جهانگیری: روحانی پیگیر وعده‌های انتخاباتی خود است/ جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند؛ فکر کردید کار خوبی کردید

گروه سیاسی الف،   3960623146 ۴۱ نظر، ۳ در صف انتشار و ۱۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
جهانگیری: روحانی پیگیر وعده‌های انتخاباتی خود است/ جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند؛ فکر کردید کار خوبی کردید

معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد: آقای روحانی پیگیر وعده‌های خود در طول دوران انتخابات به مردم، زنان و جوانان هستند که حتما محقق شود.

معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد: آقای روحانی پیگیر وعده‌های خود در طول دوران انتخابات به مردم، زنان و جوانان هستند که حتما محقق شود.

اسحاق جهانگیری در نخستین همایش جوانان توسعه و تعالی ایران با اشاره به اینکه ستادهای انتخاباتی نقش آگاهی‌بخشی به مردم کشور را در زمان انتخابات داشتند، گفت: یکی از دستاوردهای بی‌بدلیل انتخابات امید و افزایش آن بود که ارتقا پیدا کرد و باعث شد  سرمایه اجتماعی که مردم هستند، افزایش پیدا کند. وی تاکید کرد: آقای روحانی پیگیر وعده‌های خود در طول دوران انتخابات به مردم، زنان و جوانان هستند که حتما محقق شود.

به نوشته ایلنا، معاون اول رئیس‌جمهور ادامه داد: معتقدم درک درست از جایگاه و نقش جوانان در نظام جامعه به برداشت ما از آنان بازمی‌گردد، ما جوانان را فرصت می‌دانیم و یا تهدید؟ بعضی‌ها دنبال این هستند که جوانی به سرعت تمام شود و دوران میانسالی بیاید تا تصمیمات محتاطانه‌تر انجام شود. اما عده‌ای دیگری هم هستند که می‌خواهند از فرصت جوانی استفاده کنند.

جهانگیری با بیان این که ما جامعه جوانی داریم، گفت: وجود جوانان باعث می‌شود که تصمیمات به طرق دیگری گرفته شود، حضور جوانان منجر می‌شود که تصمیمات نوگرایی اتخاذ شود.

