفهای فائزه هاشمی درباره ممنوع الخروجی اش، ازدواج موقت و حجابش

 10. از موافقت با ازدواج سفید و مخالفت با صیغه تا باج گیری فرانسه در برجام

 11. کمترین حکم محصوران اعدام یا حبس ابد است/ ماجرای نامه فتنه گران به تروریستهای جبهة النصره در سال ۸۹

 12. پیکر شهید محسن حججی وارد تهران شد + تصاویر

 13. از هماهنگی فرماندهان ارتش و سپاه در نبرد توییتری تا صندلی های خالی در زمان سخنرانی روحانی

 14. قاضی پرونده کهریزک و احمدی‌نژاد: از نظر ما محمدرضا رحیمی رهبر شبکه کلاهبرداری بود/ باید دادگاه احمدی‌نژاد تشکیل می‌شد

 15. احمدی‌نژادیسم معلول دوران اصلاحات است

 16. نیکی هیلی: خروج از برجام خدشه‌ای به اعتبار آمریکا وارد نمی‌کند/ مردم ایران نمی‌گویند مرگ بر آلمان

 17. از واکنش به لفاظی های ترامپ تا اعضای شورای شهر تهران که از مردم میترسند

 18. وزیر خارجه بحرین: ملت ایران از ظلم و فقر و بینوایی رنج می‌برد!

 19. یک مجلس بزرگداشت، یک عکس و اینهمه حکم بی دلیل!

 20. دادستان کل کشور: پرونده احمدی‌نژاد به دادسرا ارجاع شد/ آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده حقوق های نجومی

 21. روحانی: برجام غیرقابل مذاکره است/ ترامپ نمی داند توافق چیست/ آمریکا منزوی‌ترین کشور در سازمان ملل بود

 22. جنتی: آمریکا به دنبال تجزیه اقلیم کردستان است

 23. تهدیدها به فرصت تبدیل شد

 24. ‌مجلسی‌ها تعطیلات تابستانه خود را چگونه گذراندند؟/از نجف تا پاریس

 25. ماجرای گفته نشده از بمباران مواضع داعش توسط جنگنده های ارتش/ شخصاً وارد خاک عراق شدم

ایران نوین

وب‌گردی

آخرین عناوین