بامیلو

احمدی‌نژاد: نکند مشکلات دهه ٦٠ هم تقصیر دولت من بود

گروه سیاسی الف،   3960621038 ۲۲ نظر، ۲ در صف انتشار و ۳۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
احمدی‌نژاد: نکند مشکلات دهه ٦٠ هم تقصیر دولت من بود
 

«گزارش جمهور ٦»؛ سلسله گفت‌وگوهایی است که سعی در به نمایش گذاشتن عملکرد دولت‌های نهم و دهم دارد. محمود احمدی‌نژاد که این روزها قصد ندارد از اخبار کشور به‌دور باشد و با هر بهانه‌ای به میان جمعیت می‌آید تا همچنان ردی از خود در دنیای سیاست باقی گذارد، پس از گفت‌وگو در باب مسائل هسته‌ای، این‌بار هم سراغ مسکن مهر می‌رود.

به نوشته روزنامه اعتماد، موضوعاتي كه در واقع بيشترين بار انتقادات را براي دولت او به همراه داشته، از طريق پايگاه اطلاع‌رساني او پيگيري مي‌شود تا پروژه تطهيرسازي سكاندار كشور طي سال‌هاي ٨٤ تا ٩٢ به طور اساسي شكل‌ بگيرد.

محمود احمدي‌نژاد كه اين‌بار جداي از «رييس‌جمهور سابق ايران»، با عنوان «عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام» مورد خطاب قرار مي‌گيرد، هنوز به وعده‌هاي چندگانه خود عمل نكرده، به فكر مصاحبه‌اي ديگر افتاده است. وعده‌هايي مبني بر افشاگري در واكنش به اظهارات دادستان ديوان محاسبات، هنوز تحقق نگرفته كه رييس دولت‌هاي نهم و دهم با مبحث «مسكن مهر»
پا پيش مي‌گذارد.

موضوعي كه او در ابتداي گفت‌وگو و در پاسخ به اين سوال كه «مي‌گويند مسكن مهر كار خوب و موفقي نبوده است»، مي‌پرسد: «چه كسي مي‌گويد؟»، و وقتي در جواب مي‌شنود كه دولتمردان كنوني كه در حوزه مسكن كار مي‌كنند، مي‌گويد: «اين طبيعي است. سياسيون مخالف ما هركاري كه انجام داده‌ايم را مي‌گويند بد است. ولي مردمي كه صاحب مسكن شده‌اند، چه؟ آنها حرفي دارند؟ من نشنيدم چيزي بگويند.»

احمدي‌نژاد كه معتقد است بايد به انتقاداتي كه مي‌شود پاسخ داد، از برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته براي ساخت ٤ ميليون و ٣٠٠ هزار واحد مسكوني در زمان دولت خود مي‌گويد و روي مهم‌ترين انتقاد همه كارشناسان كه همان مبحث جانمايي بود دست گذاشته و در جواب آن را بهترين جانمايي مي‌خواند. او البته در اين گفت‌وگو باز هم از عدالتي كه براي آن تعريف منحصر به فردي هم دارد، صحبت مي‌كند و اينگونه مي‌گويد كه: «كار دولت اين است كه از همه بگيرد و به يك عده بپردازد». او البته براي اين تعريف به الگويي همچون طرح تحول سلامت اشاره مي‌كند كه از جيب همه گرفته مي‌شود و به عده‌اي خاص پرداخت مي‌شود و مي‌گويد: «اصلا دولت يعني همين.»

اما آنچه كه در خصوص مسكن مهر همواره مطرح شده، بحث تورم‌زا بودن آن است. موضوعي كه احمدي‌نژاد زير بار اين هم نمي‌رود و عنوان مي‌كند: «چقدر تورم در برابر چه اتفاقي كه قرار است بيفتد؟ تورم قابل توجهي نبوده است». او كه با جداول متعددي از عملكرد خود در قياس با دولت‌هاي قبل اين گفت‌وگو را انجام مي‌داد، به بالا رفتن حجم نقدينگي كه ديگر انتقاد اقتصاددانان از اجراي طرح مسكن مهر بوده اشاره مي‌كند و با رد آن، عنوان مي‌كند كه بيشترين رشد نقدينگي در تاريخ پس از انقلاب مربوط به دوران ٨ ساله دولت آقاي هاشمي و بعد از آن براي دولت آقاي خاتمي است كه دولت ما بعد از اين دو دولت قرار دارد. احمدي‌نژاد كه به هر دري مي‌زند تا شانه‌هاي خود را از بار انتقادات خالي كند، با خنده خطاب به خبرنگار مي‌گويد: «نكند مشكلات دهه ٦٠ هم تقصير دولت ما بوده است».