وی ادامه داد: وقتی یک مسئولی می‌گوید چرا نگران شادی و نشاط و مردم هستید؟ باید بگوبیم که جامعه ما جوان است و نیاز به شادی دارد. عده‌ای جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند. فکر کردید کار خوبی انجام دادید؟ حضور زنان در ورزشگاه‌ها یک خواسته است. جامعه جوان شغل می‌خواهد، می‌خواهد نقدش به گوش مسئولان برسد، می‌خواهد دسترسی آزاد به اطلاعات داشته باشد. جهانگیری افزود: جامعه‌ای که وجه غالب آن جوان است، به دنبال نوگرایی است،  جوانی یک فرصت برای کشور است و خوشبختانه جمهوری اسلامی ظرفیت‌های بسیاری برای این پتانسیل دارد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از ائمه ما در جوانی برگزیده شده‌اند اظهار داشت: حضرت علی فرمود جوانان را در زمان خود ببنید، انقلاب اسلامی حاصل جوانان است.
عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۲۴۲۸۱۳:۳۳:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
مثل رفع حصر شده، خودتون حصر می کنید بعد از زبان مردم حرف میزنید. ورزشگاه خوب یا بد کاری ندارم مهم هم نیست. به خدا الان مردم کار می خوان و از رکود خارج شدن رو مطالبه می کنند ولی شما دارید منحرف می کنید....پاسخ درست بدید... عوام فریبی نکنید..
ناشناس۱۰۲۴۲۹۱۳:۴۴:۳۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
در انتخابات بعد نظر صريح هر كانديدا در مورد ورود خانمها به ورزشگاه و وزير زن بايد اعلام شود تا مردم موقع رأى دادن تكليفشان را بدانند.
محمدظاهر۱۰۲۷۹۶۱۰:۴۰:۱۶ ۱۳۹۶/۶/۲۴
مثلا اونایی که صریح گفتن مگه عمل شده؟ من نمیدونم از دست شما مردم سر به کدوم بیابون بذارم؟!
علی۱۰۲۴۳۴۱۳:۴۹:۰۹ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اقای جهانگیری ! بعداز انقلاب هرگز قبل از ورود یک تکنولوژی با اثر اجتماعی ویا حتی بحث ترافیک فرهنگ سازی صورت نگرفت اول وارد شد اول جریمه تصویب و اجراشد بعدنشستند روی مضرات و فوائد آن بحث کردند آیا باورود زنان در ورزشگاهها از فحش های رکیک کاسته میشود ؟ ایا حرکات ناشایسته جلوگیری میشود ؟ وقتی در یک کنسرت زن و مرد به رقاصی میپردازند و کسی پاسخگو نیست ایا شما ناموس خود را به چنین مکانی میبرید ؟ اول فرهنگ سازی کنید یا مقرراتی وضع کنید قابل اجرا بعد برای شادی مردم دل بسوزانید
محمد۱۰۲۶۳۰۱۹:۳۲:۳۳ ۱۳۹۶/۶/۲۳
بابا ول کنید این حرفارو، کو وعده های انتخابات، کجاست ثمرات برجام، کجاست جذب سرمایه خارجی!!! اینها رد گم کنیه، اینها میخوان مردم سر این چیزها درگیر بشن، و کسی پیگیر مطالبات جدی! نشه، تفرقه بنداز و حکومت کن شده سیاست روحانی
ناشناس۱۰۲۴۴۲۱۴:۰۱:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
جامعه باید آنوقت با کشاندن خانمها به استادیومها و شنیدن فحشها و دیدن زد خورد ها مردان توسط خانمها شاد شود ؟ یعنی خود شما آقای جهانگیری حاضری زنو دخترت را روانه آن استادیوم کنی که رو در رو و مستقیم ،اجرای فحشها و ناسزاهای بسیار رکیک و بد و زشت توسط افراد بی نزاکت حاضر در آنجا را تجربه نمود و شاد شوند ؟و زد خوردهای وحشیانه را ببینند و شاد شوند ؟
مهدی۱۰۲۵۶۹۱۷:۰۱:۰۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
دوست عزیز شما از طرف خودت صصحبت کن.مطمئنن مردم ما اینقدر درک و شعور دارن که وقتی میبینن بانوان در کنارشان در ورزشگاه هستند الفاظ رکیک به کار نبرند.
ناشناس۱۰۲۶۹۵۲۳:۲۸:۵۰ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اگه مساله اینه یه هفته زنان برن یه هفته مردان. ضمنا حضور زنان جو ورزشگاه را بهتر خواهد کرد.
ناشناس۱۰۲۷۷۱۰۹:۳۳:۴۱ ۱۳۹۶/۶/۲۴
توی خیلی از کشورها زنها و مردها میرن استادیوم و مشکلی پیش نمیاد حتی در کشورهای اطراف ما مثل افغانستان و سوریه! به احتمال زیاد اگر خانمها باشن مردم هم خودشون رعایت میکنن و فحش نمیدن. لااقل میشه گفت به شرطی زنها رو میگذارن بیان استادیوم که مثلا در چند نوبت در بازیهای مهم فحشی داده نشه بصورت دسته جمعی.
زهره۱۰۲۴۵۳۱۴:۱۵:۰۹ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اگه شما مسئول ورزشگاه هانیستید، پسی کی هست؟ رئیس جمهور، وزیر ورزش، مسئول ورزشگاهها....شما دارید به شعور مردم توهین می کنید.
محسن۱۰۲۹۴۵۱۵:۲۲:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۴
احسنت به زهره ؛ آقای جهانگیری چطور می تونید از دادن سالن 12 هزار نفری آزادی برای جشن دکتر سلام امتنا کنید بعد نمی تونید در مورد ورود بانوان به ورزشگاهها کاری انجام دهید ؟
ناشناس۱۰۲۴۵۷۱۴:۲۲:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
