بامیلو

جهانگیری: روحانی پیگیر وعده‌های انتخاباتی خود است/ جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند؛ فکر کردید کار خوبی کردید

گروه سیاسی الف،   3960623146 ۴۱ نظر، ۳ در صف انتشار و ۱۹ تکراری یا غیرقابل انتشار
جهانگیری: روحانی پیگیر وعده‌های انتخاباتی خود است/ جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند؛ فکر کردید کار خوبی کردید

معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد: آقای روحانی پیگیر وعده‌های خود در طول دوران انتخابات به مردم، زنان و جوانان هستند که حتما محقق شود.

معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد: آقای روحانی پیگیر وعده‌های خود در طول دوران انتخابات به مردم، زنان و جوانان هستند که حتما محقق شود.

اسحاق جهانگیری در نخستین همایش جوانان توسعه و تعالی ایران با اشاره به اینکه ستادهای انتخاباتی نقش آگاهی‌بخشی به مردم کشور را در زمان انتخابات داشتند، گفت: یکی از دستاوردهای بی‌بدلیل انتخابات امید و افزایش آن بود که ارتقا پیدا کرد و باعث شد  سرمایه اجتماعی که مردم هستند، افزایش پیدا کند. وی تاکید کرد: آقای روحانی پیگیر وعده‌های خود در طول دوران انتخابات به مردم، زنان و جوانان هستند که حتما محقق شود.

به نوشته ایلنا، معاون اول رئیس‌جمهور ادامه داد: معتقدم درک درست از جایگاه و نقش جوانان در نظام جامعه به برداشت ما از آنان بازمی‌گردد، ما جوانان را فرصت می‌دانیم و یا تهدید؟ بعضی‌ها دنبال این هستند که جوانی به سرعت تمام شود و دوران میانسالی بیاید تا تصمیمات محتاطانه‌تر انجام شود. اما عده‌ای دیگری هم هستند که می‌خواهند از فرصت جوانی استفاده کنند.

جهانگیری با بیان این که ما جامعه جوانی داریم، گفت: وجود جوانان باعث می‌شود که تصمیمات به طرق دیگری گرفته شود، حضور جوانان منجر می‌شود که تصمیمات نوگرایی اتخاذ شود.