عضویت در کانال تلگرام الف

عناوین مرتبط

وب‌گردی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۱۱۷۲۰۹:۲۵:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۱
برادر در خدمت کردن صادقانه شما کسی شکی ندارد من جوانی ۱۸ ساله بودم ان زماندحرف های شما را از صمیم قلب قبول کردم فرمودید فساد را ریشه کن میکنید و هر موقع در تنگنا قرار میگرفتید میگفتید میگویم فرمودید مسکن مشکلی نیست ما برنامه داریم مشکل مسکن را به طور اصولی حل کنیم اما متاسفانه مسکن سر به فلک کشید از بخت بد نمیشه نالید اشتغال اونم برایش برنامه داشتید اما افسوس وقتی رفتی از بخت بد انگار طوفانی وزید همه چی در هم پیچید حالا ما موندیم با حسرت دوازده سال عمر از دست رفته فرصت سوخته اونم تقصیر شما نیست
ناشناس۱۰۱۷۲۱۰۰:۲۸:۵۴ ۱۳۹۶/۶/۲۲
ما هم دوران رفسنجانی رو به یاد داریم.
ناشناس۱۰۱۱۹۳۰۹:۴۳:۳۹ ۱۳۹۶/۶/۲۱
درود بر احمدی حامی مستضعفین
عباس۱۰۱۲۰۲۰۹:۵۴:۵۷ ۱۳۹۶/۶/۲۱
گزارش شما کاملا جهت دار است. در حرفه خبرنگاری حق ندارید کلماتی مانند "تطهیرسازی" ، "به گفته خود" و ..... استفاده کنید.
بهروز۱۰۱۲۰۹۱۰:۰۵:۱۵ ۱۳۹۶/۶/۲۱
مرد بودی.هرچی بودی مردمی بودی.
ناشناس۱۰۱۲۱۵۱۰:۱۴:۴۴ ۱۳۹۶/۶/۲۱
اتفاقا" مشکلات شما مربوط به ملت هست که یکبار نشناخته بهت رای دادن و یکبار نتونستن رای خودشونو اثبات کنن
ناشناس۱۰۱۲۲۴۱۰:۲۴:۱۶ ۱۳۹۶/۶/۲۱
دولت مردان دهه شصت در مشكلات وكمبود ها با مردم همراه بودند با وجود جنگ تحميلي وهزينه سنگين ان دولت موفق شده بود ارزاق عمومي را بطور عادلانه به همه مردم برساند وخودشان نيز مانند مردم عادي زندگي ميكردند
ناشناس۱۰۱۲۷۸۱۱:۲۳:۳۴ ۱۳۹۶/۶/۲۱
متن خیلی ناشیانه نوشته شده.
ناشناس۱۰۱۲۸۰۱۱:۳۲:۱۲ ۱۳۹۶/۶/۲۱
چرا اینجوری نوشتین؟- من تمام متن مذاکره را خوندم. کلا حق با ایشونه چرا بعضیها آلرژی پیدا کردین به اسم احمدی نژاد؟ اگه حرفهاش ایراد داره بیان جواب بدن. دوستانی که زعفرانیه نشین شدن بعید میدونم به فکر مردم باشن. مردم از نظر اونها فقط یعنی زنده باد موافق من و باقی که مجیز نگن مردم حساب نمیشن. اصلا هیچی حساب نمیشن.
ناشناس۱۰۱۲۹۹۱۱:۵۹:۴۱ ۱۳۹۶/۶/۲۱
ايشون مشکلاتی که هم اکنون مردم باز هم با اونها سر و کار دارند، مانند کاهش دادن ارزش پول ملی به يک سوم که يک شبه حقوق بگيران را زير خط فقر برد را گردن بگيرد کافی است. راستی، جناب اون ليست معروف داخل جيبتان چه شد؟!
ناشناس۱۰۱۳۲۲۱۲:۱۹:۴۵ ۱۳۹۶/۶/۲۱
ای وای بر اسیری که از یاد رفته باشد ،، ملت ایران در همه این دولتها از یاد رفته اند .
امیر۱۰۱۳۴۹۱۳:۰۲:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۱
تورم ۴۰ درصد قابل توجه نیست؟ چرا مملکتی در شرایط رکود باید تورم ۴۰% داشته باشه؟ بعد تو بیابون ۵۰ تا برج بی سر و ته زدن اسمش رو گذاشتن مسکن!
ناشناس۱۰۱۴۰۵۱۴:۳۴:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۱