تا وقتی مراکز متعدد تصمصم گیری خارج از چارچوب قانون اساسی وجود دارد،از دست هیچ رییس جمهوری کاری ساخته نیست.
مهدی۱۰۲۵۷۶۱۷:۱۳:۴۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
پس چرا گول وعده رفع حصر رو خوردین و رای دادین؟!
ناشناس۱۰۲۴۷۶۱۴:۴۱:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آقای جهانگیری چرا در وزیران از زنان استفاده نکردید؟فکر کردید کار خوبی کردید؟!!!
ناشناس۱۰۳۳۰۵۱۰:۴۵:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۵
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ یک جواب منطقی و عالی . افرین
ناشناس۱۰۲۴۸۰۱۴:۴۶:۰۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آقای جهانگیری! انتخابات تمام شده است.نیازی به سخنرانی تبلیغاتی نیست.سوءاستفاده از موضوع زنان،آزادی و...کافی است.
ناشناس۱۰۲۴۸۹۱۴:۵۹:۳۷ ۱۳۹۶/۶/۲۳
خودشان هیچ اعتقادی به به کارگیری زنان ندارند ، می خواهند وانمود کنند که تحت فشارند. چرا در شهرداری از زنان استفاده نکردید؟!!! چرا وزرای پیر معرفی می کنید ؟!
ناشناس۱۰۲۴۹۹۱۵:۱۸:۱۳ ۱۳۹۶/۶/۲۳
میشه بگید کی ها جلوی ورود بانوان رو گرفتند؟!! گروه فشار؟!!! خیلی جالبه که دولت خودش رو در همه امور بی دخالت میدونه!
ناشناس۱۰۲۸۵۲۱۱:۴۵:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۴
یعنی تو نمیدونی؟؟؟
ناشناس۱۰۲۵۴۷۱۶:۱۹:۵۱ ۱۳۹۶/۶/۲۳
درود بر آقای جهانگیری! فقط خواهشا کمی هم عمل کنید و فقط شعاد ندهید... مخصوصا در مورد حضور زنان در ورزشگاه ها
ناشنلس۱۰۲۶۲۹۱۹:۲۴:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
چه درودى بنده خدا حتما اوضاع و احوالت روبراه است فقط مانده زن ودخترت را براى فوش شنيدن به ورزشگاه ازادى بفرستى
هموطن۱۰۲۵۶۵۱۶:۴۹:۵۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
عزت ملی بانوان کشورمان با رفتارهای تحقیر امیز در بازی با سوریه و دستورات غیر مسئولانه و بی تفاوتی مزمن شکسته شده است ، واگر خیلی زود دولت دست از این رفتارهای ناپسند برندارد، باید منتظر سیل خروشان و عصبانیت نیروی جوان کشور باشد
ناشناس۱۰۲۵۷۳۱۷:۰۷:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
سیاه بازی بس نیست فکری به حال اقتصاد مقاومتی بکن فرمانده قرارگاه برای تحریک احساسات جوانان مظلوم از بازی با مردم دست بردارید فضای مجازی انقدر برای خانم ها وجوانان توسط شما ورئیس تان دلمشغولی اورده که وقت فکر کردن برای اینکه شعارهای اصلی شماها در مبارزات انتخاباتی چی بود راندارند شاید این هم اززرنگی شما باشد
مهدی۱۰۲۵۷۴۱۷:۰۷:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
چهار سال قبل تمام مدت از این حربه استفاده کردید که حواس مردم را به مسائل بی اهمیت پرت کنید دیگه قدیمی شده جواب نمیده زن های جامعه که پول ندارن گوشت مرغ و... بخورند ورزشگاه نمیخوان برن شما به جای اینکه به فکر اقتصاد بی کاری و رکود و گرانی کالاهای اساسی باشی به فکر ورزشگاه رفتن زن هایی دخترها شوهر نمیخوان دخترها زندگی نمیخوان دخترها تشکیل خانواده نمی خوان دخترها مسکن نمیخوان دخترها رفاه نمیخوان معلومه که نمیخوان اونها فقط میخوان که ورزشگاه برن آمار سازی و فرافکنی و سخنرانی درمانی و... دیگه قدیمی شده جناب
ناشناس۱۰۲۵۷۹۱۷:۱۶:۵۷ ۱۳۹۶/۶/۲۳
نوش جون اونهایی که به اینان رای دادند!
ناشناس۱۰۲۵۹۷۱۷:۴۸:۱۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
جلوی ورود زنان به هیات دولت را گرفتند؛ فکر کردید کار خوبی کردید
ناشناس۱۰۲۶۰۸۱۸:۲۴:۳۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آقای جهانگیر: برجسته کردن خواسته ها و مشکلات درجه چندم در جامعه برای سر پوش گذاشتن به مشکلات و بحرانها ی درجه یک . چه از کانال شماها و چه از کانال رسانه های اجتمائی ظلم به کشور و ملت است. من مخالف حضور زنان در مجامع ورزشی نیستم ولی این مشکل درمقایسه بابحران آب و محیط زیست و بیکاری و اعتیاد و ازهم پاشیدگی خانواده هاو..... درجه چندم می تواند باشد؟ من بعنوان یک ایرانی متاسفم و گله مندم از شماها و رسانه های اجتمائی. منتظر هستید که چه اتفاقی روی دهد تا شماها آستین بالا بزنی. وبحران آب را در الویت قرار بدهید
بی ا م۱۰۲۶۱۴۱۸:۴۵:۴۳ ۱۳۹۶/۶/۲۳