وی ادامه داد: وقتی یک مسئولی می‌گوید چرا نگران شادی و نشاط و مردم هستید؟ باید بگوبیم که جامعه ما جوان است و نیاز به شادی دارد. عده‌ای جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند. فکر کردید کار خوبی انجام دادید؟ حضور زنان در ورزشگاه‌ها یک خواسته است. جامعه جوان شغل می‌خواهد، می‌خواهد نقدش به گوش مسئولان برسد، می‌خواهد دسترسی آزاد به اطلاعات داشته باشد. جهانگیری افزود: جامعه‌ای که وجه غالب آن جوان است، به دنبال نوگرایی است،  جوانی یک فرصت برای کشور است و خوشبختانه جمهوری اسلامی ظرفیت‌های بسیاری برای این پتانسیل دارد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از ائمه ما در جوانی برگزیده شده‌اند اظهار داشت: حضرت علی فرمود جوانان را در زمان خود ببنید، انقلاب اسلامی حاصل جوانان است.
عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۲۴۲۸۱۳:۳۳:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
مثل رفع حصر شده، خودتون حصر می کنید بعد از زبان مردم حرف میزنید. ورزشگاه خوب یا بد کاری ندارم مهم هم نیست. به خدا الان مردم کار می خوان و از رکود خارج شدن رو مطالبه می کنند ولی شما دارید منحرف می کنید....پاسخ درست بدید... عوام فریبی نکنید..
ناشناس۱۰۲۴۲۹۱۳:۴۴:۳۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
در انتخابات بعد نظر صريح هر كانديدا در مورد ورود خانمها به ورزشگاه و وزير زن بايد اعلام شود تا مردم موقع رأى دادن تكليفشان را بدانند.
محمدظاهر۱۰۲۷۹۶۱۰:۴۰:۱۶ ۱۳۹۶/۶/۲۴
مثلا اونایی که صریح گفتن مگه عمل شده؟ من نمیدونم از دست شما مردم سر به کدوم بیابون بذارم؟!
علی۱۰۲۴۳۴۱۳:۴۹:۰۹ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اقای جهانگیری ! بعداز انقلاب هرگز قبل از ورود یک تکنولوژی با اثر اجتماعی ویا حتی بحث ترافیک فرهنگ سازی صورت نگرفت اول وارد شد اول جریمه تصویب و اجراشد بعدنشستند روی مضرات و فوائد آن بحث کردند آیا باورود زنان در ورزشگاهها از فحش های رکیک کاسته میشود ؟ ایا حرکات ناشایسته جلوگیری میشود ؟ وقتی در یک کنسرت زن و مرد به رقاصی میپردازند و کسی پاسخگو نیست ایا شما ناموس خود را به چنین مکانی میبرید ؟ اول فرهنگ سازی کنید یا مقرراتی وضع کنید قابل اجرا بعد برای شادی مردم دل بسوزانید
محمد۱۰۲۶۳۰۱۹:۳۲:۳۳ ۱۳۹۶/۶/۲۳
بابا ول کنید این حرفارو، کو وعده های انتخابات، کجاست ثمرات برجام، کجاست جذب سرمایه خارجی!!! اینها رد گم کنیه، اینها میخوان مردم سر این چیزها درگیر بشن، و کسی پیگیر مطالبات جدی! نشه، تفرقه بنداز و حکومت کن شده سیاست روحانی
ناشناس۱۰۲۴۴۲۱۴:۰۱:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
جامعه باید آنوقت با کشاندن خانمها به استادیومها و شنیدن فحشها و دیدن زد خورد ها مردان توسط خانمها شاد شود ؟ یعنی خود شما آقای جهانگیری حاضری زنو دخترت را روانه آن استادیوم کنی که رو در رو و مستقیم ،اجرای فحشها و ناسزاهای بسیار رکیک و بد و زشت توسط افراد بی نزاکت حاضر در آنجا را تجربه نمود و شاد شوند ؟و زد خوردهای وحشیانه را ببینند و شاد شوند ؟
مهدی۱۰۲۵۶۹۱۷:۰۱:۰۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
دوست عزیز شما از طرف خودت صصحبت کن.مطمئنن مردم ما اینقدر درک و شعور دارن که وقتی میبینن بانوان در کنارشان در ورزشگاه هستند الفاظ رکیک به کار نبرند.
ناشناس۱۰۲۶۹۵۲۳:۲۸:۵۰ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اگه مساله اینه یه هفته زنان برن یه هفته مردان. ضمنا حضور زنان جو ورزشگاه را بهتر خواهد کرد.
ناشناس۱۰۲۷۷۱۰۹:۳۳:۴۱ ۱۳۹۶/۶/۲۴
توی خیلی از کشورها زنها و مردها میرن استادیوم و مشکلی پیش نمیاد حتی در کشورهای اطراف ما مثل افغانستان و سوریه! به احتمال زیاد اگر خانمها باشن مردم هم خودشون رعایت میکنن و فحش نمیدن. لااقل میشه گفت به شرطی زنها رو میگذارن بیان استادیوم که مثلا در چند نوبت در بازیهای مهم فحشی داده نشه بصورت دسته جمعی.
زهره۱۰۲۴۵۳۱۴:۱۵:۰۹ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اگه شما مسئول ورزشگاه هانیستید، پسی کی هست؟ رئیس جمهور، وزیر ورزش، مسئول ورزشگاهها....شما دارید به شعور مردم توهین می کنید.
محسن۱۰۲۹۴۵۱۵:۲۲:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۴
احسنت به زهره ؛ آقای جهانگیری چطور می تونید از دادن سالن 12 هزار نفری آزادی برای جشن دکتر سلام امتنا کنید بعد نمی تونید در مورد ورود بانوان به ورزشگاهها کاری انجام دهید ؟
ناشناس۱۰۲۴۵۷۱۴:۲۲:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