بزرگترین مشکل در دولت آقای احمدی نژاد مربوط به این مسئله میشد که تمام سیاست های اقتصادی بر مبنای قیمت بالای نفت و درآمد های حاصل از آن شکل گرفته بود و وقتی بنا به دلیل تحریم ها درآمدهای نفتی کاهش یافت و نقل و انتقال پول محدود شد بخش بزرگی از دستاوردها ازبین رفت و ضرر و زیان بسیاری به اقتصاد کشور وارد شد و بی اعتمادی شدیدی در بازار بوجود آمد که تبعات آن سالها گریبان گیر کشور خواهد بود. اگر همزمان با طرح مسکن مهر طرح صنعت مهر هم اجرا میشد و محل هائی برای کسب و کار و تولید ساخته میشد اثرات مثبت آن به مراتب بیشتر بود.
ناشناس۱۰۱۵۵۹۱۷:۴۴:۱۹ ۱۳۹۶/۶/۲۱
تحریم های فلج کننده مملکت در دوران 8 ساله شما شکل گرفت
ناشناس۱۰۱۶۲۲۱۹:۴۴:۳۴ ۱۳۹۶/۶/۲۱
در مورد مسکن ایشون فراموش کردن که قیمت مسکن ناگهان نجومی رفت بالا اپارتمان20 میلیونی 90 میلیون شد .و ارزوی خانه دار شدن مردم دود شد .سپس سناریوی مسکن مهر شروع شد .ایا این یک خوشبختی در مورد مسکن بود ؟
ناشناس۱۰۱۶۴۷۲۰:۴۷:۲۲ ۱۳۹۶/۶/۲۱
انقدر سهم در مشکلات دهه 80 کشور داري که دهه 60 پيشکشت
ناشناس۱۰۱۶۷۰۲۱:۴۱:۴۱ ۱۳۹۶/۶/۲۱
خداییش نه ما معتقد نیستیم که مشکلات دهه شصت هم باعثش شما هستید اما باور داریم همه مشکلات از سال 84 تا چندین نسل بعد را شما باعث شدید.
دره چایی۱۰۱۶۸۳۲۲:۱۴:۴۹ ۱۳۹۶/۶/۲۱
اتفاقاً شما خودتان هم از مشکلات دهه شصت هستید!!!!
ناشناس۱۰۱۷۰۷۲۳:۵۱:۵۲ ۱۳۹۶/۶/۲۱
حالا که خوبه همچی خوبه
ناشناس۱۰۱۷۰۸۲۳:۵۳:۰۷ ۱۳۹۶/۶/۲۱
در تبریز مسکن مهر را در جائی ساختند که فعلا امکان زیستن در بعضی ها فازهای آن مشگل است( شهر جدید سهند) بعدا وقتی ارزش پول کشور یکشبه به ثلث کاهش یافت متاسفانه هزینه های اضافی بخاطر این به متقاصیان تحمیل کردند در ضمن اقساط بانکی را هم بالا بردند بطوریکه افراد مستضعف نه توانستند در انجا سکنی گرینند ونه توان پرداخت اقساط سنگین را داشتنند!!!!!!!!!
نمیدونم۱۰۱۷۲۵۰۰:۴۰:۴۷ ۱۳۹۶/۶/۲۲
نخیر آقای احمدی نژاد. مشکلات دهه ۶۰ مربوط به شما نیست. مملکت بدون جنگ با صندوق ذخیره ارزی و بعد از آن رشد درآمد نفتی بسیار بالا که قابل مقایسه با درآمد کل فروش نفت تاریخ این مملکته رو تحویل گرفتی که هیچ ، دولت رو با بدهی هنگفت تحویل دادی و منجر به نابودی کشور
نمیدونم۱۰۱۷۲۷۰۱:۰۴:۲۰ ۱۳۹۶/۶/۲۲
نخیر آقای احمدی نژاد. مشکلات دهه ۶۰ مربوط به شما نیست. قیاس مع الفارغه.مملکت بدون جنگ و امن با صندوق ذخیره ارزی مناسب تحویل گرفتی و درآمد نفتی هنگفت که قابل مقایسه با کل فروش تاریخ نفت این کشوره رو داشتی که هیچ ، دولت رو با بدهکاری فراوان تحویل دادی و نابودمون کردی. ۸ سال فرصت طلایی رو با اون شرایط استثنایی از دست دادی بعد حرف از ایران و دهه ای از انقلاب میزنی که حدود ۴۴۰ میلیارد دلار خسارت جنگی بهش تحمیل شد. تصور اینکه شما در دهه ۶۰ رییس دولت بودی هم وحشتناکه. امام خمینی در وصف مردی زیبا گفته که مردان تاریخ تا ابد زنده اند. ( هاشمی رفسنجانی ) نخیر آقای احمدی نژاد. مشکلات دهه ۶۰ مربوط به شما نیست.
بانک گردشگری