جهانگیری: "...وقتی یک مسئولی می‌گوید چرا نگران شادی و نشاط و مردم هستید؟ باید بگوبیم که جامعه ما جوان است و نیاز به شادی دارد. عده‌ای جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند. فکر کردید کار خوبی انجام دادید؟ حضور زنان در ورزشگاه‌ها یک خواسته است. جامعه جوان شغل می‌خواهد، می‌خواهد نقدش به گوش مسئولان برسد، می‌خواهد دسترسی آزاد به اطلاعات داشته باشد. جهانگیری افزود: جامعه‌ای که وجه غالب آن جوان است، به دنبال نوگرایی است، جوانی یک فرصت برای کشور است و خوشبختانه جمهوری اسلامی ظرفیت‌های بسیاری برای این پتانسیل دارد... " صحت خواب!!! لطفا یک نفر این آقا را از خواب بیدار کند. انتخابات تمام شده است!!!! بفرما شما مسول اجرای همین منویات هستید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۱۰۲۶۲۶۱۹:۱۸:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اقاى جهانگيرى عوام فريبى بس است شما تبوديد چه فولهاى كاذب به ملت داديدو شمانبوديد مى گفتيد دولت قبل ارزش پول ملى را پايىن اورده حالا دلار چهار هزار تومان و ريىس بانك شما با پررويى مى گويد در ماه پنجً در صد بالا رود نرمال است يعنى در اينده نه چندان دور دلار بالاى پنج هزار تومان است شما نبوديد براى راى اوردن انواع تهمت را با ارسال پيامك به رغيب زديد حال مردم زيز بار تورم دارند له مى شوند البته مردم با در امد متوسط و پايىن نه دار و دسته شما و شما قول رفع تورم وبيكارى حوانان را داديد حالا براى فريب مثل انتخابات همه را فراموش كرديد و به رفتن زنان به ورزشگاه جوانان را تحريك مى كنى اول جناب روحانى از رفع بيكارى و تورم شروع كند بعد تا به ازادى زنان ورزشگاه برسد چرا از اصل را ول كرديد فرع را چسبيديد عوام فريبى بس است
ناشناس۱۰۲۶۶۰۲۱:۰۷:۲۱ ۱۳۹۶/۶/۲۳
دوباره شروع به حاشیه برای فرار از پاسخگویی به مشکل اقتصادی و بیکاری، شکست برجام، خرید هواپیما از صندوق توسعه ملی، تمسخر توسط امریکا با نفروختن هواپیما به دولت نا امید. فرض کنیم زنان بروند چهارتا مسابقه مردانه را تماشا کنند ، مشکلات فوق حل میشه؟ حالا بماند که چرا نمی روند مسابقات زنان را نگاه کنند!
سلام۱۰۲۶۷۶۲۲:۱۴:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
دقیقا کی راه نداده؟ ورزشگاه دست قوه قضاییه یا سپاه یا قالیباف!!! یا مراجع؟ بعد کابینه هم ورزشگاه بود که زنان را راه ندادید؟ فکر کردید کار خوبی کردید؟ آقای جهانگیری فرار به جلو و عقب و فرافکنی و خلاف واقع گفتن آیا کار خوبیست؟ آیا شعار خالی کار خوبی است؟ پس یک میلیون شغل در سال کجاست؟ از تحریم های جدید چه خبر؟ به خدا خیلی رو دارید که صحبت می کنید!!!
ناشناس۱۰۲۶۹۹۲۳:۴۰:۲۶ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آیا زنان موجه،پایبند به هنجارها و مقید به اخلاق پیگیر حضور در فضای کمی تا قسمتی ناسالم ورزشگاه هستند یا...؟
مجید۱۰۲۷۷۴۰۹:۴۵:۱۳ ۱۳۹۶/۶/۲۴
دکتر شما اختیار زن و دختر خودت داری بیاری تو ورزشگاه .فکر نون باش که ...
ناشناس۱۰۳۰۲۶۱۸:۲۲:۳۸ ۱۳۹۶/۶/۲۴
واقعا اجازه بدهید زن ها بروند استادیوم فردا رشد اقتصادی ما افزایش خواهد یافت. البته از طریق مصرف لوازم آرایشی و ..... .
ناشناس۱۰۳۰۹۱۲۰:۲۲:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۴
جلوی جشن "دکترسلام" را گرفتید! فکر کردید کار خوبی کردید؟ شما از آزادی حرف نزنید که آزادی خجالت می کشد!
ناشناس۱۰۳۱۴۵۲۲:۵۹:۱۲ ۱۳۹۶/۶/۲۴
حرف بسه عمل کن.
ناشناس۱۰۳۱۵۶۲۳:۲۸:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۴
عده‌ای جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند. فکر کردید کار خوبی انجام دادید؟ حضور زنان در ورزشگاه‌ها یک خواسته است. آقای جهانگیری همه مشکلات برمی گردد به عدم حضور زنان در ورزشگاه ها؟؟ یعنی زنان اجازه حضور در ورزشگاه ها را بیابند تمام مشکلاتمملکت حل می شود؟ بابا تبلیغات انتخابات تمام شده دست از شعار دادن بردارید به کار بپردازید.
محمد۱۰۳۲۲۸۰۸:۰۸:۴۰ ۱۳۹۶/۶/۲۵
گرفتتتتندکی گرفته خود شما می گیرید اونوقت می گید کی بود کی بود من نبودم نمی دونم مردم را چی فرض کردید آقای جهانگیری !!!!!!!!!!
ناشناس۱۰۳۲۵۰۰۸:۴۶:۳۲ ۱۳۹۶/۶/۲۵
اقایان تمام مطالبات مردم را در حضور زنان در استادیوم خلاصه کرده اند.به نظر بنده هئیت دولت برای اینکه پیش قدم این کار خیر شود خانواده هایشان را به استادیوم ببرند.
ناشناس۱۰۳۴۱۱۱۲:۴۸:۰۲ ۱۳۹۶/۶/۲۵
واقعا دغدغه چند درصد مردم ما رفتن زنان به ورزشگاههاست ..این مشکل حل بشه دولت قول می ده بره سراغ بیکاری و اقتصاد مقاومتی و ورشکستگی بیمارستانها در اثر طرح تحول سلامت ووو
ناشناس۱۰۳۴۶۲۱۴:۰۰:۴۳ ۱۳۹۶/۶/۲۵
ایشان اگه راست می گه، دستوراجرای بخشنامه فوق العاده شغل 50 درصدی کارمندها رو اجرائی کنه. این بخشنامه رو قبل از انتخابات به دستگاهها ابلاغ و بسیاری ازکارمندان به این امید به طیف حاکم رای اما متاسفانه تاکنون اجرانشده است. یک بام ودو هوای صحبتهای .......
بانک آیندهبیمه دیمادیرانسام سیر

