نیسان

احمدی‌نژاد: نکند مشکلات دهه ٦٠ هم تقصیر دولت من بود

گروه سیاسی الف،   3960621038 ۲۲ نظر، ۲ در صف انتشار و ۳۳ تکراری یا غیرقابل انتشار
احمدی‌نژاد: نکند مشکلات دهه ٦٠ هم تقصیر دولت من بود
 

«گزارش جمهور ٦»؛ سلسله گفت‌وگوهایی است که سعی در به نمایش گذاشتن عملکرد دولت‌های نهم و دهم دارد. محمود احمدی‌نژاد که این روزها قصد ندارد از اخبار کشور به‌دور باشد و با هر بهانه‌ای به میان جمعیت می‌آید تا همچنان ردی از خود در دنیای سیاست باقی گذارد، پس از گفت‌وگو در باب مسائل هسته‌ای، این‌بار هم سراغ مسکن مهر می‌رود.

به نوشته روزنامه اعتماد، موضوعاتي كه در واقع بيشترين بار انتقادات را براي دولت او به همراه داشته، از طريق پايگاه اطلاع‌رساني او پيگيري مي‌شود تا پروژه تطهيرسازي سكاندار كشور طي سال‌هاي ٨٤ تا ٩٢ به طور اساسي شكل‌ بگيرد.

محمود احمدي‌نژاد كه اين‌بار جداي از «رييس‌جمهور سابق ايران»، با عنوان «عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام» مورد خطاب قرار مي‌گيرد، هنوز به وعده‌هاي چندگانه خود عمل نكرده، به فكر مصاحبه‌اي ديگر افتاده است. وعده‌هايي مبني بر افشاگري در واكنش به اظهارات دادستان ديوان محاسبات، هنوز تحقق نگرفته كه رييس دولت‌هاي نهم و دهم با مبحث «مسكن مهر»
پا پيش مي‌گذارد.

موضوعي كه او در ابتداي گفت‌وگو و در پاسخ به اين سوال كه «مي‌گويند مسكن مهر كار خوب و موفقي نبوده است»، مي‌پرسد: «چه كسي مي‌گويد؟»، و وقتي در جواب مي‌شنود كه دولتمردان كنوني كه در حوزه مسكن كار مي‌كنند، مي‌گويد: «اين طبيعي است. سياسيون مخالف ما هركاري كه انجام داده‌ايم را مي‌گويند بد است. ولي مردمي كه صاحب مسكن شده‌اند، چه؟ آنها حرفي دارند؟ من نشنيدم چيزي بگويند.»

احمدي‌نژاد كه معتقد است بايد به انتقاداتي كه مي‌شود پاسخ داد، از برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته براي ساخت ٤ ميليون و ٣٠٠ هزار واحد مسكوني در زمان دولت خود مي‌گويد و روي مهم‌ترين انتقاد همه كارشناسان كه همان مبحث جانمايي بود دست گذاشته و در جواب آن را بهترين جانمايي مي‌خواند. او البته در اين گفت‌وگو باز هم از عدالتي كه براي آن تعريف منحصر به فردي هم دارد، صحبت مي‌كند و اينگونه مي‌گويد كه: «كار دولت اين است كه از همه بگيرد و به يك عده بپردازد». او البته براي اين تعريف به الگويي همچون طرح تحول سلامت اشاره مي‌كند كه از جيب همه گرفته مي‌شود و به عده‌اي خاص پرداخت مي‌شود و مي‌گويد: «اصلا دولت يعني همين.»