پربحث‌های امروز

 1. آخوندی: با زلزله تسویه حساب سیاسی کردند

 2. تمیز کردن دندان با انگشت توسط واعظی  

 3. دعوت شهردار تهران از قالیباف برای انجام مناظره/ سیاسی‌کاری، افتتاح خط 7 بود نه تعطیلی آن

 4. چرا تعطیلی هشتم ربیع الاول باید لغو شود؟

 5. شگرد توتال برای معطلی فاز 11 پارس جنوبی و بهره برداری قطری‌ها از مخازن مشترک

 6. سردار سلیمانی؛ جوان ٢٣ساله‌ای که «ژنرال بی‌سایه» خاورمیانه شد/ روایتی از زندگی شخصی حاج قاسم

 7. پنجمین شکست عربستان سعودی در منطقه

 8. امید حل مشکلات با برجام واهی بود

 9. توضیحات جهرمی درباره «ویز»/بررسی دستور قضایی برای تاکسیهای آنلاین

 10. جزئیات تخلف دولت در پرداخت یارانه‌های نقدی

 11. وزیر اقتصاد باید به دنبال راهکار برای مقابله با قاچاق کالا باشد

 12. ملاوردی: تلاش می کنیم مجازات را جایگزین حبس کنیم

 13. رفتگری با مدرک فوق لیسانس  

 14. سوله‌های مدیریت بحران تهران در چه موقعیتی هستند  

 15. ۳ شرط سعد حریری برای پس گرفتن استعفا

 16. نمی‌خواهیم وارد مقابله مستقیم با عربستان شویم وگرنه ترکش‌های انقلاب به آن‌ها هم می‌خورد/ درخواست مذاکره موشکی از جوانی و خامی ماکرون است/ حزب‌الله باید به بهترین سلاح مجهز شود

 17. ۵۵ کیلومترمربع از مساحت تهران در حریم گسل‌هاست/ چه بلایی‌سر ۱۰۱برج و ۷۰گود پرخطر تهران در زلزله می‌آید؟

 18. پشت پرده ضرب و شتم یکی از زلزله زدگان توسط جناب سروان در کرمانشاه  

 19. اتفاقی عجیب در اجلاس سوچی؛ افتادن صندلی اردوغان و حرکت پوتین  

 20. واکنش آمریکا به بازگشت الحریری به لبنان

 21. مبتلایان به کبد چرب چه خوراکی‌هایی مصرف کنند؟

 22. ماموران گمرک فرودگاه امام ۲ کیلو تریاک از داخل سنتور کشف کردند

 23. پیام جمعی از علمای برجسته اهل سنت به رهبر انقلاب

 24. عوارض خطرناک و جبران ناپذیر امواج موبایل

 25. جایزه بهترین بازیگر مرد در پاسیفیک به نوید محمدزاده رسید

پربحث‌های دیروز

 1. تعطیلی بی منطق 8 ربیع‌الاول را از تقویم حذف کنید

 2. زلزله مهیب دلهای مردم، روی گسلهای دردناک اظهارات سیاسیون

 3. موافقت مجلس با یک فوریت طرح «لغو تعطیلی هشتم ربیع‌الاول» در هفته آینده/ علی مطهری: در اين روز مردم بايد شادی كنند يا عزاداری؟

 4. سلسله توییت‌های آذری جهرمی درباره فیلتر شدن «ویز»

 5. حریری استعفای خود را پس گرفت/ میشل عون از من خواست برای استعفا کمی صبر کنم

 6. نابودی داعش، بازدارندگی نظامی ایران را در منطقه نشان داد/ این پیروزی پیام مهمی برای همه جهانیان دارد