پربحث‌های امروز

 1. اقدام قابل تقدیر امام جمعه اهواز در قبال اعتراض تلخ کارگران

 2. ضرغامی: به لیلا حاتمی خرده نگیرید وقتی رییس جمهور ....  

 3. پایان تراژیک داستان کی‌روش و ایران

 4. موسوی لارگانی: برجام بزرگترین ضربه را به کشور وارد کرده است

 5. ابتکار: مدیریت بحران دولت نمره قبولی می‌گیرد

 6. نماینده مجلس: ادامه حضور آخوندی به صلاح نیست

 7. واکنش «وزرات کشور» به فیلم برخورد پلیس با دختری که کشف حجاب کرد

 8. سیف: قیمت ارز به تدریج متعادل خواهد شد

 9. سوال از کرباسیان برای افزایش قیمت ارز/ احتمال استیضاح وزیر

 10. اصلاحات جدید برای طرح ترافیک پایتخت / تخفیف ۹۰ درصدی برای خبرنگاران / طرح رایگان برای جانبازان

 11. ایران می تواند صادرکننده استارت آپ های موفق به جهان باشد

 12. دانشجویان خطاب به غلامی: به شما اطلاعات غلط می‌دهند؛مشکل بورسیه‌ها هنوز پابرجاست

 13. درخواست پلیس برای مدیریت بیشتر فضای مجازی

 14. جلوگیری از خروج ۱۰۰میلیون دلار ارز با ساخت داخلی یک چراغ

 15. آذری جهرمی: رفع فیلتر توئیتر در دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی در حال بررسی است

 16. آخرین وضعیت لئوناردو پادوانی بعد از عمل جراحی

 17. حرف حساب / نماز حکومت، عدالت است! / این چوپان را معرفی کنید !

 18. واکنش علی دایی به ادعای کتک زدن یک هنرمند

 19. اعزام غواصان ایرانی به چین برای ورود مجدد به نفتکش سانچی

 20. انتشار تصاویر جانباختگان هواپیمای آسمان در فضای مجازی جرم است

 21. کدام بهتر است؟ پورشه پانامرا توربو، بی‌ام‌و M6 گرن کوپه یا مرسدس AMG S63

 22. کلاهبرداری برخی از واردکنندگان خودروهای هیبریدی

 23. کیهان: دلیل مخالفت آخوندی با مسکن مهر آن است که از ساخته شدن آن ضرر کرده

 24. ایران هیچ پیش شرطی را برای سفر مکرون نپذیرفت

 25. شکایت دایی از یک هنرپیشه و صداوسیمای گیلان

پربحث‌های دیروز

 1. روحانی: با گذاشتن قرآن در داشبورد، خودرو اسلامی نمی‌شود/ عده ای می خواستند برای هر علمی یک آیه و حدیث پیدا کنند

 2. آخوندی: هر حادثه‌ای رخ می‌دهد، به جای اصلاح فرآیندها سریعا دنبال یک نفر می‌رویم که با آن درگیر شویم

 3. نوبخت: دولت در هر ماه و شبی که قرار است مبلغ یارانه آماده شود با مشکلاتی در تامین منابع مواجه است

 4. باهنر: مقامات قضایی گفته‌اند که برای برخورد با احمدی‌نژاد آمادگی وجود دارد و به اندازه کافی هم جرم مرتکب شده است

 5. حمایت روسیه از اسرائیل در صورت حمله ایران

 6. زبان مادری و زبان رسمی

 7. تصحیح دو اشتباه و تقدیر از گروه پزشکان بیمارستان نمازی شیراز

 8. ذی حساب وزارت نفت ادعاهای زنگنه را تکذیب کرد؛ «دزدی» 100 میلیاردی از یک ماه پیش آغاز شده بود

 9. درباره پالس‌های جدی و بی‌سابقه ایران به 1+5

 10. فقط یک درصد مخالف شفافیت هستند/ حقوق شهروندی یعنی داشتن نظام شفاف/ غرب شفافیت دارد؛ اما اسلام در 1400 سال پیش آن را توصیه و سفارش کرد

 11. سرقت بنز C200 برای خوشگذرانی در شب ولنتاین

 12. رقص ماشین‌ها در کارخانه بنز  

 13. توصیه پیامبر در مورد مصرف نمک

 14. بیشترین عامل تصادفات برون شهری چیست؟

 15. پزشکیان: دولت روحانی در طرح نظام سلامت خلاف قانون حرکت کرد/ دولت در این طرح ورشکسته است

 16. تک تکشان محاسبه می‌شود...  