اما آنچه كه در خصوص مسكن مهر همواره مطرح شده، بحث تورم‌زا بودن آن است. موضوعي كه احمدي‌نژاد زير بار اين هم نمي‌رود و عنوان مي‌كند: «چقدر تورم در برابر چه اتفاقي كه قرار است بيفتد؟ تورم قابل توجهي نبوده است». او كه با جداول متعددي از عملكرد خود در قياس با دولت‌هاي قبل اين گفت‌وگو را انجام مي‌داد، به بالا رفتن حجم نقدينگي كه ديگر انتقاد اقتصاددانان از اجراي طرح مسكن مهر بوده اشاره مي‌كند و با رد آن، عنوان مي‌كند كه بيشترين رشد نقدينگي در تاريخ پس از انقلاب مربوط به دوران ٨ ساله دولت آقاي هاشمي و بعد از آن براي دولت آقاي خاتمي است كه دولت ما بعد از اين دو دولت قرار دارد. احمدي‌نژاد كه به هر دري مي‌زند تا شانه‌هاي خود را از بار انتقادات خالي كند، با خنده خطاب به خبرنگار مي‌گويد: «نكند مشكلات دهه ٦٠ هم تقصير دولت ما بوده است».

عناوین مرتبط

بامیلو

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۰۱۱۷۲۰۹:۲۵:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۱
برادر در خدمت کردن صادقانه شما کسی شکی ندارد من جوانی ۱۸ ساله بودم ان زماندحرف های شما را از صمیم قلب قبول کردم فرمودید فساد را ریشه کن میکنید و هر موقع در تنگنا قرار میگرفتید میگفتید میگویم فرمودید مسکن مشکلی نیست ما برنامه داریم مشکل مسکن را به طور اصولی حل کنیم اما متاسفانه مسکن سر به فلک کشید از بخت بد نمیشه نالید اشتغال اونم برایش برنامه داشتید اما افسوس وقتی رفتی از بخت بد انگار طوفانی وزید همه چی در هم پیچید حالا ما موندیم با حسرت دوازده سال عمر از دست رفته فرصت سوخته اونم تقصیر شما نیست
ناشناس۱۰۱۷۲۱۰۰:۲۸:۵۴ ۱۳۹۶/۶/۲۲
ما هم دوران رفسنجانی رو به یاد داریم.
ناشناس۱۰۱۱۹۳۰۹:۴۳:۳۹ ۱۳۹۶/۶/۲۱
درود بر احمدی حامی مستضعفین
عباس۱۰۱۲۰۲۰۹:۵۴:۵۷ ۱۳۹۶/۶/۲۱
گزارش شما کاملا جهت دار است. در حرفه خبرنگاری حق ندارید کلماتی مانند "تطهیرسازی" ، "به گفته خود" و ..... استفاده کنید.
بهروز۱۰۱۲۰۹۱۰:۰۵:۱۵ ۱۳۹۶/۶/۲۱
مرد بودی.هرچی بودی مردمی بودی.
ناشناس۱۰۱۲۱۵۱۰:۱۴:۴۴ ۱۳۹۶/۶/۲۱
اتفاقا" مشکلات شما مربوط به ملت هست که یکبار نشناخته بهت رای دادن و یکبار نتونستن رای خودشونو اثبات کنن
ناشناس۱۰۱۲۲۴۱۰:۲۴:۱۶ ۱۳۹۶/۶/۲۱
دولت مردان دهه شصت در مشكلات وكمبود ها با مردم همراه بودند با وجود جنگ تحميلي وهزينه سنگين ان دولت موفق شده بود ارزاق عمومي را بطور عادلانه به همه مردم برساند وخودشان نيز مانند مردم عادي زندگي ميكردند
ناشناس۱۰۱۲۷۸۱۱:۲۳:۳۴ ۱۳۹۶/۶/۲۱
متن خیلی ناشیانه نوشته شده.
ناشناس۱۰۱۲۸۰۱۱:۳۲:۱۲ ۱۳۹۶/۶/۲۱
چرا اینجوری نوشتین؟- من تمام متن مذاکره را خوندم. کلا حق با ایشونه چرا بعضیها آلرژی پیدا کردین به اسم احمدی نژاد؟ اگه حرفهاش ایراد داره بیان جواب بدن. دوستانی که زعفرانیه نشین شدن بعید میدونم به فکر مردم باشن. مردم از نظر اونها فقط یعنی زنده باد موافق من و باقی که مجیز نگن مردم حساب نمیشن. اصلا هیچی حساب نمیشن.
ناشناس۱۰۱۲۹۹۱۱:۵۹:۴۱ ۱۳۹۶/۶/۲۱
ايشون مشکلاتی که هم اکنون مردم باز هم با اونها سر و کار دارند، مانند کاهش دادن ارزش پول ملی به يک سوم که يک شبه حقوق بگيران را زير خط فقر برد را گردن بگيرد کافی است. راستی، جناب اون ليست معروف داخل جيبتان چه شد؟!
ناشناس۱۰۱۳۲۲۱۲:۱۹:۴۵ ۱۳۹۶/۶/۲۱