 7. اردوغان: غرب برای نابودی وحدت اسلام یک سناریوی کثیف به راه انداخته است

 8. پیشنهاد نیم میلیاردی برای پیدا شدن پارسا

 9. سلفی ملکه زیبایی عراق و اسرائیل خبرساز شد / ملکه عراق عذرخواهی کرد + عکس

 10. اولین واکنش آخوندی؛ قضاوت یکسان درباره طرح بزرگ مسکن مهر انصاف نیست

 11. نجفی: تهران از جهات مختلفی دچار بی قوارگی و بد قوارگی شده / باید در کالبد تهران روح تازه‌ای بدمیم

 12. زن و شوهر افغانی، راننده های مسافرکش را می ربودند

 13. بازی با معمای مسکن مهر در میان داغ دل مردم/ روایت دو نماینده مجلس

 14. منع ساخت‌وساز در حریم گسل‌های تهران قانونی شد

 15. قاسم سلیمانی در میدان نبرد  

 16. ساعت گرانقیمت پوتین، سوژه رسانه‌ها شد

 17. باب‌شدن گران‌فروشی گوشی‌های موبایل درفروشگاه‌های آنلاین با سود ۲.۵ میلیونی

 18. رفتار احمدی نژاد به نفع اصلاح طلبان است

 19. تاثیر گرانی نان بر اقشار کم‌درآمد

 20. درباره ابومسلم و اسنپ و هلال‌احمر

 21. پاسخ جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه ثارالله به خبر ارتقاء درجه سردار سلیمانی

 22. دیدار امروز سعد حریری و سفیر ایران در بیروت  

 23. فتوشاپ تصویر استاد دانشگاه تهران با هدف تشنج در دانشگاه

 24. من بدهکار آن مرد هستم

 25. پیشنهاد آیت‌الله مکارم‌‎شیرازی به متولیانِ نوبل: برای جبران خطاهای گذشته به سردار سلیمانی نوبل بدهید

پربحث‌های هفته

 1. درخواست کشف معمار اقتصادی برای نجات کشور از بحران‌های مبتلابه

 2. تعطیلی بی منطق 8 ربیع‌الاول را از تقویم حذف کنید

 3. دولت نتوانست فاینانسور بیابد/ایرباس هواپیماهای ایران را حراج کرد

 4. سیف: کمبود ارز نداریم/امسال افزایش قیمت دلار نظم مناسب‌تری داشته است

 5. نامه سردار سلیمانی به رهبر انقلاب: به عنوان سرباز مکلف شده از جانب حضرتعالی پایان داعش را اعلام می‌کنم/ آمار خسارت‌ 500 میلیارد دلار است/ 6 هزار نفر به نام اسلام خود را منفجر کردند

 6. دقیقا کجایی؟

 7. زلزله مهیب دلهای مردم، روی گسلهای دردناک اظهارات سیاسیون

 8. توضيحات وحید حقانیان پیرامون اظهاراتش در مورد معاون اول رئیس جمهور

 9. هدف یاران احمدی‌نژاد از زنبیل به دست گرفتن و تحصن در حرم حضرت عبدالعظیم

 10. تصمیم گیری ۲۳ نماینده مجلس برای دریافت حقوق نجومی و مادام العمر خود و سایر مقامات

 11. هشدار توکلی درباره فعالیت رانتی یک شرکت خصوصی در تدوین بودجه عملیاتی برای دستگاه‌ها

 12. هیچ سازه‌ای توان مقاومت برابر زلزله اخیر را ندارد/ قدرت ۸ بمب اتم

 13. اينجا كرمانشاه، روز ششم زلزله/ سلام ما را به وزیر مسکن برسانید!

 14. سقوط اخلاق در زلزله سیاست

 15. مدیران امروز مدیران عرصه ی عرض تسلیت

 16. سیاه نمایی علیه یکی از خدمات نظام

 17. ویرگول نجومی!