 17. عجیب ترین گل تاریخ لیگ برتر

 18. مشخصات فنی پژو ۵۰۸ مدل ۲۰۱۹ +عکس

 19. چه ساعتی شام بخوریم؟

 20. توقف حراج سکه در بانک مرکزی منتفی شد

 21. بیرانوند حکم توقیف اموال نفت را گرفت

 22. ۱۰ تاثیر شگفت انگیز زردچوبه بر پوست

 23. ترافیک در تهران، ۷۰ سال پیش  

 24. بارندگی در ۱۰ استان/ احتمال سیلابی شدن رودخانه ها

 25. شورای مرکزی و بازرسان کانون کارگردانان انتخاب شدند/ اسامی اعضا

پربحث‌های هفته

 1. پوشش لحظه به لحظه/سقوط هواپیما تهران- یاسوج در سمیرم/همه مسافران جان باختند+اسامی مسافران| لاشه هواپیما هنوز پیدا نشده/ عدم امکان اعزام بالگرد به‌دلیل برف و بوران/+تصاویر

 2. تشک کشتی، چالش جدید ایران با اسرائیل

 3. روحانی: با گذاشتن قرآن در داشبورد، خودرو اسلامی نمی‌شود/ عده ای می خواستند برای هر علمی یک آیه و حدیث پیدا کنند

 4. آقای آخوندی! زمان عذرخواهی و استعفا فرا نرسیده است؟

 5. قیمت واقعی دلار 1000 تومان است / استدلال؟

 6. استیضاح وزرای کار و راه تقدیم هیات رییسه شد/ نامه برخی نمایندگان به روحانی: ربیعی و آخوندی قبل از استیضاح، استعفا دهند

 7. افشاگری بزرگ در مورد سقوط ATR/هواشناسی هشدار داده بود ولی شرکت آسمان پرواز را لغو نکرد/ از خلبان چک گرفتند و مجبور به پرواز میکنند/ به وزیر تذکر دادیم ولی ربیعی توجهی نکرد

 8. آخوندی: هر حادثه‌ای رخ می‌دهد، به جای اصلاح فرآیندها سریعا دنبال یک نفر می‌رویم که با آن درگیر شویم

 9. انتقاد کیهان از بازیگر معروف

 10. نوبخت: دولت در هر ماه و شبی که قرار است مبلغ یارانه آماده شود با مشکلاتی در تامین منابع مواجه است

 11. دستور روحانی برای پیگیری حقوقی پرونده برخورد با دختر خیابان انقلاب

 12. نشانه‌ای دیگر برای خروج  بی بی سی از بی طرفی

 13. رئیس سازمان اجتماعی کشور: ۹۵ درصد بانوان کشور به حجاب باور دارند

 14. پیکر محمد توکلی فرزند احمد توکلی تشییع شد+تصاویر  

 15. اقدام قابل تقدیر امام جمعه اهواز در قبال اعتراض تلخ کارگران

 16. دفتر سخنگوی دولت: حداکثر حقوق مقامات ۱۰ میلیون تومان است

 17. درخواست احمد توکلی از شرکت کنندگان در مراسم ترحیم فرزندش 

 18. باهنر: مقامات قضایی گفته‌اند که برای برخورد با احمدی‌نژاد آمادگی وجود دارد و به اندازه کافی هم جرم مرتکب شده است

 19. حمایت روسیه از اسرائیل در صورت حمله ایران

 20. زبان مادری و زبان رسمی

 21. آیت‌الله جنتی 91 ساله شد/ کدام روحانیون از ایشان بزرگتر هستند؟

 22. رییس کمیسیون عمران مجلس: قصور سازمان هواپیمایی و هواپیمایی آسمان در سقوط هواپیما/ مسئولین استعفاء دهند/ بررسی علت سقوط هواپیما در کمیسیون عمران

 23. تصحیح دو اشتباه و تقدیر از گروه پزشکان بیمارستان نمازی شیراز

 24. هواپیمای آسمان ۴ دقیقه قبل از سقوط وضعیت عادی داشته/ بزرگترین قطعه پیدا شده از اجساد یک بالاتنه بوده/ روشن شدن حقایق با پیدا شدن جعبه سیاه

 25. احتمال زنده ماندن سرنشینان هواپیما بسیار کم و نزدیک به صفر شد/اعزام تکاوران تیپ ۶۵ نوهد/ارتش مختصات تقریبی محل سقوط هواپیمای ATR را در اختیار ستاد بحران گذاشت

پربحث‌های امروز

 1. اقدام قابل تقدیر امام جمعه اهواز در قبال اعتراض تلخ کارگران

 2. ضرغامی: به لیلا حاتمی خرده نگیرید وقتی رییس جمهور ....  