ای وای بر اسیری که از یاد رفته باشد ،، ملت ایران در همه این دولتها از یاد رفته اند .
امیر۱۰۱۳۴۹۱۳:۰۲:۲۹ ۱۳۹۶/۶/۲۱
تورم ۴۰ درصد قابل توجه نیست؟ چرا مملکتی در شرایط رکود باید تورم ۴۰% داشته باشه؟ بعد تو بیابون ۵۰ تا برج بی سر و ته زدن اسمش رو گذاشتن مسکن!
ناشناس۱۰۱۴۰۵۱۴:۳۴:۴۸ ۱۳۹۶/۶/۲۱
بزرگترین مشکل در دولت آقای احمدی نژاد مربوط به این مسئله میشد که تمام سیاست های اقتصادی بر مبنای قیمت بالای نفت و درآمد های حاصل از آن شکل گرفته بود و وقتی بنا به دلیل تحریم ها درآمدهای نفتی کاهش یافت و نقل و انتقال پول محدود شد بخش بزرگی از دستاوردها ازبین رفت و ضرر و زیان بسیاری به اقتصاد کشور وارد شد و بی اعتمادی شدیدی در بازار بوجود آمد که تبعات آن سالها گریبان گیر کشور خواهد بود. اگر همزمان با طرح مسکن مهر طرح صنعت مهر هم اجرا میشد و محل هائی برای کسب و کار و تولید ساخته میشد اثرات مثبت آن به مراتب بیشتر بود.
ناشناس۱۰۱۵۵۹۱۷:۴۴:۱۹ ۱۳۹۶/۶/۲۱
تحریم های فلج کننده مملکت در دوران 8 ساله شما شکل گرفت
ناشناس۱۰۱۶۲۲۱۹:۴۴:۳۴ ۱۳۹۶/۶/۲۱
در مورد مسکن ایشون فراموش کردن که قیمت مسکن ناگهان نجومی رفت بالا اپارتمان20 میلیونی 90 میلیون شد .و ارزوی خانه دار شدن مردم دود شد .سپس سناریوی مسکن مهر شروع شد .ایا این یک خوشبختی در مورد مسکن بود ؟
ناشناس۱۰۱۶۴۷۲۰:۴۷:۲۲ ۱۳۹۶/۶/۲۱
انقدر سهم در مشکلات دهه 80 کشور داري که دهه 60 پيشکشت
ناشناس۱۰۱۶۷۰۲۱:۴۱:۴۱ ۱۳۹۶/۶/۲۱
خداییش نه ما معتقد نیستیم که مشکلات دهه شصت هم باعثش شما هستید اما باور داریم همه مشکلات از سال 84 تا چندین نسل بعد را شما باعث شدید.
دره چایی۱۰۱۶۸۳۲۲:۱۴:۴۹ ۱۳۹۶/۶/۲۱
اتفاقاً شما خودتان هم از مشکلات دهه شصت هستید!!!!
ناشناس۱۰۱۷۰۷۲۳:۵۱:۵۲ ۱۳۹۶/۶/۲۱
حالا که خوبه همچی خوبه
ناشناس۱۰۱۷۰۸۲۳:۵۳:۰۷ ۱۳۹۶/۶/۲۱
در تبریز مسکن مهر را در جائی ساختند که فعلا امکان زیستن در بعضی ها فازهای آن مشگل است( شهر جدید سهند) بعدا وقتی ارزش پول کشور یکشبه به ثلث کاهش یافت متاسفانه هزینه های اضافی بخاطر این به متقاصیان تحمیل کردند در ضمن اقساط بانکی را هم بالا بردند بطوریکه افراد مستضعف نه توانستند در انجا سکنی گرینند ونه توان پرداخت اقساط سنگین را داشتنند!!!!!!!!!
نمیدونم۱۰۱۷۲۵۰۰:۴۰:۴۷ ۱۳۹۶/۶/۲۲
نخیر آقای احمدی نژاد. مشکلات دهه ۶۰ مربوط به شما نیست. مملکت بدون جنگ با صندوق ذخیره ارزی و بعد از آن رشد درآمد نفتی بسیار بالا که قابل مقایسه با درآمد کل فروش نفت تاریخ این مملکته رو تحویل گرفتی که هیچ ، دولت رو با بدهی هنگفت تحویل دادی و منجر به نابودی کشور
نمیدونم۱۰۱۷۲۷۰۱:۰۴:۲۰ ۱۳۹۶/۶/۲۲
نخیر آقای احمدی نژاد. مشکلات دهه ۶۰ مربوط به شما نیست. قیاس مع الفارغه.مملکت بدون جنگ و امن با صندوق ذخیره ارزی مناسب تحویل گرفتی و درآمد نفتی هنگفت که قابل مقایسه با کل فروش تاریخ نفت این کشوره رو داشتی که هیچ ، دولت رو با بدهکاری فراوان تحویل دادی و نابودمون کردی. ۸ سال فرصت طلایی رو با اون شرایط استثنایی از دست دادی بعد حرف از ایران و دهه ای از انقلاب میزنی که حدود ۴۴۰ میلیارد دلار خسارت جنگی بهش تحمیل شد. تصور اینکه شما در دهه ۶۰ رییس دولت بودی هم وحشتناکه. امام خمینی در وصف مردی زیبا گفته که مردان تاریخ تا ابد زنده اند. ( هاشمی رفسنجانی ) نخیر آقای احمدی نژاد. مشکلات دهه ۶۰ مربوط به شما نیست.
مدیران خودروبانک ملت