 18. زلزله کرمانشاه و فاجعه ای به نام ساختمان های نوساز

 19. نامه احمد توکلی به وزیر نفت: اجرای قرارداد غیرقانونی فروش گاز به شرکت نروژی ایرانی را متوقف کنید / چرا گاز طبیعی را نصف قیمت فروش به ترکیه تعیین کرده اید؟

 20. قالیباف: منکر تخلفات شهرداری نیستم/ تعطیلی خط هفت مترو کار سیاسی است

 21. آخوندی: با زلزله تسویه حساب سیاسی کردند

 22. انتقاد شدید وحید حقانیان، نماینده ویژه رهبری از سیاسی کاری جهانگیری در مواجهه با مسکن مهر  

 23. زلزله کرمانشاه نمایی کلی از وضعیت حاکم بر ساخت وساز را نشان داد/عمده برج‌های تهران روی گسل است که دیر یا زود فعال خواهد شد و فاجعه‌ای به وجود می‌آید

 24. بست‌نشینی یاران احمدی‌نژاد در حرم حضرت عبدالعظیم  

 25. تمیز کردن دندان با انگشت توسط واعظی  

پربحث‌های اخیر

 1. سردار سلیمانی؛ جوان ٢٣ساله‌ای که «ژنرال بی‌سایه» خاورمیانه شد/ روایتی از زندگی شخصی حاج قاسم

 2. نمی‌خواهیم وارد مقابله مستقیم با عربستان شویم وگرنه ترکش‌های انقلاب به آن‌ها هم می‌خورد/ درخواست مذاکره موشکی از جوانی و خامی ماکرون است/ حزب‌الله باید به بهترین سلاح مجهز شود

 3. توکلی: آمریکا فروشنده۵۴درصد تسلیحات است /حذف دلارسبب حذف سلطه گری آمریکامی شود

 4. روایت سردار کوثری از پیش‌بینی ۴ سال پیش رهبر انقلاب

 5. انتقاد غرضی از میزان کارمفید در ادارات

 6. آمانو: ایران به تعهدات هسته ای خود در قالب برجام پایبند است

 7. مقتدی صدر: ایران از سفرم به عربستان ناراحت است / با سردار سلیمانی در مراسم ختم پدرش گفتگو کردم

 8. نشنال اینترست: افزایش نفوذ ایران در منطقه ارتباطی به برجام ندارد

 9. جزئیات دیدار لاریجانی با نائب رئیس مجلس روسیه

 10. خنده ظریف و لاوروف در حاشیه اجلاس سوچی

 11. سرلشگر جعفری: در صورت درخواست مردم و حاکمیت یمن به آنها کمک مستشاری می‌کنیم

 12. هرجا در مواجهه با استکبار به حضور ما احتیاج باشد، کمک می‌کنیم و از گفتنش ابایی نداریم

 13. کنایه ظریف به عربستان و آمریکا

 14. سرلشکر جعفری: پیروزی‌های اخیر به معنای نابودی کامل داعش نیست/ در برابر عربستان خویشتن‌داری می‌کنیم/ حزب الله باید مسلح و مجهز باشد

 15. وزیر دفاع: از محور مقاومت با تمام توان پشتیبانی خواهیم کرد

 16. دیدار شرکت‌کنندگان در اجلاس «محبان اهل‌بیت(ع) و مسئله تکفیری‌ها» با رهبر انقلاب

 17. حجت السلام رئیسی: اساس شکل‌گیری داعش، سوء استفاده از نیروهای اسلام‌گرا بود

 18. اعلام آمادگی نیروهای مسلح برای جلوگیری از بروز فتنه‌های مشابه داعش

 19. آخرین عناوین روزنامه‌های سیاسی

پربحث‌های دیروز

 1. زلزله مهیب دلهای مردم، روی گسلهای دردناک اظهارات سیاسیون

 2. موافقت مجلس با یک فوریت طرح «لغو تعطیلی هشتم ربیع‌الاول» در هفته آینده/ علی مطهری: در اين روز مردم بايد شادی كنند يا عزاداری؟

 3. بازی با معمای مسکن مهر در میان داغ دل مردم/ روایت دو نماینده مجلس

 4. رفتار احمدی نژاد به نفع اصلاح طلبان است

 5. پاسخ جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه ثارالله به خبر ارتقاء درجه سردار سلیمانی

 6. فتوشاپ تصویر استاد دانشگاه تهران با هدف تشنج در دانشگاه

 7. من بدهکار آن مرد هستم

 8. پیشنهاد آیت‌الله مکارم‌‎شیرازی به متولیانِ نوبل: برای جبران خطاهای گذشته به سردار سلیمانی نوبل بدهید