 3. موسوی لارگانی: برجام بزرگترین ضربه را به کشور وارد کرده است

 4. ابتکار: مدیریت بحران دولت نمره قبولی می‌گیرد

 5. واکنش «وزرات کشور» به فیلم برخورد پلیس با دختری که کشف حجاب کرد

 6. سوال از کرباسیان برای افزایش قیمت ارز/ احتمال استیضاح وزیر

 7. حرف حساب / نماز حکومت، عدالت است! / این چوپان را معرفی کنید !

 8. ایران هیچ پیش شرطی را برای سفر مکرون نپذیرفت

 9. زیباکلام: اگر درجا می‌زنیم یعنی هم بی‌عرضه هستیم هم از نظر آی‌کیو دارای مشکلاتی هستیم

 10. تصمیماتی که هیات دولت امشب با حضور روحانی گرفت

 11. پیام تسلیت وزیر اطلاعات به فرمانده کل سپاه و فرمانده نیروی انتظامی

 12. جوانفکر: احمدی‌نژاد از مجمع تشخیص مصلحت نظام استعفا نمی‌دهد

 13. محمد هاشمی: مرحوم آیت‌الله هاشمی رفتارهای امروز احمدی‌نژاد را پیش‌بینی کرده بود/ برخورد نکردن با او برای همه عجیب است

 14. آخرین تحلیل رئیس پلیس تهران بزرگ از آشوب گران خیابان پاسداران

 15. نشست خبری اژه ای/ از مجازات دختران خیابان انقلاب تا واکنش به مستند تلویزیون از سیدامامی و اظهارات احمدی نژاد، پرونده تخلفات شهرداری و بازداشت رئیس سابق حراست بانک مرکزی

 16. مطهری: باید بیش از این با دراویش برخورد می‌شد

 17. سردار رحیمی: این آشوب‌ها نشات گرفته از سایت‌های معاند و ضدانقلاب است

 18. شورای امنیت درباره قطعنامه ضدایرانی رای‌گیری می‌کند

 19. مادر شهید حدادیان: شهید من بسیجی راه ولایت بود/ اشد مجازات قاتلان پسرم را خواستارم

 20. لاریجانی: ایجاد مسائل غیرامنیتی برای مردم خط قرمز مسئولان است

 21. سخنگوی قوه قضاییه: مرگ یکی از بازداشتی‌های اتفاقات خیابان پاسداران

 22. سردار کوثری: حکم اغتشاش‌گران خیابان پاسداران از نظر ما اعدام است

 23. برخی اعضای مجمع: احمدی‌نژاد صلاحیت عضویت در مجمع تشخیص مصلحت را ندارد

 24. محسنی اژه‌ای: نفوذی‌ها حتما پوششی معقول و مورد پذیرش مردم و حکومت را دارند

 25. سخنگوی قوه قضاییه: دستگیری سه متهم جدید مرتبط با پرونده سیدامامی

پربحث‌های دیروز

 1. روحانی: با گذاشتن قرآن در داشبورد، خودرو اسلامی نمی‌شود/ عده ای می خواستند برای هر علمی یک آیه و حدیث پیدا کنند

 2. باهنر: مقامات قضایی گفته‌اند که برای برخورد با احمدی‌نژاد آمادگی وجود دارد و به اندازه کافی هم جرم مرتکب شده است

 3. تصحیح دو اشتباه و تقدیر از گروه پزشکان بیمارستان نمازی شیراز

 4. درباره پالس‌های جدی و بی‌سابقه ایران به 1+5

 5. ابراهیم جعفری: ایران باید از بازار‌های عراق بهره ببرد

 6. بیانیه فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب ایران درباره طرح مسائل تفرقه‌انگیز و فرار از پاسخگویی

 7. فردا؛ جلسه فوق العاده شورای نگهبان برای بودجه ۹۷

 8. دادستان تهران: متهمان حوادث خیابان پاسداران تعیین تکلیف شدند / عوامل اصلی بزودی آزاد نخواهند شد

 9. چرا گل به خودی می‌زنید؟

 10. ضرغامی : اصلاح طلبان خیلی بهتر از اصول گرایان مهندسی انتخابات کردند

 11. مناظره دو اصلاح طلب و اصولگرا، امشب در شبکه یک

 12. محسن رضایی :برخی مسئولان برای دشمنان و رسانه های بیگانه خوراک تبلیغی فراهم می کند

 13. ظریف: کشورهای منطقه نگاه‌شان به مردم خودشان باشد

 14. نوبخت: ما از جایگاه قانونی و پشتیبانی مردمی برخوردار هستیم و اگر اعتراضاتی هم وجود دارد، در دورن خانواده اتفاق افتاده است