پربحث‌های امروز

 1. مگر آقای زیبا کلام از خانم شیرین عبادی چه کم دارد؟

 2. نتایج اولیه شمارش آرای همه‌پرسی در اقلیم کردستان عراق/ روایت روزنامه ترکیه از نشست سری معماران استقلال اقلیم در کرکوک

 3. برگزاری آزمون وکالت توسط قوه قضاییه وفق مقررات است

 4. حجت الاسلام نقویان:نباید روح عوامزدگی در اندیشمندان ما شکل بگیرد/ برخی سبک های مداحی باید منسوخ شود

 5. یک اکران و چند نکته

 6. خوابی که برای کردستان دیده‌اند

 7. از اقلیم کردستان به ایران آمدند؛ به آنها گفتیم مسئله استقلال تشنج به وجود می‌آورد/ مسائل آنها باید با گفت‌وگو حل شود

 8. موضع گیری جدید آلمان درباره اقلیم کردستان عراق

 9. شاه عربستان سرانجام مجوز رانندگی به زنان را صادر کرد

 10. زیباترین گلهای بارسلونا در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا  

 11. بازتاب شکست پرسپولیس در رسانه‌های عربستانی   

 12. شرط یمن برای توقف حملات موشکی به عربستان

 13. آمار بازی الهلال - پرسپولیس/ بی‌دقت در حمله، ضعیف در دفاع

 14. عراقچی: عملکرد دولت آمریکا به مسابقه مدرن سازی سلاح هسته ای منجر می شود

 15. ۳۰ درصد پست‌های کشور به زنان اختصاص می‌یابد‌

 16. اردوغان خطاب به مسئولان کردستان عراق: اسرائیل نمی تواند شما را نجات دهد

 17. شی‌ء نورانی در آسمان بجنورد چه بود؟

 18. حتما «خیری» در این 4 گل بوده آقای طارمی!