تا وقتی مراکز متعدد تصمصم گیری خارج از چارچوب قانون اساسی وجود دارد،از دست هیچ رییس جمهوری کاری ساخته نیست.
مهدی۱۰۲۵۷۶۱۷:۱۳:۴۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
پس چرا گول وعده رفع حصر رو خوردین و رای دادین؟!
ناشناس۱۰۲۴۷۶۱۴:۴۱:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آقای جهانگیری چرا در وزیران از زنان استفاده نکردید؟فکر کردید کار خوبی کردید؟!!!
ناشناس۱۰۳۳۰۵۱۰:۴۵:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۵
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ یک جواب منطقی و عالی . افرین
ناشناس۱۰۲۴۸۰۱۴:۴۶:۰۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آقای جهانگیری! انتخابات تمام شده است.نیازی به سخنرانی تبلیغاتی نیست.سوءاستفاده از موضوع زنان،آزادی و...کافی است.
ناشناس۱۰۲۴۸۹۱۴:۵۹:۳۷ ۱۳۹۶/۶/۲۳
خودشان هیچ اعتقادی به به کارگیری زنان ندارند ، می خواهند وانمود کنند که تحت فشارند. چرا در شهرداری از زنان استفاده نکردید؟!!! چرا وزرای پیر معرفی می کنید ؟!
ناشناس۱۰۲۴۹۹۱۵:۱۸:۱۳ ۱۳۹۶/۶/۲۳
میشه بگید کی ها جلوی ورود بانوان رو گرفتند؟!! گروه فشار؟!!! خیلی جالبه که دولت خودش رو در همه امور بی دخالت میدونه!
ناشناس۱۰۲۸۵۲۱۱:۴۵:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۴
یعنی تو نمیدونی؟؟؟
ناشناس۱۰۲۵۴۷۱۶:۱۹:۵۱ ۱۳۹۶/۶/۲۳
درود بر آقای جهانگیری! فقط خواهشا کمی هم عمل کنید و فقط شعاد ندهید... مخصوصا در مورد حضور زنان در ورزشگاه ها
ناشنلس۱۰۲۶۲۹۱۹:۲۴:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
چه درودى بنده خدا حتما اوضاع و احوالت روبراه است فقط مانده زن ودخترت را براى فوش شنيدن به ورزشگاه ازادى بفرستى
هموطن۱۰۲۵۶۵۱۶:۴۹:۵۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
عزت ملی بانوان کشورمان با رفتارهای تحقیر امیز در بازی با سوریه و دستورات غیر مسئولانه و بی تفاوتی مزمن شکسته شده است ، واگر خیلی زود دولت دست از این رفتارهای ناپسند برندارد، باید منتظر سیل خروشان و عصبانیت نیروی جوان کشور باشد
ناشناس۱۰۲۵۷۳۱۷:۰۷:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
سیاه بازی بس نیست فکری به حال اقتصاد مقاومتی بکن فرمانده قرارگاه برای تحریک احساسات جوانان مظلوم از بازی با مردم دست بردارید فضای مجازی انقدر برای خانم ها وجوانان توسط شما ورئیس تان دلمشغولی اورده که وقت فکر کردن برای اینکه شعارهای اصلی شماها در مبارزات انتخاباتی چی بود راندارند شاید این هم اززرنگی شما باشد
مهدی۱۰۲۵۷۴۱۷:۰۷:۱۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
چهار سال قبل تمام مدت از این حربه استفاده کردید که حواس مردم را به مسائل بی اهمیت پرت کنید دیگه قدیمی شده جواب نمیده زن های جامعه که پول ندارن گوشت مرغ و... بخورند ورزشگاه نمیخوان برن شما به جای اینکه به فکر اقتصاد بی کاری و رکود و گرانی کالاهای اساسی باشی به فکر ورزشگاه رفتن زن هایی دخترها شوهر نمیخوان دخترها زندگی نمیخوان دخترها تشکیل خانواده نمی خوان دخترها مسکن نمیخوان دخترها رفاه نمیخوان معلومه که نمیخوان اونها فقط میخوان که ورزشگاه برن آمار سازی و فرافکنی و سخنرانی درمانی و... دیگه قدیمی شده جناب
ناشناس۱۰۲۵۷۹۱۷:۱۶:۵۷ ۱۳۹۶/۶/۲۳
نوش جون اونهایی که به اینان رای دادند!
ناشناس۱۰۲۵۹۷۱۷:۴۸:۱۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
جلوی ورود زنان به هیات دولت را گرفتند؛ فکر کردید کار خوبی کردید
ناشناس۱۰۲۶۰۸۱۸:۲۴:۳۲ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آقای جهانگیر: برجسته کردن خواسته ها و مشکلات درجه چندم در جامعه برای سر پوش گذاشتن به مشکلات و بحرانها ی درجه یک . چه از کانال شماها و چه از کانال رسانه های اجتمائی ظلم به کشور و ملت است. من مخالف حضور زنان در مجامع ورزشی نیستم ولی این مشکل درمقایسه بابحران آب و محیط زیست و بیکاری و اعتیاد و ازهم پاشیدگی خانواده هاو..... درجه چندم می تواند باشد؟ من بعنوان یک ایرانی متاسفم و گله مندم از شماها و رسانه های اجتمائی. منتظر هستید که چه اتفاقی روی دهد تا شماها آستین بالا بزنی. وبحران آب را در الویت قرار بدهید
بی ا م۱۰۲۶۱۴۱۸:۴۵:۴۳ ۱۳۹۶/۶/۲۳