 15. نماینده مجلس: سوال از رئیس‌جمهور در خصوص موسسات مالی دیگر وجاهت قانونی ندارد

 16. دادستان تهران: هیچ فردی حق ندارد به بهانه آزادی، امنیت را مخدوش کند

 17. آیت الله مکارم شیرازی: عاملان شهادت ماموران انتظامی کار داعشی‌ها را انجام دادند

 18. واکنش علی مطهری به نامه احمدی‌نژاد: آیا این اقدام تهدید قوه‎قضاییه به افشای حقایق نیست؟

 19. سخنگوی ناجا: ناجا و سیستم قضایی به جد در حال رسیدگی به پرونده اغتشاشگران هستند/ بررسی نحوه برخورد مامور پلیس با دختری که کشف حجاب کرد

 20. سخنگوی وزارت خارجه: قطعاً روزی خواهد رسید که عربستان با یک شکست مفتضحانه یمن را هم ترک خواهد کرد

 21. معمای نگرانی احمدی نژاد از پررنگ شدن سعید جلیلی

 22. ظریف: داعش زاییده حمله آمریکا به عراق است

 23. برگزاری آخرین جلسه دادگاه تجدیدنظر «بقایی»

 24. روزنامه جمهوری اسلامی: اگر اطلاعات احمدی نژاد درست است چرا به ان توجه نمی شود؟

 25. نبردهایی که «حاج قاسم» شخصا فرماندهی کرد

پربحث‌های هفته

 1. تشک کشتی، چالش جدید ایران با اسرائیل

 2. روحانی: با گذاشتن قرآن در داشبورد، خودرو اسلامی نمی‌شود/ عده ای می خواستند برای هر علمی یک آیه و حدیث پیدا کنند

 3. آقای آخوندی! زمان عذرخواهی و استعفا فرا نرسیده است؟

 4. انتقاد کیهان از بازیگر معروف

 5. نشانه‌ای دیگر برای خروج  بی بی سی از بی طرفی

 6. رئیس سازمان اجتماعی کشور: ۹۵ درصد بانوان کشور به حجاب باور دارند

 7. اقدام قابل تقدیر امام جمعه اهواز در قبال اعتراض تلخ کارگران

 8. دفتر سخنگوی دولت: حداکثر حقوق مقامات ۱۰ میلیون تومان است

 9. درخواست احمد توکلی از شرکت کنندگان در مراسم ترحیم فرزندش 

 10. باهنر: مقامات قضایی گفته‌اند که برای برخورد با احمدی‌نژاد آمادگی وجود دارد و به اندازه کافی هم جرم مرتکب شده است

 11. رییس کمیسیون عمران مجلس: قصور سازمان هواپیمایی و هواپیمایی آسمان در سقوط هواپیما/ مسئولین استعفاء دهند/ بررسی علت سقوط هواپیما در کمیسیون عمران

 12. تصحیح دو اشتباه و تقدیر از گروه پزشکان بیمارستان نمازی شیراز

 13. ضرغامی: به لیلا حاتمی خرده نگیرید وقتی رییس جمهور ....  

 14. کدخدایی: احمدی‌نژاد اصرار داشت نتیجه انتخابات ۸۸ هرچه زودتر اعلام شود/ علی رغم اصرار تن به اعلام پیش از موعد صحت انتخابات ندادیم

 15. سوال از رئیس جمهور درباره افزایش قیمت دلار و کاهش ارزش پول ملی/ 80 امضاء

 16. جزئیات شهادت ۳ مامور ناجا در درگیری خیابانی در پاسداران تهران/ قاتلان بلافاصله دستگیر شدند/ اوضاع تحت کنترل است +فیلم

 17. اختصاصی الف/ استیضاح آخوندی با 17 امضاء و پنچ محور تحویل کمیسیون عمران شد

 18. پلیس: ناآرامی‌های خیابان پاسداران ساعت ۴ و نیم بامداد به پایان رسید / ۳۰۰ نفر از جمله رانندگان خودروهای اتوبوس مرگ و سمند بازداشت شدند / شهادت سه مامور ناجا و دو بسیجی

 19. موسوی لارگانی: برجام بزرگترین ضربه را به کشور وارد کرده است

 20. یادداشت حسین شریعتمداری / تحلیل احمقانه! /چه کسی اجازه نداده بود؟

 21. جهانگیری: زمان انتخابات کمی «زیاده‌روی» کردم!

 22. ابتکار: مدیریت بحران دولت نمره قبولی می‌گیرد

 23. پایان آشوب دراویش در پاسداران تهران/ ۳ مامور پلیس و ۲ بسیجی به شهادت رسیدند

 24. ظریف در پایان سفرش به مونیخ: آنهایی که دنبال گفت‌وگو هستند جدیت در اجرای تعهدات قبلی‌شان را نشان دهند/ امیدوارم شایسته محبت‌های رهبری باشم/ کنایه به نتانیاهو و عادل الجبیر

 25. واکنش «وزرات کشور» به فیلم برخورد پلیس با دختری که کشف حجاب کرد

آخرین عناوین