 19. توضیحات دادستان اصفهان درباره حرکت عجیب یک راننده تاکسی

 20. حمایت وزارت خارجه آمریکا از عراق

 21. آمریکا ۸ بانک و ۲۶ فرد مرتبط با کره شمالی را تحریم کرد

 22. جزئیات جدید از رسوایی اخلاقی رئیس سابق سیا

 23. بارزانی: مردم کردستان به همه‌پرسی «آری» گفتند

 24. خبر بد دیگر برای پرسپولیس/ ماهینی بازی برگشت را از دست داد.

 25. گل چهارم الهلال به پرسپولیس (عمر خریبین)

پربحث‌های دیروز

 1. شهروند ایرانی خودروی بی‌ام‌و خود را به نشانه اعتراض آتش زد

 2. بانک‌ها درآمدهای هپکو و آذراب را بلعیدند/ سود بالای بانکی بلای جان تولید

 3. مُسکن‌های بی فایده برای آمار مرگبار تصادفات جاده ای/ کیفیت جاده‌ها، خودروها و رانندگان خوب نیست

 4. ۷ شغل پُردرآمد در ایران + تصویر

 5. قانون محدودیت برای سفر اتباع ایرانی به آمریکا تمدید شد/ افزایش سه کشور به لیست/ واکنش ظریف به فرمان تازه ترامپ

 6. سفر احتمالی اردوغان و رییس ستاد مشترک ارتش ترکیه به ایران/ رایزنی ایران با اقلیم کرد عراق/ هجوم مردم به فروشگاه ها

 7. تکذیب پرداخت میلیاردی به مداح مشهور

 8. پیکر شهید محسن حججی وارد تهران شد + تصاویر

 9. از هماهنگی فرماندهان ارتش و سپاه در نبرد توییتری تا صندلی های خالی در زمان سخنرانی روحانی

 10. تجربه متفاوت فیلم‌سازی رامبد جوان با نگار

 11. شهروند خشمگین ایرانی، بی‌ام‌و سری ۷ خود را مقابل موزه BMW به آتش کشید.  

 12. بررسی ابعادی از شفافیت کنگره آمریکا، به بهانه طرح ضد ایرانی S.722

 13. آغاز رای‌گیری همه پرسی استقلال کردستان عراق به رغم مخالفت های گسترده/ ترکیه: همه‌پرسی باطل است

 14. مداحی شب چهارم ماه محرم سید مجید بنی فاطمه   

 15. نتانیاهو: استقلال کردهای عراق ذخیره‌ای استراتژیک برای اسرائیل است

 16. مهلت تسویه بدهی به سهام عدالت تمدید شد

 17. تلاش کودک فلسطینی 12ساله برای ثبت نام خود در گینس   

 18. جریمه نوشتن عبارات بر وسایل نقلیه چقدر است؟

 19. درخواست قلیچ‌دار اوغلو از ایران، ترکیه و عراق

 20. علت تاخیر بازگشت پیکر شهید حججی

 21. محمد اصفهانی در کنار خانواده اش

 22. ولید المعلم: خواسته کردهای سوریه قابل گفت‌وگو است

 23. گزینه استقلالی‌ها با ترابوزان قرارداد بست؟

 24. نصیحت سرلشکر سلیمانی به بارزانی چه بود؟

 25. مهلت دو هفته‌ای مجلس به وزارت نفت

پربحث‌های هفته

 1. توهين به شان مردم و رسانه ملی در برنامه خانوادگی خندوانه!/ ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان در "کینگ کنگ"!