جهانگیری: "...وقتی یک مسئولی می‌گوید چرا نگران شادی و نشاط و مردم هستید؟ باید بگوبیم که جامعه ما جوان است و نیاز به شادی دارد. عده‌ای جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند. فکر کردید کار خوبی انجام دادید؟ حضور زنان در ورزشگاه‌ها یک خواسته است. جامعه جوان شغل می‌خواهد، می‌خواهد نقدش به گوش مسئولان برسد، می‌خواهد دسترسی آزاد به اطلاعات داشته باشد. جهانگیری افزود: جامعه‌ای که وجه غالب آن جوان است، به دنبال نوگرایی است، جوانی یک فرصت برای کشور است و خوشبختانه جمهوری اسلامی ظرفیت‌های بسیاری برای این پتانسیل دارد... " صحت خواب!!! لطفا یک نفر این آقا را از خواب بیدار کند. انتخابات تمام شده است!!!! بفرما شما مسول اجرای همین منویات هستید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس۱۰۲۶۲۶۱۹:۱۸:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۳
اقاى جهانگيرى عوام فريبى بس است شما تبوديد چه فولهاى كاذب به ملت داديدو شمانبوديد مى گفتيد دولت قبل ارزش پول ملى را پايىن اورده حالا دلار چهار هزار تومان و ريىس بانك شما با پررويى مى گويد در ماه پنجً در صد بالا رود نرمال است يعنى در اينده نه چندان دور دلار بالاى پنج هزار تومان است شما نبوديد براى راى اوردن انواع تهمت را با ارسال پيامك به رغيب زديد حال مردم زيز بار تورم دارند له مى شوند البته مردم با در امد متوسط و پايىن نه دار و دسته شما و شما قول رفع تورم وبيكارى حوانان را داديد حالا براى فريب مثل انتخابات همه را فراموش كرديد و به رفتن زنان به ورزشگاه جوانان را تحريك مى كنى اول جناب روحانى از رفع بيكارى و تورم شروع كند بعد تا به ازادى زنان ورزشگاه برسد چرا از اصل را ول كرديد فرع را چسبيديد عوام فريبى بس است
ناشناس۱۰۲۶۶۰۲۱:۰۷:۲۱ ۱۳۹۶/۶/۲۳
دوباره شروع به حاشیه برای فرار از پاسخگویی به مشکل اقتصادی و بیکاری، شکست برجام، خرید هواپیما از صندوق توسعه ملی، تمسخر توسط امریکا با نفروختن هواپیما به دولت نا امید. فرض کنیم زنان بروند چهارتا مسابقه مردانه را تماشا کنند ، مشکلات فوق حل میشه؟ حالا بماند که چرا نمی روند مسابقات زنان را نگاه کنند!
سلام۱۰۲۶۷۶۲۲:۱۴:۲۵ ۱۳۹۶/۶/۲۳
دقیقا کی راه نداده؟ ورزشگاه دست قوه قضاییه یا سپاه یا قالیباف!!! یا مراجع؟ بعد کابینه هم ورزشگاه بود که زنان را راه ندادید؟ فکر کردید کار خوبی کردید؟ آقای جهانگیری فرار به جلو و عقب و فرافکنی و خلاف واقع گفتن آیا کار خوبیست؟ آیا شعار خالی کار خوبی است؟ پس یک میلیون شغل در سال کجاست؟ از تحریم های جدید چه خبر؟ به خدا خیلی رو دارید که صحبت می کنید!!!
ناشناس۱۰۲۶۹۹۲۳:۴۰:۲۶ ۱۳۹۶/۶/۲۳
آیا زنان موجه،پایبند به هنجارها و مقید به اخلاق پیگیر حضور در فضای کمی تا قسمتی ناسالم ورزشگاه هستند یا...؟
مجید۱۰۲۷۷۴۰۹:۴۵:۱۳ ۱۳۹۶/۶/۲۴
دکتر شما اختیار زن و دختر خودت داری بیاری تو ورزشگاه .فکر نون باش که ...
ناشناس۱۰۳۰۲۶۱۸:۲۲:۳۸ ۱۳۹۶/۶/۲۴
واقعا اجازه بدهید زن ها بروند استادیوم فردا رشد اقتصادی ما افزایش خواهد یافت. البته از طریق مصرف لوازم آرایشی و ..... .
ناشناس۱۰۳۰۹۱۲۰:۲۲:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۴
جلوی جشن "دکترسلام" را گرفتید! فکر کردید کار خوبی کردید؟ شما از آزادی حرف نزنید که آزادی خجالت می کشد!
ناشناس۱۰۳۱۴۵۲۲:۵۹:۱۲ ۱۳۹۶/۶/۲۴
حرف بسه عمل کن.
ناشناس۱۰۳۱۵۶۲۳:۲۸:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۴
عده‌ای جلوی ورود زنان به استادیوم را گرفتند. فکر کردید کار خوبی انجام دادید؟ حضور زنان در ورزشگاه‌ها یک خواسته است. آقای جهانگیری همه مشکلات برمی گردد به عدم حضور زنان در ورزشگاه ها؟؟ یعنی زنان اجازه حضور در ورزشگاه ها را بیابند تمام مشکلاتمملکت حل می شود؟ بابا تبلیغات انتخابات تمام شده دست از شعار دادن بردارید به کار بپردازید.
محمد۱۰۳۲۲۸۰۸:۰۸:۴۰ ۱۳۹۶/۶/۲۵
گرفتتتتندکی گرفته خود شما می گیرید اونوقت می گید کی بود کی بود من نبودم نمی دونم مردم را چی فرض کردید آقای جهانگیری !!!!!!!!!!
ناشناس۱۰۳۲۵۰۰۸:۴۶:۳۲ ۱۳۹۶/۶/۲۵
اقایان تمام مطالبات مردم را در حضور زنان در استادیوم خلاصه کرده اند.به نظر بنده هئیت دولت برای اینکه پیش قدم این کار خیر شود خانواده هایشان را به استادیوم ببرند.
ناشناس۱۰۳۴۱۱۱۲:۴۸:۰۲ ۱۳۹۶/۶/۲۵
واقعا دغدغه چند درصد مردم ما رفتن زنان به ورزشگاههاست ..این مشکل حل بشه دولت قول می ده بره سراغ بیکاری و اقتصاد مقاومتی و ورشکستگی بیمارستانها در اثر طرح تحول سلامت ووو
ناشناس۱۰۳۴۶۲۱۴:۰۰:۴۳ ۱۳۹۶/۶/۲۵
ایشان اگه راست می گه، دستوراجرای بخشنامه فوق العاده شغل 50 درصدی کارمندها رو اجرائی کنه. این بخشنامه رو قبل از انتخابات به دستگاهها ابلاغ و بسیاری ازکارمندان به این امید به طیف حاکم رای اما متاسفانه تاکنون اجرانشده است. یک بام ودو هوای صحبتهای .......
بانک گردشگری