 9. اظهارات تازه رئیس سازمان بازرسی درباره پرونده حقوق های نجومی

 10. ترکی فیصل: شرایط گفت‌و‌گو با ایران مساعد نیست

 11. توئیت کنایه آمیز ظریف از سوچی   

 12. امیر حاتمی: با تمام توان قدرت دفاعی را تقویت می‌کنیم

 13. باند جعل عنوان وزارت اطلاعات و دفتر مقام معظم رهبری منهدم شد

 14. ولایتی: دشمنی بدخواهان منطقه، خواب های شوم دیگری را طراحی می کنند

 15. بازجوی صدام: ایران بزرگترین برنده ماجراجویی آمریکا در عراق بود

 16. روحانی عازم تهران شد

 17. روحانی در دیدار پوتین: همکاری های تهران و مسکو موجب تقویت صلح و ثبات پایدار منطقه است

 18. بیانیه ارتش به مناسبت هفته بسیج

 19. روحانی با پوتین دیدار کرد

 20. روحانی: کنگره ملی سوری-سوری در آینده نزدیک در سوچی برگزار می شود

 21. بشقاب اهدايي به روسای جمهور و اعضای هیات ها به مناسبت نشست سوچي  

 22. پیام وزیر اطلاعات به رهبری درباره پایان داعش

 23. بیانیه مشترک رؤسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه: تا شکست نهایی گروه‌های تروریستی، همکاری با یکدیگر را ادامه می‌دهیم

 24. بیانیه جمنا درباره پایان داعش

 25. فرمانده سپاه: هر جنگ جدید به محو رژیم صهیونیستی منجر خواهد شد

پربحث‌های هفته

 1. نامه سردار سلیمانی به رهبر انقلاب: به عنوان سرباز مکلف شده از جانب حضرتعالی پایان داعش را اعلام می‌کنم/ آمار خسارت‌ 500 میلیارد دلار است/ 6 هزار نفر به نام اسلام خود را منفجر کردند

 2. زلزله مهیب دلهای مردم، روی گسلهای دردناک اظهارات سیاسیون

 3. توضيحات وحید حقانیان پیرامون اظهاراتش در مورد معاون اول رئیس جمهور

 4. هدف یاران احمدی‌نژاد از زنبیل به دست گرفتن و تحصن در حرم حضرت عبدالعظیم

 5. سیاه نمایی علیه یکی از خدمات نظام

 6. قالیباف: منکر تخلفات شهرداری نیستم/ تعطیلی خط هفت مترو کار سیاسی است

 7. موافقت مجلس با یک فوریت طرح «لغو تعطیلی هشتم ربیع‌الاول» در هفته آینده/ علی مطهری: در اين روز مردم بايد شادی كنند يا عزاداری؟

 8. سعد حریری: اگر روسیه نبود بشار اسد سقوط می‌کرد

 9. نوبخت: انتقاد به مسکن مهر سرپل ذهاب به پیمانکار است نه به دولت قبل

 10. چرا حاضر به مذاکره موشکی و منطقه‌ای نیستیم؟

 11. واکنش آذری جهرمی به حاشیه‌سازی برای اسحاق جهانگیری و فرمانده سپاه  

 12. گاف بزرگ آمدنیوز درباره مکالمه تلفنی فرمانده سپاه

 13. سردار سلیمانی؛ جوان ٢٣ساله‌ای که «ژنرال بی‌سایه» خاورمیانه شد/ روایتی از زندگی شخصی حاج قاسم

 14. بازی با معمای مسکن مهر در میان داغ دل مردم/ روایت دو نماینده مجلس

 15. رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله‌زده: من با یکایک دلهای داغدار شما همدردم/ انسانهای دلاور حادثه را مغلوب خود می کنند

 16. پایان موقت بست‌نشینی بقایی و یاران

 17. انتقاد سعید جلیلی از عملکرد دولت در نوسازی بافت های فرسوده  

 18. رفتار احمدی نژاد به نفع اصلاح طلبان است

 19. پاسخ رهبر انقلاب اسلامی به نامه سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش

 20. حذف یارانه ثروتمندان در دستور کار دولت و مجلس

 21. جهانگيری: پیمانکاران ساختمان‌های نوساز و بدون استحکام باید بازخواست شوند

 22. واکنش استانداری کرمانشاه به یک ادعای عجیب درباره روحانی و جهانگیری

 23. پاسخ جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه ثارالله به خبر ارتقاء درجه سردار سلیمانی

 24. فتوشاپ تصویر استاد دانشگاه تهران با هدف تشنج در دانشگاه

 25. من بدهکار آن مرد هستم

آخرین عناوین