 2. #ماهم_حقوق_نمی‌گیریم

 3. حاشیه های خرید یک میلیاردی تبلت‌ و خودروهای جدید برای اعضای شورای شهر تهران

 4. اظهارات سخیف ترامپ در سازمان ملل علیه ایران/ آمریکا آماده است، می‌خواهد و می‌تواند رژیم کره‌شمالی را نابود کند

 5. اولین واکنش به لیست خرید تبلت و ماشین برای اعضای شورای شهر تهران

 6. سیف از خودش سلب مسوولیت نکند؛ او در قبال سپرده گذاران کاسپین مسوول است/ پرونده تخلفات بانک مرکزی به دستگاه قضا رفت

 7. ادبیات جاهلانه و زشت ترامپ درشأن سازمان ملل نبود/ رژیم شرور و نژاد پرست صهیونیستی نمی تواند ملت‌های صلح‌طلب را نصیحت کند

 8. مگر آقای زیبا کلام از خانم شیرین عبادی چه کم دارد؟

 9. پاسخ فرودگاه امام به ادعاهای عجیب توریست روس!

 10. قاتل آتنا به دار مجازات آويخته شد+تصاویر

 11. جوانی که یک دختر را در خیابان ربود و در خودرو به او تجاوز کرد،به10سال حبس و99ضربه شلاق محکوم شد

 12. تکذیب ادعای آناتولی ترکیه؛ حمله ایران به کردستان عراق کذب است/انسداد مرزهای هوایی ایران با کردستان به درخواست عراق

 13. اشتباه در مرگ زن جوان باردار اثبات شد/3پزشک به پرداخت یک سوم دیه محکوم شدند

 14. شهروند ایرانی خودروی بی‌ام‌و خود را به نشانه اعتراض آتش زد

 15. اولین عکس واقعی از امیرکبیر

 16. با صنعت هوایی چه کنیم؟

 17. بانک‌ها درآمدهای هپکو و آذراب را بلعیدند/ سود بالای بانکی بلای جان تولید

 18. حضور احمد توکلی در جمع مالباختگان کاسپین/ بانک مرکزی در این گرفتاری سهیم است و نمی تواند شانه خالی کند

 19. در بحث برجام افراط و تفریط بسیاری صورت گرفت/ در صورت برگزاری همه پرسی اقلیم کردستان تصمیمات بسیار جدی اتخاذ می شود

 20. وزیر خارجه کره شمالی در مجمع عمومی: شیطانی که رئیس‌جمهور آمریکا نامیده می‌شود، ۴ روز پیش این مکان مقدس را آلوده کرد

 21. مُسکن‌های بی فایده برای آمار مرگبار تصادفات جاده ای/ کیفیت جاده‌ها، خودروها و رانندگان خوب نیست

 22. واکنش‌های جهانی به سخنرانی ترامپ: غیردیپلماتیک و جنگ طلبانه/ تمجید نتانیاهو: سخنرانی شجاعانه‌تر از این ندیده بودم

 23. خيابان آيت الله كاشاني به خيابان مصدق تغيير نام يافت!  

 24. چند خط صریح و صمیمی با محمد باقر قالیباف

 25. تازه داماد در کرج اعدام شد / راز تازه عروس چه بود؟

پربحث‌های امروز

 1. مگر آقای زیبا کلام از خانم شیرین عبادی چه کم دارد؟

 2. از اقلیم کردستان به ایران آمدند؛ به آنها گفتیم مسئله استقلال تشنج به وجود می‌آورد/ مسائل آنها باید با گفت‌وگو حل شود

 3. با دستور رئیس جمهور، وزیر تعاون برای بررسی وضعیت آذراب و هپکو به استان مرکزی سفر می‌کند