پربحث‌های امروز

 1. آخوندی: با زلزله تسویه حساب سیاسی کردند

 2. تمیز کردن دندان با انگشت توسط واعظی  

 3. دعوت شهردار تهران از قالیباف برای انجام مناظره/ سیاسی‌کاری، افتتاح خط 7 بود نه تعطیلی آن

 4. چرا تعطیلی هشتم ربیع الاول باید لغو شود؟

 5. شگرد توتال برای معطلی فاز 11 پارس جنوبی و بهره برداری قطری‌ها از مخازن مشترک

 6. سردار سلیمانی؛ جوان ٢٣ساله‌ای که «ژنرال بی‌سایه» خاورمیانه شد/ روایتی از زندگی شخصی حاج قاسم

 7. پنجمین شکست عربستان سعودی در منطقه

 8. امید حل مشکلات با برجام واهی بود

 9. توضیحات جهرمی درباره «ویز»/بررسی دستور قضایی برای تاکسیهای آنلاین

 10. جزئیات تخلف دولت در پرداخت یارانه‌های نقدی

 11. وزیر اقتصاد باید به دنبال راهکار برای مقابله با قاچاق کالا باشد

 12. ملاوردی: تلاش می کنیم مجازات را جایگزین حبس کنیم

 13. رفتگری با مدرک فوق لیسانس  

 14. سوله‌های مدیریت بحران تهران در چه موقعیتی هستند  

 15. ۳ شرط سعد حریری برای پس گرفتن استعفا

 16. نمی‌خواهیم وارد مقابله مستقیم با عربستان شویم وگرنه ترکش‌های انقلاب به آن‌ها هم می‌خورد/ درخواست مذاکره موشکی از جوانی و خامی ماکرون است/ حزب‌الله باید به بهترین سلاح مجهز شود

 17. ۵۵ کیلومترمربع از مساحت تهران در حریم گسل‌هاست/ چه بلایی‌سر ۱۰۱برج و ۷۰گود پرخطر تهران در زلزله می‌آید؟

 18. پشت پرده ضرب و شتم یکی از زلزله زدگان توسط جناب سروان در کرمانشاه  

 19. اتفاقی عجیب در اجلاس سوچی؛ افتادن صندلی اردوغان و حرکت پوتین  

 20. واکنش آمریکا به بازگشت الحریری به لبنان

 21. مبتلایان به کبد چرب چه خوراکی‌هایی مصرف کنند؟

 22. جایزه بهترین بازیگر مرد در پاسیفیک به نوید محمدزاده رسید

 23. چرا گفتمان شریعتی ادامه نیافت؟/ شیعه یعنی آزادی خواهی وعدالت طلبی

 24. ایران تولید کننده موادمخدر نیست/مدارس از کتمان اعتیاد خودداری کنند

 25. کری: اسرائیلی تمایلی به صلح با فلسطین ندارد

پربحث‌های دیروز

 1. تعطیلی بی منطق 8 ربیع‌الاول را از تقویم حذف کنید

 2. زلزله مهیب دلهای مردم، روی گسلهای دردناک اظهارات سیاسیون

 3. موافقت مجلس با یک فوریت طرح «لغو تعطیلی هشتم ربیع‌الاول» در هفته آینده/ علی مطهری: در اين روز مردم بايد شادی كنند يا عزاداری؟