 4. موضع گیری جدید آلمان درباره اقلیم کردستان عراق

 5. شرط یمن برای توقف حملات موشکی به عربستان

 6. عراقچی: عملکرد دولت آمریکا به مسابقه مدرن سازی سلاح هسته ای منجر می شود

 7. ۳۰ درصد پست‌های کشور به زنان اختصاص می‌یابد‌

 8. اردوغان خطاب به مسئولان کردستان عراق: اسرائیل نمی تواند شما را نجات دهد

 9. حمایت وزارت خارجه آمریکا از عراق

 10. آمریکا ۸ بانک و ۲۶ فرد مرتبط با کره شمالی را تحریم کرد

 11. جزئیات جدید از رسوایی اخلاقی رئیس سابق سیا

 12. بارزانی: مردم کردستان به همه‌پرسی «آری» گفتند

 13. روسیه با موشکX101 تروریست ها را هدف گرفت

 14. وزیر کشور خطاب به استانداران: با سپاه، بسیج، ارتش و دیگر قوا همراه و هماهنگ باشید

 15. سردار سلامی: هیچ‌ چیزی مانع و توجیهی برای غلاف کردن شمشیرهای جهاد نیست‌

 16. سرلشکر ‌سلیمانی ‌: شهادت شهید حججی همه سطوح جامعه ‌را متحول کرد‌

 17. از شهردار شدن پسر مهرداد لاهوتی تا اصلاح طلبانی که بزرگ ترین سرمایه ی اسرائیل هستند

 18. چین: جنگ در شبه جزیره کره هیچ برنده‌ای نخواهد داشت

 19. ضرب‎الاجل ۳ روزه بغداد برای پرواز ممنوع در کردستان عراق

 20. مانور بمب‌افکن‌های روسی درنزدیکی مرز کره‌شمالی

 21. گافی که منجر به برکناری معاون وزیر عربستان شد

 22. ژنرال دانفورد خواستار ماندن آمریکا در برجام شد

 23. پیشنهاد سردار جزایری درباره همه‌پرسی کردستان

 24. محدودیت‌های ترافیکی در اصفهان و نجف‌آباد در مراسم تشییع شهید حججی

 25. دولت عراق کنترل تمامی معابر مرزی را در دست گرفت

پربحث‌های دیروز

 1. پیکر شهید محسن حججی وارد تهران شد + تصاویر

 2. از هماهنگی فرماندهان ارتش و سپاه در نبرد توییتری تا صندلی های خالی در زمان سخنرانی روحانی

 3. درخواست قلیچ‌دار اوغلو از ایران، ترکیه و عراق

 4. علت تاخیر بازگشت پیکر شهید حججی

 5. ولید المعلم: خواسته کردهای سوریه قابل گفت‌وگو است

 6. نصیحت سرلشکر سلیمانی به بارزانی چه بود؟

 7. علی عبدالله صالح: عربستان دشمن تاریخی ملت یمن است

 8. رسوایی ایمیلی؛ این بار برای ایوانکا ترامپ

 9. میانگین سنی مدیران کشور چند سال است؟

 10. سی ان بی سی آمریکا: برنامه موشکی ایران ارتباطی به برجام ندارد

 11. کاخ سفید: علیه کره شمالی اعلان جنگ نکرده‌ایم/اگر کسی چنین سخنی بگوید، حرف مزخرفی زده است

 12. پاسخ علمای اهل سنت ایران به مفتی اعظم مصر: برای دیدن واقعیت‌ها به ایران سفر کنید

 13. پنتاگون: گزینه‌هایی را برای برخورد با کره شمالی ارائه می‌دهیم

 14. تصاویر ورود پیکر شهید حججی به کشور  

 15. دستور ویژه نتانیاهو به کابینه درباره همه‌پرسی کردستان عراق

 16. پارلمان عراق خواستار برکناری رئیس‌جمهور شد

 17. فرماندهان ارشد سپاه در انتظار پیکر مطهر شهید "حججی  

 18. ای‌بی‌سی‌نیوز: ترامپ به دنبال افزایش قدرت خود با ایجاد شکاف است

 19. مراسم وداع با پیکر شهید حججی در حرم رضوی برگزار می‌شود

 20. کره شمالی: آمریکا اعلام جنگ کرده است

 21. پیکر شهید محسن حججی وارد تهران شد+تصاویر  

 22. هشدار نجفی درباره عواقب بی‌توجهی به بخشنامه ممنوعیت صدور هولوگرام

 23. پایان رأی گیری برای همه‌پرسی جدایی کردستان از عراق و آغاز شمارش آرا

 24. تشکر فرمانده نیروهای پیشمرگ کرد از اسرائیل

 25. سرلشگر باقری به وزارت اطلاعات رفت/ روایت توطئه در اقلیم کردستان

پربحث‌های هفته

 1. اظهارات سخیف ترامپ در سازمان ملل علیه ایران/ آمریکا آماده است، می‌خواهد و می‌تواند رژیم کره‌شمالی را نابود کند

 2. اولین واکنش به لیست خرید تبلت و ماشین برای اعضای شورای شهر تهران

 3. ادبیات جاهلانه و زشت ترامپ درشأن سازمان ملل نبود/ رژیم شرور و نژاد پرست صهیونیستی نمی تواند ملت‌های صلح‌طلب را نصیحت کند

 4. مگر آقای زیبا کلام از خانم شیرین عبادی چه کم دارد؟

 5. تکذیب ادعای آناتولی ترکیه؛ حمله ایران به کردستان عراق کذب است/انسداد مرزهای هوایی ایران با کردستان به درخواست عراق

 6. در بحث برجام افراط و تفریط بسیاری صورت گرفت/ در صورت برگزاری همه پرسی اقلیم کردستان تصمیمات بسیار جدی اتخاذ می شود

 7. «ظریف» گزینه خروج از برجام را روی میز گذاشت/ وزیر امورخارجه: آمريكا ثابت كرده است كه قابل اعتماد نيست

 8. از واکنش به هم نشینی لاریجانی با رئیس دولت اصلاحات تا شکست خوردن ترامپ پیش از شروع بازی

 9. حرفهای فائزه هاشمی درباره ممنوع الخروجی اش، ازدواج موقت و حجابش

 10. از موافقت با ازدواج سفید و مخالفت با صیغه تا باج گیری فرانسه در برجام

 11. کمترین حکم محصوران اعدام یا حبس ابد است/ ماجرای نامه فتنه گران به تروریستهای جبهة النصره در سال ۸۹

 12. پیکر شهید محسن حججی وارد تهران شد + تصاویر

 13. از هماهنگی فرماندهان ارتش و سپاه در نبرد توییتری تا صندلی های خالی در زمان سخنرانی روحانی

 14. قاضی پرونده کهریزک و احمدی‌نژاد: از نظر ما محمدرضا رحیمی رهبر شبکه کلاهبرداری بود/ باید دادگاه احمدی‌نژاد تشکیل می‌شد

 15. احمدی‌نژادیسم معلول دوران اصلاحات است

 16. نیکی هیلی: خروج از برجام خدشه‌ای به اعتبار آمریکا وارد نمی‌کند/ مردم ایران نمی‌گویند مرگ بر آلمان

 17. از واکنش به لفاظی های ترامپ تا اعضای شورای شهر تهران که از مردم میترسند

 18. وزیر خارجه بحرین: ملت ایران از ظلم و فقر و بینوایی رنج می‌برد!

 19. یک مجلس بزرگداشت، یک عکس و اینهمه حکم بی دلیل!

 20. دادستان کل کشور: پرونده احمدی‌نژاد به دادسرا ارجاع شد/ آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده حقوق های نجومی

 21. روحانی: برجام غیرقابل مذاکره است/ ترامپ نمی داند توافق چیست/ آمریکا منزوی‌ترین کشور در سازمان ملل بود

 22. جنتی: آمریکا به دنبال تجزیه اقلیم کردستان است

 23. تهدیدها به فرصت تبدیل شد

 24. ‌مجلسی‌ها تعطیلات تابستانه خود را چگونه گذراندند؟/از نجف تا پاریس

 25. ماجرای گفته نشده از بمباران مواضع داعش توسط جنگنده های ارتش/ شخصاً وارد خاک عراق شدم

ایران نوین

وب‌گردی

آخرین عناوین