 4. سلسله توییت‌های آذری جهرمی درباره فیلتر شدن «ویز»

 5. حریری استعفای خود را پس گرفت/ میشل عون از من خواست برای استعفا کمی صبر کنم

 6. نابودی داعش، بازدارندگی نظامی ایران را در منطقه نشان داد/ این پیروزی پیام مهمی برای همه جهانیان دارد

 7. اردوغان: غرب برای نابودی وحدت اسلام یک سناریوی کثیف به راه انداخته است

 8. پیشنهاد نیم میلیاردی برای پیدا شدن پارسا

 9. سلفی ملکه زیبایی عراق و اسرائیل خبرساز شد / ملکه عراق عذرخواهی کرد + عکس

 10. اولین واکنش آخوندی؛ قضاوت یکسان درباره طرح بزرگ مسکن مهر انصاف نیست

 11. نجفی: تهران از جهات مختلفی دچار بی قوارگی و بد قوارگی شده / باید در کالبد تهران روح تازه‌ای بدمیم

 12. زن و شوهر افغانی، راننده های مسافرکش را می ربودند

 13. بازی با معمای مسکن مهر در میان داغ دل مردم/ روایت دو نماینده مجلس

 14. منع ساخت‌وساز در حریم گسل‌های تهران قانونی شد

 15. قاسم سلیمانی در میدان نبرد  

 16. ساعت گرانقیمت پوتین، سوژه رسانه‌ها شد

 17. باب‌شدن گران‌فروشی گوشی‌های موبایل درفروشگاه‌های آنلاین با سود ۲.۵ میلیونی

 18. رفتار احمدی نژاد به نفع اصلاح طلبان است

 19. تاثیر گرانی نان بر اقشار کم‌درآمد

 20. درباره ابومسلم و اسنپ و هلال‌احمر

 21. پاسخ جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه ثارالله به خبر ارتقاء درجه سردار سلیمانی

 22. دیدار امروز سعد حریری و سفیر ایران در بیروت  

 23. فتوشاپ تصویر استاد دانشگاه تهران با هدف تشنج در دانشگاه

 24. من بدهکار آن مرد هستم

 25. پیشنهاد آیت‌الله مکارم‌‎شیرازی به متولیانِ نوبل: برای جبران خطاهای گذشته به سردار سلیمانی نوبل بدهید

پربحث‌های هفته

 1. درخواست کشف معمار اقتصادی برای نجات کشور از بحران‌های مبتلابه

 2. تعطیلی بی منطق 8 ربیع‌الاول را از تقویم حذف کنید

 3. دولت نتوانست فاینانسور بیابد/ایرباس هواپیماهای ایران را حراج کرد

 4. سیف: کمبود ارز نداریم/امسال افزایش قیمت دلار نظم مناسب‌تری داشته است

 5. نامه سردار سلیمانی به رهبر انقلاب: به عنوان سرباز مکلف شده از جانب حضرتعالی پایان داعش را اعلام می‌کنم/ آمار خسارت‌ 500 میلیارد دلار است/ 6 هزار نفر به نام اسلام خود را منفجر کردند

 6. دقیقا کجایی؟

 7. زلزله مهیب دلهای مردم، روی گسلهای دردناک اظهارات سیاسیون

 8. توضيحات وحید حقانیان پیرامون اظهاراتش در مورد معاون اول رئیس جمهور

 9. هدف یاران احمدی‌نژاد از زنبیل به دست گرفتن و تحصن در حرم حضرت عبدالعظیم

 10. تصمیم گیری ۲۳ نماینده مجلس برای دریافت حقوق نجومی و مادام العمر خود و سایر مقامات

 11. هشدار توکلی درباره فعالیت رانتی یک شرکت خصوصی در تدوین بودجه عملیاتی برای دستگاه‌ها

 12. هیچ سازه‌ای توان مقاومت برابر زلزله اخیر را ندارد/ قدرت ۸ بمب اتم

 13. اينجا كرمانشاه، روز ششم زلزله/ سلام ما را به وزیر مسکن برسانید!

 14. سقوط اخلاق در زلزله سیاست

 15. مدیران امروز مدیران عرصه ی عرض تسلیت

 16. سیاه نمایی علیه یکی از خدمات نظام

 17. ویرگول نجومی!

 18. زلزله کرمانشاه و فاجعه ای به نام ساختمان های نوساز

 19. نامه احمد توکلی به وزیر نفت: اجرای قرارداد غیرقانونی فروش گاز به شرکت نروژی ایرانی را متوقف کنید / چرا گاز طبیعی را نصف قیمت فروش به ترکیه تعیین کرده اید؟

 20. قالیباف: منکر تخلفات شهرداری نیستم/ تعطیلی خط هفت مترو کار سیاسی است

 21. آخوندی: با زلزله تسویه حساب سیاسی کردند

 22. انتقاد شدید وحید حقانیان، نماینده ویژه رهبری از سیاسی کاری جهانگیری در مواجهه با مسکن مهر  

 23. زلزله کرمانشاه نمایی کلی از وضعیت حاکم بر ساخت وساز را نشان داد/عمده برج‌های تهران روی گسل است که دیر یا زود فعال خواهد شد و فاجعه‌ای به وجود می‌آید

 24. بست‌نشینی یاران احمدی‌نژاد در حرم حضرت عبدالعظیم  

 25. تمیز کردن دندان با انگشت توسط واعظی  

پربحث‌های اخیر

 1. سردار سلیمانی؛ جوان ٢٣ساله‌ای که «ژنرال بی‌سایه» خاورمیانه شد/ روایتی از زندگی شخصی حاج قاسم

 2. نمی‌خواهیم وارد مقابله مستقیم با عربستان شویم وگرنه ترکش‌های انقلاب به آن‌ها هم می‌خورد/ درخواست مذاکره موشکی از جوانی و خامی ماکرون است/ حزب‌الله باید به بهترین سلاح مجهز شود

 3. توکلی: آمریکا فروشنده۵۴درصد تسلیحات است /حذف دلارسبب حذف سلطه گری آمریکامی شود

 4. روایت سردار کوثری از پیش‌بینی ۴ سال پیش رهبر انقلاب

 5. انتقاد غرضی از میزان کارمفید در ادارات

 6. آمانو: ایران به تعهدات هسته ای خود در قالب برجام پایبند است

 7. مقتدی صدر: ایران از سفرم به عربستان ناراحت است / با سردار سلیمانی در مراسم ختم پدرش گفتگو کردم

 8. نشنال اینترست: افزایش نفوذ ایران در منطقه ارتباطی به برجام ندارد

 9. جزئیات دیدار لاریجانی با نائب رئیس مجلس روسیه

 10. خنده ظریف و لاوروف در حاشیه اجلاس سوچی

 11. سرلشگر جعفری: در صورت درخواست مردم و حاکمیت یمن به آنها کمک مستشاری می‌کنیم

 12. هرجا در مواجهه با استکبار به حضور ما احتیاج باشد، کمک می‌کنیم و از گفتنش ابایی نداریم

 13. کنایه ظریف به عربستان و آمریکا

 14. سرلشکر جعفری: پیروزی‌های اخیر به معنای نابودی کامل داعش نیست/ در برابر عربستان خویشتن‌داری می‌کنیم/ حزب الله باید مسلح و مجهز باشد

 15. وزیر دفاع: از محور مقاومت با تمام توان پشتیبانی خواهیم کرد

 16. دیدار شرکت‌کنندگان در اجلاس «محبان اهل‌بیت(ع) و مسئله تکفیری‌ها» با رهبر انقلاب

 17. حجت السلام رئیسی: اساس شکل‌گیری داعش، سوء استفاده از نیروهای اسلام‌گرا بود

 18. اعلام آمادگی نیروهای مسلح برای جلوگیری از بروز فتنه‌های مشابه داعش

 19. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

پربحث‌های دیروز

 1. زلزله مهیب دلهای مردم، روی گسلهای دردناک اظهارات سیاسیون

 2. موافقت مجلس با یک فوریت طرح «لغو تعطیلی هشتم ربیع‌الاول» در هفته آینده/ علی مطهری: در اين روز مردم بايد شادی كنند يا عزاداری؟

 3. بازی با معمای مسکن مهر در میان داغ دل مردم/ روایت دو نماینده مجلس

 4. رفتار احمدی نژاد به نفع اصلاح طلبان است

 5. پاسخ جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه ثارالله به خبر ارتقاء درجه سردار سلیمانی

 6. فتوشاپ تصویر استاد دانشگاه تهران با هدف تشنج در دانشگاه

 7. من بدهکار آن مرد هستم

 8. پیشنهاد آیت‌الله مکارم‌‎شیرازی به متولیانِ نوبل: برای جبران خطاهای گذشته به سردار سلیمانی نوبل بدهید

 9. اظهارات تازه رئیس سازمان بازرسی درباره پرونده حقوق های نجومی

 10. ترکی فیصل: شرایط گفت‌و‌گو با ایران مساعد نیست

 11. توئیت کنایه آمیز ظریف از سوچی   

 12. امیر حاتمی: با تمام توان قدرت دفاعی را تقویت می‌کنیم

 13. باند جعل عنوان وزارت اطلاعات و دفتر مقام معظم رهبری منهدم شد

 14. ولایتی: دشمنی بدخواهان منطقه، خواب های شوم دیگری را طراحی می کنند

 15. بازجوی صدام: ایران بزرگترین برنده ماجراجویی آمریکا در عراق بود

 16. روحانی عازم تهران شد

 17. روحانی در دیدار پوتین: همکاری های تهران و مسکو موجب تقویت صلح و ثبات پایدار منطقه است

 18. بیانیه ارتش به مناسبت هفته بسیج

 19. روحانی با پوتین دیدار کرد

 20. روحانی: کنگره ملی سوری-سوری در آینده نزدیک در سوچی برگزار می شود

 21. بشقاب اهدايي به روسای جمهور و اعضای هیات ها به مناسبت نشست سوچي  

 22. پیام وزیر اطلاعات به رهبری درباره پایان داعش

 23. بیانیه مشترک رؤسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه: تا شکست نهایی گروه‌های تروریستی، همکاری با یکدیگر را ادامه می‌دهیم

 24. بیانیه جمنا درباره پایان داعش

 25. فرمانده سپاه: هر جنگ جدید به محو رژیم صهیونیستی منجر خواهد شد

پربحث‌های هفته

 1. نامه سردار سلیمانی به رهبر انقلاب: به عنوان سرباز مکلف شده از جانب حضرتعالی پایان داعش را اعلام می‌کنم/ آمار خسارت‌ 500 میلیارد دلار است/ 6 هزار نفر به نام اسلام خود را منفجر کردند

 2. زلزله مهیب دلهای مردم، روی گسلهای دردناک اظهارات سیاسیون

 3. توضيحات وحید حقانیان پیرامون اظهاراتش در مورد معاون اول رئیس جمهور

 4. هدف یاران احمدی‌نژاد از زنبیل به دست گرفتن و تحصن در حرم حضرت عبدالعظیم

 5. سیاه نمایی علیه یکی از خدمات نظام

 6. قالیباف: منکر تخلفات شهرداری نیستم/ تعطیلی خط هفت مترو کار سیاسی است

 7. موافقت مجلس با یک فوریت طرح «لغو تعطیلی هشتم ربیع‌الاول» در هفته آینده/ علی مطهری: در اين روز مردم بايد شادی كنند يا عزاداری؟

 8. سعد حریری: اگر روسیه نبود بشار اسد سقوط می‌کرد

 9. نوبخت: انتقاد به مسکن مهر سرپل ذهاب به پیمانکار است نه به دولت قبل

 10. چرا حاضر به مذاکره موشکی و منطقه‌ای نیستیم؟

 11. واکنش آذری جهرمی به حاشیه‌سازی برای اسحاق جهانگیری و فرمانده سپاه  

 12. گاف بزرگ آمدنیوز درباره مکالمه تلفنی فرمانده سپاه

 13. سردار سلیمانی؛ جوان ٢٣ساله‌ای که «ژنرال بی‌سایه» خاورمیانه شد/ روایتی از زندگی شخصی حاج قاسم

 14. بازی با معمای مسکن مهر در میان داغ دل مردم/ روایت دو نماینده مجلس

 15. رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله‌زده: من با یکایک دلهای داغدار شما همدردم/ انسانهای دلاور حادثه را مغلوب خود می کنند

 16. پایان موقت بست‌نشینی بقایی و یاران

 17. انتقاد سعید جلیلی از عملکرد دولت در نوسازی بافت های فرسوده  

 18. رفتار احمدی نژاد به نفع اصلاح طلبان است

 19. پاسخ رهبر انقلاب اسلامی به نامه سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش

 20. حذف یارانه ثروتمندان در دستور کار دولت و مجلس

 21. جهانگيری: پیمانکاران ساختمان‌های نوساز و بدون استحکام باید بازخواست شوند

 22. واکنش استانداری کرمانشاه به یک ادعای عجیب درباره روحانی و جهانگیری

 23. پاسخ جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه ثارالله به خبر ارتقاء درجه سردار سلیمانی

 24. فتوشاپ تصویر استاد دانشگاه تهران با هدف تشنج در دانشگاه

 25. من بدهکار آن مرد هستم

آخرین عناوین